arda turan’a 16 maç ceza verilmesi

 • renault toros ile ralliye katilan adam

  adam gibi cezadır:

  https://www.fotomac.com.tr/medipol-basaksehir/2018/05/10/arda-turana-tarihi-ceza

  fifa talimatları gereği kendisi gideceği -katar, çin vs- uefa üyesi olmayan ülke liglerine bile cezasını da yanında götürecektir.

  şımarık, yancı, ne oldum delisi, sonradan görme bir kocakafanın çöküşünü izledik. ibret olması dileğiyle...

  survivor esprisini sizlere bırakıyorum, malzemeyi ilk entry’den tüketmeyelim.

  3
 • bayri

  çıkıp "fetö kumpası" keyword'lü açıklama yapsın, bir yanında reyiz bir yanında Rıdvan. sırtı yere gelmez

 • olly

  arda'yı sevmem fakat herkesin farkında olduğu gibi yanlı karardır.

  Hayır, zannedersin adam öldürmüş amk... başakşehir'in keko topçuları kameraların önünde adam linç eder 1 maç, arda turan hakemi ittirir 16 maç!

  bu milli takımın istim üstündeki topçularını yakaladılar mı affetmiyorlar vesselam... caner erkin kuralı gibi bu da tek sefere mahsus arda turan kuralı olarak tarihin tozlu sayfaları arasındaki yerini alır, daha da kimseye böyle bir ceza verilmez. yani yarın volkan babacan hakemi ittirirse 1 maçtan fazlasını beklemeyin sakın. ha, burak yılmaz ittirirse o zaman adaletin tecelli etmesinden bahsedebiliriz.

  meşrebini siktiklerim...

  2
 • bastiyansivansitayger

  düşenin dostu olmaz. her şey uçakta başladı. insan sosyal bir varlıktır, herkese ben kralım demeye kalkarsan yalnız kalırsın. yazık.

  verilen ceza bir parça fazla olabilir. 10 maçın altında olmaması lazımdı. bjkli olarak canere verilen 6 maça da bir şey demiyorum. çünkü artık gündemi hiçbir futbolcunun kaprisi agresifliği meşgul etmesin.

  ingilterede neden olmuyor böyle hadiseler? bence markayı saha dışından koruyorlar. bizim lig ise afedersin ali babanın çiftliği gibi. inşallah doğru planla daha nezih olur.

 • tenchu

  yeterli olmayan ceza maktul hala nefes alıyor.