2018 nba playoff eşleşmeleri

 • omegledaki stranger

  batı:
  houston rockets - Minnesota Timberwolves
  tahmin: 4-1 rockets

  Golden State Warriors - San Antonio Spurs
  tahmin: 4-2 gsw

  Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans
  tahmin: 4-2 portland

  Oklahoma City Thunder - utah jazz
  tahmin: 2-4 jazz

  doğu:
  Toronto Raptors - Washington Wizards
  tahmin: 4-1 raptors

  Boston Celtics - Milwaukee Bucks
  tahmin: 4-3 celtics

  Philadelphia 76ers - Miami Heat
  tahmin: 4-0 sixers

  Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
  4-3 cavs

  spurs'e çaktıktan sonra curry iyileşse de yine batıyı ezip geçsek be.

 • azazil

  embiid'siz 76ers miami'yi 4-0 geçsin, sözlüğe götümün fotoğrafını servis ederim. apır sapır nba tahmini yapıyon.

  2
 • omegledaki stranger

  embiid sadece 1 ya da 2 maç kaçıracak. yetişiyor seriye.
  saric de iyileşti. takım da inanılmaz formda. ezer geçerler.

  heee sen spurs tahminime alındıın asşlgksa
  bu sene sizden olmayacağının sen de farkındasın olum. bu kadar gerilme.

 • dmnrzv

  Unutmayız bu lafı.

 • omegledaki stranger

  ya geçen sene size 4-0 basıp geçmedik mi biz?
  ardından şampiyon olduk falan hani

  2
 • omegledaki stranger

  birader sonuçlar gelsin o zaman konuşuruz.

  1
 • olly

  bu ne lan böyle? sizin takım şöyle böyle olmuşmuş da, hayır bizim takım böyle böyle olmuşmuş? zannedersin ki izmirlilerle balıkesirliler, ptt 1. lig play off'larında altınordu-balıkesirspor eşleşmesinden bahsediyor? hangi ara nba'e transfer oldunuz siz? fenerbahçe taraftarının futboldan soğuması bu mu?

 • dangalak

  lakers'ımızın playoffta olmadığı üstüste 5. sene. malesef franchise rekoru. neyse yapacak bir şey yok. gayet güzel gelişme kaydettik, çocukların maşallhı var, walton reyiz taşı sıksa suyunu çıkarıyor o yüzden güzel günler bizi bekliyor diye düşünüyorum.

  gel gelelim a qoduumun zaza pachuliasına. şerefsiz nasıl sakatladıysa kawhi hala yok. işalla duranta çarpar dizine düşer bişi olur da sakatlar daha ilk maçta. sikimde değil. ben ki yani gerçekten bu sakalık belasına çok üzülüyorum, durant'in kariyeri bitse sikimde olmaz. aq eziği.

  dahminlerime geçiyorum. bu arada sözlüğün açılmasına sevindim. chicqo'ya sağlık sıhat diliyorum.

  dahminlerim:

  rockets-wolves: 4-1
  hatta 4-0 bile olabilir de 3-0 olduğunda rockets belki bi yavaşlar wolves'un da bi maç alacağı tutar falan. yoksa patates.

  gsw-spurs: gönlümden geçen 4-3 spurs. gsw muhtemelen 4-1 veya 4-2 alır. son dahminim 4-2.hani düşünüyorum falan bi şekilde 7. maça gider mi falan ama yok gitmez gibi.

  trail blazers- pelicans: valla sıkıntılı eşleşme. cj-lillard güzel, güven veriyor falan ama rondo ve jrue da hiç fena değil. ikisi de sert fizikli uzun adamlar, iyi savunmacılar. arkalarında kapı gibi kaş reyiz de var. arkanda öyle bi tehdit olunca daha sert daha baskılı bi savunma da yapabiliyorsun. portlan'da da öyle sahayı sahayı genişletecek uzun bi şutör falan da yok. o yüzden sıkıntı. portland için çok bela bi eşleşme gerçekten. öte yandan nurkic malı anthony davis'in tırnağı olamaz. şutu zaten yok içeride de anthony davisle uğraşacak.

  pelicans'ın kaderi deplasmanda alacağı bir maça bakar. 4-3 pelicans diyorum aq her ne kadar lillard'a bayılsam da.

  okc-jazz: al sana bir sıkıntılı eşleşme daha. okc'nin bi ritmi yok. 3 tane dallama şimdi sıra sende şimdi sıra bende diye hücum kullanıyorlar. robenson da yok. o onları biraz toparlıyordu. savunmada çok iyiydi falan. brewer iyi güzel hoş ama roberson'ın yerini dolduramıyor dolayısıyla savunması çok kırılgan.

  içerideki eşleşmye bakıyorsun gobert gibi bir hayvan var. normal sezonda okc jazz maçlarında gobert hiç oynamamış. jazzı'da galiba 3-1 mi ne yenmiş normal sezon maçlarında. ama dediğim gibi kıyas değil ve jazz geçirdiği değişimi zaten biliyoruz. inanılmaz bi gazla giriyorlar playoffa. jazz'ın da seriyi döndürmesi bir deplasman maçına bakar ve 7 maç sonunda jazz alır diyorum.

  raptors-wizards: raptors'un playoffa gelip sıçmaları meşhur. bu sene artık aşarlar diyor 4-2 alırlar diyorum.
  toronto'nun en büyük avantajı inanılmaz iyi benchi olması. vanvleet çok iyi adam. yeterince taşaklıysa wizards'ın dandik benchini mahveder. ki normalde de mahveder yani ekstra bir şey yapmasına gerek yok. wall ve beal'ın dinlenmeye pek vakti olmaz wall ikinci maçta sakatlanır fikir değiştiriyorum raptors 4-1 kazanır.

  celtics-bucks: greek freak sanki biraz yavaşladı normal sezon biterken. ama olabilir. belki enerjisini saklamıştır falan. celtics'in aldığı darbeler malum. horford yaşlı. brown ve tatum genç. bir iki maç parlayabilirler ama playoff öyle normal sezona benzemez. yunan temsilcimiz at koşturur 4-2 seriyi alır boston da çok iyi olabilecek bir seneyi hayal kırıklığıyla kapatır.

  76ers-heat: bu da zor seri. yani dahmin etmesi zor. simmons embiid falan eyvallah güzel de dediğim gibi playoff başka bir şey. miami'nin kadrosu hiç fena değil yani aslında kağıt üzerinde. işte sıkıntıları güzel rol oyuncuları olup adam gibi bi liderlerinin olmaması. pabucumun all starı dragic'i liderden saymıyorum. whiteside'ın soyadı zaten falso. bilmiyorum. sıkıntılı eşleşme. gönlümden 4-2 76ers koptu.

  cavs-pacers: aq indianası 4. sırada bitirebilseydi iyi olurdu ya. stephonson falan lebronun kulaana üflese sinirlendirse maçtan attırsa falan ne bileyim bişeylerin olması lazım şu seride. kim savunacak mesela. lebronu. bogdanavic değil. beceremez. kim savunmasa lebron siker gerçi de. bireysel eşleşmelerde var ya pacers fena değil aslında.

  ne bileyim collison george hill'dan genç, oladipo jr smithi zaten tokatlar, bogdanovic fena adam değil, theodus young jeff green'i tokatlar. love myles turner eşleşmesi biraz sıkıntılı. ikisi de birbine benzer tipte oyuncular amaa love tabi daha iyi. pacers cavs'ı yorar ama düşüremez 4-2.

  1
 • azazil

  heat - 76ers eşleşmesi 1-1 oldu bile. "76ers ezer geçer" diyenler nerede?

  1
 • lakerman

  iverson ile büyüyen nesli tekrardan heyecanlandıran play-off'lardır.