Farklı Yollardan UC Kazanılır Mı?

PUBG UC Hilesi tamamen güvenlidir. Hileyi kullanırken herhangi bir apk dosyası ya da program indirmenize gerek yok. Bu yüzden virüslü dosya gibi endişeleriniz olmasın. www.mobilehilesi.com SSL güvenlik sertifikası ile korunur ve kullanıcılarını tüm tehditlere karşı anti-virüs yazılımları ile korur.

Hesabınız çalınır gibi bir korkunuz da olmasın. Çünkü hileyi kullanırken sizden hesap şifresi, sosyal medya giriş bilgileri gibi size özel bilgiler istenmez. Hileyi kullanmak için sadece kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir. Hile sadece hesap adınız ile size ücretsiz UC gönderir.

Bedava UC kazanabilmek için kullanabileceğiniz bir yol daha var fakat bu yol zor ve çok zaman harcamanız gerekir. Benim vaktim bol ben uğraşırım derseniz nasıl yapacağınızı anlatalım.

Google Play Store’a giriş yapıp Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirin. Google bu uygulama ile kullanıcılara bazı sorular sorar ve bir anket yapar. Bu anketleri tamamlarsanız Google Play uygulamalarında ve uygulama içi satın alımlarda kullanabileceğiniz ufak bir miktar para ile ödüllendirilirsiniz.

Hesabınızda belli bir miktar para biriktirdikten sonra Pubg Mobile oyununa girip mağaza bölümünden biriktirdiğiniz para ile UC satın alabilirsiniz. UC kazanabilmek için bol bol anket tamamlamanız ve uzun bir süre uğraşmanız gerekiyor.

Ödüllü anketler ile UC kazanmak gördüğünüz üzere oldukça zor. Siz bunun yerine pubg mobile UC hilesi kullanabilirsiniz.

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir