11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş tekrar maçı

 • stanic

  olaylı kasımpaşa beşiktaş maçının tekrar kararından sonra oynanacak maçtır.

  11 şubat 2014 salı günü, recep tayyip erdoğan stadyumunda oynanacakmış bu maç.

 • nerazurri

  bir gs li olarak bjk nin hakkı olduğunu düşündüğüm maç. evet bjk nin gerçekten hakkı yenmişti ve tff doğru bir karara imza attı. şimdi iyi olan kazansın.

 • olly

  30. dakikada, beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğü esnasında ve beşiktaş penaltı atışı kullanırken tekrarlanmadığı müddetçe içime sinmeyecek maçtır.

  maçın mevcut sıfırıncı dakikadan tekrar kararı, kasımpaşa'nın çıkarını gözetmektedir.
  (kişisel görüşümdür elbette bu)

 • friedrich

  zor mac olucak besiktas icin. seri 3 puanlar lazim artik acil olarak. ozellikle kayseri erciyesspor maci sonrasi guzel bir galibiyet serisi bekliyorum besiktastan. bu sene 1. olma ihtimali zor olan besiktasin asil rakibi bu sene ikincilik savasan takimlar. fenerbahce'nin sampiyon olmasi durumunda, ikinci olan takimin direk sampiyonlar ligine gidecegini belirtmekte fayda var.

 • ezberbozan

  sikilen adaletin, anca bu kadar ise yaradigini gosteren mactir.

 • whatthehellisgoingon

  kasımpaşa'ya ilkyarıda tecavüz ettiğimiz maçtır.

  1
 • pontus

  rte stadinda ilk yari 3 çocuk koydugumuz mac.

 • ali5594

  sezarın hakkı sezara sözünün cuk oturduğu bir durum olsa gerek.

 • sosyetiklivirpullu

  bolca parayla çıkardım hep evden.bugün sadece semaverin parasıyla çıktım.buluştuk arkadaşla,aynı muhabbetler.aynı sıkıcılıkta,karnımı ağrıtan problemler.geldik yine özgen e.söyledik semaveri,maç başlayalı onbeş dakika oldu anca geldi.kuponda bu maça ilk yarı 0 oynamıştım.ama beşiktaşlıyız ya gollere sevinmemek elde değil.başta kasımpaşa çok etkili oynuyordu.kendi kendime acaba bir den iki mi verseydim dedim.sonra ilk golü almeida nın atmasıyla içim rahatladı.kuponu tamamen unutmuştum.hehehe noldu lan senin kupon yatanzi dedi arkadaş.koyver gitsin ya beşiktaş yensin de ne olursa olsun dedim.ilk yarı bu kadar iyi oynayan beşiktaş ı pek nadir görmüşümdür.ikinci yarı kırmızı kartın gelmesiyle içinde bulunduğum kalabalık her düdüğe atarlanmaya başladı.yanımıza yeni gelen bi vatandaş da artık maçın ilk yarısını kaçırmanın verdiği öfkeden midir nedir ana avrat düz gitmeye başladı.yer bak beşiktaş şimdi bi tane dedim,yemedi.dakika 86 da kalktık.garantiydi artık maç.hesabı erken ödeme huyum sağolsun kasa kuyruğuna takılmadan ayrıldık.yine aynı muhabbetler.karın ağrıtan muhabbetler.olsun,beşiktaş yendi lan daha ne.