İstanbul Okul Servis Firması

Çocuğunuz evinize uzak bir okula gidiyorsa, okul servisine geçmesi olağan bir durumdur. Tabi okul servisi seçerken de okul servis hizmetleri yönetmeliğindeki kuralları uygulayan Firmaları tercih etmeniz gerekir. Bu yönetmenliğe uyan servislere çocuğunuzu emanet etmeniz daha güvenilir ve daha etik olur.

Çocuğunuzun zamanının bir kısmını geçireceği yerlerden birisi olan okul servisi seçiminde dikkatli olmanız gerekir. İstanbul okul servis firmaları, okul servis hizmetleri yönetmeliğine uyan firmalardır.

Çocuğunuz İçin en doğru Firmaları arıyorsanız ve İstanbul’daysanız okul servis hizmetleri yönetmeliğine uyan ve çocuğunuzun okuluna gidebilecek okul servisi firmalarıyla görüşebilirsiniz.

Okul servisi okul öncesi döneminden yükseköğrenim dönemine kadar sadece öğrencilere mahsus ticari tescilli araçlardır. Okul servisleri ihale ile okulunuzun seçtiği firmalardan olmalıdır.

İstanbul’da yaşayanlar İstanbul okul servis firmalarını araştırarak çocuğunuz İçin en iyi firmalara bakabilirsiniz. Çocuğunuzun siz olmadan seyahat etme özgürlüğüne sahip olması onlar İçin önemli ve heyecanlı bir deneyim olacaktır.

Bu yüzden de İstanbul okul servis firmalarını araştırabilir ve çocuğunuz İçin en doğru seçimi yapabilirsiniz. Herhangi bir şikâyetinizde ise okul servisi şikâyet hattına yani UKOME’ye ulaşabilirsiniz. ALO 153’ü arayarak UKOME’ye bağlanabilirsiniz.

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir