aleyna tilki

 • pilavsizkuru

  Emrah karaduman ile birlikte cevapsız çınlama adlı şarkıyı yapmış 16 yaşındaki hanım kızımız.daha önce yetenek sizsiniz adlı programda gesi bağları'nı söylediğinde dikkatimi çekmişti.güzel sesli bu hanım kızımıza küçük bir tavsiyem var.lütfen ama lütfen ablalarını örnek alma.sesin çok güzel ve daha da güzelleşecektir eminim,ancak prodüktörlerin gazına gelip seni seks objesi haline getirmelerine izin verme.lütfen

  2
 • cugara

  (bkz: maddie ziegler) de dans eden bir çocuk bu da..
  birinde ne kadar sanat kaygısı varsa diğerinde de en az o kadar adilik var,
  sana bu yolu çizen yapımcına ayrı, ailene ayrı ve klibini izleyen milyonlara apayrı sevgilerimi (!) iletiyorum çocuk..

 • sondaj

  annesi oflu, babası Konyalıymış...

  Şu sıralar turneler nedeniyle okuluyla başı dertteymiş.
  30 gün rapor istiyormuş ama okul 20 gün veriyormuş.
  bir sürü dizi ve film teklifi almış ama o, senaryosunu kendi yazdığı bir yapımda oynamak istiyormuş...

  Ayrıca, 2 yaşından beri de fenomenmiş.

  3
 • cryptopunk

  ablan star bebeyim yazan öküzün dj olduğu ülkede 17 yaşında kızın götü bu kadar kalkabilir denen şarkıcı.

  1
 • persephone

  daha 16 yaşında ama 30 yaşındaymış gibi kadınsı giyinen sözde şarkıcı. çocuk yahu bu daha, her yaşın ayrı bir güzelliği var nedir bu erkenden büyüme merakı. ayrıca daha lise mezunu bile olmayan bu hanım kızımız sözde felsefe ve kişisel gelişim kitabı yazıyormuş. hem müzikle uğraşacak kadar yetenekli, hem genç yaşta keşfedilecek kadar şanslı, hem kitap yazacak kadar da zeki ve bilgi sahibi. anlayacağınız bir parmağında on marifet var.

  analar ne cevherler doğuruyor böyle görüyor musunuz, bizlerde 20'li yaşlarda okul bitirelim bir yerlere gelelim diye kafayı yiyoruz. iyi bir işe girip kariyerimizi belirli bir seviyeye getirene kadar yaş 30'lara geliyor dayanıyor. bir aleyna olamadığım için sinirden kendimi kesmeye karar verdim, hoşça kalın a dostlar. bye.

 • parliament mavisi

  bu arkadaşa özenen insanlar varmış, özenmeyin derim. ayıplı görüntüleri piyasaya düştü diyorlar. yahu henüz 16 yaşında lan bu kız. daha dün yaptı desek yine de 16 beee. ben 16 yaşımdayken burnumu karıştırıp topak yapar ve önümdeki arkadaşımın ensesine atardım. hoof şimdiki nesil çabuk gelişiyor yeea.

  edit: haberlerde bulamadım. saçma sapan inci sözlük başlığında adı geçiyor, ona da yalan deniyor. o değil de 16 yaşındaki kızın alkollü mekanlarda konser verme geyiği nefis ya. ülke şu an her şeyi unuttu, ona odaklandı.

 • jamaikaberesi

  sistem bu kardeş yapcak birşey yok.genetik olarak biraz güzelsen (çok olmana gerek yok bak) 3 tane gerizekalı jüri senin sikko bikinili fotonu beğendi mi yırttın demektir. önce bir ay tiyatro eğitimi alırsın.sonra bir dizide oynar dekolte gösterir sonra da bir first-vivident olmadı kola reklamında bacak ve meme gösterdin mi bir ömürlük para kazandın demektir.osura osura bilmemne towers da tv ni izler şarabını yudumlarsın.haaa zamanı gelince paran biterse eğer seni boynuzlayabilecek, senin de onu sömürebileceğin (vajen<>para eğrisi) bir erkeği bulman yeterli. ülkemizin son 50 yılı bu şekilde...

 • sin miedo

  sosyal medyada kendi şarkısının oynatıldığı mekana giremeyecek yaşta diye goygoyu geçiyor da, kendisi gayet sahnelere çıkıyor...

  şans harbiden önemli.

  1
 • byyes

  evet tam oldu, yerli selena imajını dolduruyoruz, izleyeni vardır nasıl olsa.
  justin de imal ediliyordur bir yerlerde eminim.
  bu işler kimin elinde merak ediyorum, baronu kim, taşlarla oynayan godoman kım.
  yoksa harbıden gıderı var mı pıyasasında.
  eğer varsa baltanın taşla buluşup kaynaştığı yerin dibindeyiz demektır.
  serdar ortaç vol.46, starımız pıyasasına hayırlı ugurlu olsun

  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/10/18/aleyna-tilki-1.jpg+aleyna tilki


  benzer durumlar için yapılmıs efsane sarkı

  https://youtu.be/ZnhmK3TU-gc

  2
 • diren

  cocuk karakterler her zaman ilgi çeker. hunharca kullanilmis bir cinsellik de sozkonusuysa sonuc bu kizcagiz ve benzerleri olur..

  3
 • nymphe

  kimse de dememiş ki;

  (bkz: aleyna tilki kim aq)

 • sergerdan

  egosu şöhretinden önde giden liseli. sonra çocuk tacizleri olunca yuhluyorlar. be amınakoduklarım bu çocuğu bu kadar seksi şekilde kamera karşısına koyarken hiç düşünmüyor musunuz bunun ucu nereye gider? para için çocuğunu pazarlayan anaların da götüne koyayım babaların da.

  egosuyla tanışmak için tıklayınız

 • siskohobit

  soyadını ne zaman görsem güldüğüm kişi

  1
 • vladislav

  tilki demişsiniz ama bu bildiğin çakal

  2
 • bartvader

  olm tamam Türk pop müziği zevksizlikten gebermek üzere, o okey. hatun da gerizekalı, o da okey, hepimiz 16yaşında gerizekalıydık, bazılarımız hala daha öyle.

  ama olm 16 yaşında böyle mi olur insan. bu nasıl bir hormondur. bu milenyumdan sonra doğan çocuklarda bir gariplik var cidden. her biri izbandut gibi çıkıyor.

  göç falan mı aldık ya biz iskandinavya'dan falan gizli gizli. eciş bücüş anadolu insanıydık ne güzel kendi kendimize. ya da çernobil şimdi mi vurdu acaba. vay amk.

 • eslesemeyenhomologkromozom

  haftasonu kahvaltısına ailesinin zoruyla kaldırılmış ergen gibi sabah programlarına oturtturuyorlar bu kızı.

  yaşının genç olduğunu anladık. artık makyaj yapabilirsiniz. keş gibi dolaniyor ortada.

  ama şu bir gerçek, doğru egitilirse sesi oldukça güçlü ve güzel.

  biri kızı emrah karaduman'ın elinden kurtarsın ayrıca.

  4
 • aydinoglu

  meşhur olmak isteyen vasat şarkıcı. evet.

  2
 • pobeda

  (bkz: görünmez canavarlar)

  3
 • motor hayri

  Kadını seksi biçimde sunmakla çocuk tacizine kapı açıldığını sanan alıklar tarafından eleştirilen popçu. Olüm mal mısınız ya?

 • house md

  dönüp dolaşıp geleceği yer, kürkçü dükkanıdır.

  sordum ben, alışverişşinas bir kişi imiş kendisi.

  alışverişşinas da ne berbat bi sözcükmüş arkadaş. söylerken salyaları akıyo insanın.

  6
 • neptune

  yalan yok, başlığı gördüğümde verdiğim ilk tepki, yazar arkadaşımız sevgili nymphe in #3052599 numaralı entrysinde bahsettiği söz öbeğinin birebir aynısıydı. hali hazırda hakkındaki mevcut bilgilerim ise ; şarkı söylediği,16 yaşında olması ve bir de yine yazar arkadaşımızı sevgili sergerdan ın #3052603 numaralı entrysinde paylaşmış olduğu, tv programındaki konuşmasının bir bölümünden ibaret. ismini bilmiyor oluşum ve henüz dinlememiş olmam, benim müzik konusunda gündemi takip etmiyor olmamdan kaynaklanıyor. buradan eksi notunu kendime veriyorum. yine buradan yazılanlardan anladığım kadarıyla 16 yaşında olmasına karşın yaşının ötesinde bir seksapalite ile davranışlar sergilemesi topuna da hiç girmeyeceğim.

  ancak beni hayretler içinde bırakan, yine sevgili sergerdan ın bahsetmiş olduğu "ego patlaması" durumu ve bununla ilgili de bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim. orada sarf ettiği "hep beni severlerdi ve hep benim takıntılı fanlarım vardı,birinci sınıftan beri" sözlerinde, beni fazlasıyla rahatsız eden bir tavır söz konusu. erken yaşlarda şöhretle kavuşmuş insanların, sadece günümüzde değil, geçmişte de örnekleri mevcut. üstelik bu durum sadece ülkemize has bir durumda değil. mesela wolfgang amadeus mozart, babası ile birlikte avrupada turneye çıktığında sadece 6 yaşındaymış, üstelik konser verdiği yerler imparatorluk sarayları ve konser verdiği insanlar da doğal olarak sarayda yaşayan seçkin zümreye ait ve üst düzey ünvanlara sahip insanlar. küçük mozart ın ruh halini anlamamıza olanak yok, ancak ilerleyen yıllarda bu eşsiz kompozitörün yaşadığı bir takım ruhsal ve fiziksel sorunların temelinde, özellikle babası tarafından, çocuk yaşında şöhret ve para aracı olarak kullanmasının (kullanılması ifadesini ağır bulmuyorum,zira babasının yapmış olduğu, pek çok kaynakta gerçekten de tam olarak bu şekilde anlatılmakta) yattığına dair bir takım teoriler söz konusu. öte yandan bu hanım kızımızın,yeteneğinin mozart seviyesinde olmadığını söylemek için, müzik eleştirmeni olmaya gerek yok sanırım. kaldı ki tv da kendisi hakkında söylediği şeylerin, yeteneği ile bir alakası olduğunu da sanmıyorum. belki çok güzel bir çocuktu (hoş 16 yaşında olduğunu düşünürsek hala çocuk dememizde de bir sakınca yok), belki o yaşlardan itibaren yakın çevresi tarafından pohpohlandı vs. ancak ne şeklide olursa olsun, bu ilgi ve alaka sarhoşluğunun, kendisinin ileride ciddi psikolojik sorunlar ile karşılaşabilmesi ihtimaline yol açacağı gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki. kendini ifade ederken , gerek kullanmış olduğu bu tip cümleler, gerekse beden dili, bir özgüvenden çok daha fazlasına işaret ediyor gibi. bu okulun en havalı erkeği bendim ya da en güzel kızı bendim den de öte sanki. kendisine, normal bir aynadan değil bir dev aynasından baktığını düşünüyorum. ve bunu 16 yaşındayken, yani kişiliğinin bile tam olarak oturduğunu söylemenin güç olduğu bir zaman dilimi içinde yapıyor olması durumu daha da vahim hale getiriyor. neyse ya içim şişti, bana ne, burada noktalıyorum.

 • badman

  burası türkiye beyler,lisesi kız çocuğun pazarlayamazsınız akıllı olun
  kadınlar siz de biraz utanın,kadına şiddetin kralıdır bu

  1
 • birbiyomuhendis

  ne aleyna tilkiymiş be bilader. arkadaşım, kız 16 yaşında. 16 lan. çocuk yani. bırak ergenliğini yaşasın işte. niye süpersonik doğru ve olgun davranışlar bekliyo ki herkes?

  ha yok sen 16 yaşında "aneeeaaaa başlıcam ama yeaaaa" diye bağırıp odanın kapısını çarpmadıysan, ne bileyim usulca kahveni yudumlarken gazeteni filan okuduysan akşamları tamam.

  olum "serseriboy_90" diye nikler alıp MSN de ileti altında farklı puntolarla hayatın anlamını yazan nesiliz biz. kime ergenlik yapıyo diye laf ediyonuz ki?

  böyle böyle delirtiyonuz, ileride manyak oluyolar. sonra da "genç yaşta ünlü olan oyuncu/şarkıcı çok bozdu" diye haber yapıyonuz.

  babadan oğula nesil misiniz lan?

 • lakerman

  shameless'ta bekaretini internetten açık arttırmaya çıkaran ama aslında bakire olmayan kıza benzeyen kişi.

  2