8 aralık 2017 la lakers philadelphia 76ers maçı

 • dangalak

  walton reyiz embiid'e ikili savunma götürmeyi geçti utanmasa tyler enis'le savunacaktı aq. ben de anlamadım bu adam embiid'i neden ciddiye almıyor. adam iyi aq. neyhse bişi diyemicem. çünkü çaktık, siktik.

  çok güzel çok kaliteli bir maçtı. seyir zevki çok yüksekti. üçüncü çeyreğin ilk yarısı hariç. o 5-6 dakika dışında mücadele gücü yüksek kaliteli bir maçtı. finali de maça yakışır biçimdeydi.

  son pozisyonda lonzo ball'a içimden çok küfürler ettim. ama belki de etmemeliydim. çünkü aq 1e 3 mü 1e 4 mü ne gidiyordu hızlıydı ve potaya yüklenebilecek vaziyetteydi. hani potaya dalsa foul alır mıydı ya da sayıyı alır mıydıı. kızgınlığım ise korkaklığından ötürü topa bastığını düşünmem. he yok 7-8 saniye kala inanılmaz bir soğukkanlılıkla ben arkadaşlarımı bekleyeyim sete dönelim kalan 7 saniyede bişiler yaparız diye düşündüyse gerçekten tebrikler. olgun bir davranış. niyetini tabiki hiçbir zaman bilemiycez. ama brandon ingram ile inanılmaz bir ikili oyun ile çok güzel bir sayı bulduk. bu sayı daha doğrusu bu 8-9 saniye çok etkieyiciydi.ve gergin. ingram bebişim bomboştu damam ama çok da iyi bir şutör olmadığını biliyoruz. top havada süzüldü süzüldü süzüldüüü şlak diye de girdi gerçekten. cool ipne sevinmedi bile. çok güzeldi. keşke şu sahne staples center'da olsaydı da jack abi biraz sevinseydi.

  brandon ingram'ın kariyerinde bir milestone olmasını umut ediyoruz. emeklerinize sağlık çocuklar. güzel günler göreceğiz güneşli günler

  edit: regie miller'ın da dediği gibi walton'un son hücumda mola almayıp başlarının çaresine bakmasını beklemesi çok iyiydi.
  phil jackson amca bunu çok yapardı. işe de yarardı.

 • fakir

  bu ne aq Vanlı gelsin Süpermen, hulk anlatsın daha iyi.