2 mayıs 2018 tahkim kurulu kararları

 • olly

  beşiktaş jimnastik kulübü'nün yapmış olduğu itirazın reddi yönündedir.

  ya, bir maç düşün;

  tatil edilen maç, kaldığı yerden devam ediyor, hiç bir takıma hükmen mağlubiyet verilmiyor, dolayısıyla bu her iki takımın da suçlu olmadığı anlamına geliyor. ya haydi fenerbahçe suçlu olmasın, kabul! ulan bari beşiktaş'ı hükmen mağlup et? bunlardan biri suçlu, diğeri suçsuz? ikisi de mi suçsuz? o zaman maçı tatil eden hakem de kusur var.

  ama ona bakıyoruz;

  maçı tatil eden hakem, kaldığı yerden devam edecek maça atanıyor, dolasıyla bu durum, "maçı tatil eden hakemin olaylarda en ufak bir dahli yoktur, hakem gereğini yapmıştır ve bu maça da tekrar verilmiştir," anlamına geliyor, hakemde de herhangi bir kusura rastlanmıyor. bu ne arkadaş? sen milletle taşşak mı geçiyorsun? arsızlığın bu kadarı da mümkün olabilir mi artık?

  teknik direktörlerden veya yöneticilerden herhangi biri de ceza almıyor, konuya onlar da dahil değil!

  futbolculardan tolga zengin 1 maç ceza alıyor fakat onun cezası, soyunma koridorlarındaki bir güvenlik görevlisini ittirmesi nedeniyle. dolayısıyla gerekçelerden teki o da olamaz.

  peki bu maçın tatil edilmesinin sorumlusu kim yahu? ortada suçlu yok lan? bir allah'ın kulu da çıksın desin ki, "suçlu şudur," diye?

  ortada adlı adınca işaret edilen tek suçlu var, o da sahaya binlerce yabancı madde fırlatıp kulübünün 3 maç seyircisiz oynama cezası almasını sağlayan fenerbahçe taraftarı! bu da yönetmeliklere göre suç! ve cezası, fenerbahçe'nin hükmen mağlubiyeti! şaka gibi gerçekten! yani bu alenen insanın aklıyla alay etmek gibi...

  lan bir federasyon düşün, suçluyu korumak uğruna göz göre göre suçsuzu suçlu ilan etme suçu işliyor. böyle bir şey olabilir mi?

  türk futbol tarihi daha evvel de nice şaibeli sezonlar yaşadı, fakat böylesine ilk kez tanık oluyoruz.

  hayırlısı diyorum.

 • parliament mavisi

  hahahahahahahaha beşiktaşlıların "tff'nin düşünmek için önünde 1.5 günü var, fikret orman cidden aşırı zeki adam yeaa" lafını sakız yapıp şişirip şişirip patlatacak yöndedir :d

  2
 • don draper

  adaletli kararlardir.
  2 senedir adaletsizligi gormezden gelenleri zorlamistir.
  hakkini yemedigi anadolu takimi kalmadi bu besiktasin. en az 60 milyon nefret ediyor toplam nufusta.

  yaziklar olsun ki hala utanmadan arlanmadan savunuyorlar.