baldız

 • hilal jumanji

  bir adamın karısının kızkardeşlerinin adama göre durumudur. *

  baldızlar sevilir, candır onlar. baldız baldan tatlıdır denir. öyledir. sevin onları.

 • sondaj

  müjde ar ile kadir inanır' ın başrollerini paylaştığı 1975 yapımı yerli film...

 • jedikedi

  kadın olan eşin kız kardeşidir.(bkz: düz adam)
  baldan tatlıdır diyerek ensest bir ilişkiye şevk ettiren deyim yahut atasözü vardır. *

 • tamam bu olsun

  baldan tatlı olan kız kardeş.

 • guru

  "bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü" söylemiyle kıllanma literatürüne renk katmış bir statü.

 • perceneige

  konusu:
  hasan almanya'ya çalışamaya gitmiş, orta halli bir ailenin en büyük çocuğudur.yurda döndüğünde onu bir süpriz beklemektedir. babası yörenin zengin efendisi ile hasanın haberi olmadan söz kesmiş ve şükrü arnamusun kızını gelin olarak almaya söz vermiştir. hasan ilk başta karşı çıkar fakat naciye'yi görünce onu evleneceği kız zannedip razı olur.

 • doxanikee

  tib tarafından yasak, hot, teen gibi birçok kelimeyle beraber domainlerde kullanımı yasaklanmıştır.
  (bkz: yasak değil efenim uyardık)

 • karahabbe

  bir grup vitamin şarkısı.

  yüzü ay parçası gibi
  saçlar simsiyah
  hele bir durup bakışı var ya

  bir duyan olacak diye
  nasıl korkarım bilemezsin
  mecaz anlam sözlerin var ya

  baştan çıkarır beni
  o tatlı tebessümün
  bir işve var her halinde

  adem yasak elmayı
  yemiş kovulmuş
  ben ayvayı yedim sayende

  bababababaldız
  yapamam yalnız
  bababababaldız
  olamam yalnız
  akraba sayılırız
  yapamam baldız

  enişte deme bana dayanamıyom
  seni görmeden ben yapamıyom
  çek elini elimden tuhaf oluyom
  bi kaza çıkmadan
  baldız...

  bak şimdi bir gören olacak
  komşular uygunsuz bulacak
  komşuları boşver geç
  ablan anlicak

  baldız..mucuk öperim baldız

  baldız baldan tatlısın
  sen ne desen haklısın
  ablandan çok farklısın
  sen bir tanesin
  baldız

  sakın beni yanlış anlmama
  yamuk yapar mıyım ablana
  rezil olucam ele aleme
  bir bak halime

  ba ba ba ba baldız

 • gugu

  bazen baldan tatlı, bazen biberden acı, kısacası karının kız kardeşi.

 • klea

  sülalenin en küçüğüyüm.

  yani çekirdek bir sülaleye sahibiz; o konuda şanslıyım bence. çocukken bayramlarda çok para toplayamamış, amerikan steward ailesi gibi fazla yaşıt kuzene sahip olamamış olsam da.

  büyük gün gelmişti, ablamın, yakın arkadaşı nilgün'le konuştuğunu sanıp, sıdıka hanım* taklidi yaptığım, ancak müstakbel eniştemle konuşulduğunun farkında olmadığım günün üzerinden yaklaşık 1 sene geçmişti.
  üniversiteden mezun olmuşum, gayet rahat bir hayatım var, düzenli bir işim yok, param yok ama hayat bana güzel. izmir'e falan gidip geliyorum. annem habire, "kendine bir elbise ve topuklu ayakkabı al" diyor. oysa ki ben bombeli fönlediğim saçlarım, kedi gözü makyajım, mini şortum ve parmak arası terliklerimle, iki sülalelin de gözünü dolduracağımdan son derece eminim.

  neyse. güzel olmak lazım; dişi falan. gidip çiçekli bir tunik, dar, siyah ve mini bir etek aldım. bir de buna topluklu falan lazım. 8 santimlerle mümkün değil yürüyemiyorum. hacıyatmaz gibi sallanıyorum sabit kalmaya kalkışımda. neyse ki bilimadamları "dolgu topuk" diye bir şey üretmiş. deneme yanılma yöntemiyle mantar dolguyla idare ettim.
  aynaya baktıığımda, kendimi check edeyim diye gördüğüm aksim, "baldız olacaksın, hazır mısın" dedi. "hö?" dedim. "tamam" dedi.

  amcamın gelini, uzun french tırnaklarını kolmua geçirerek beni yanına çekti. ulan zaten zor duruyorum ayağımdaki yapay zeka ürünüyle. ambale olmuş aklımı şu cümlelerle dolduruyor:
  "şimdi, annen ve babanın sağında duracaksın. herkes girene kadar bekle. damadın ablası, çiçek ve çikolata getirecek, onu sen alacaksın. herkes gidene kadar elinde çiçek ve çikolatayla bekle. sonra onları herkesin koyabileceği yere koy. kenara geçip dikilirsin sonra. yüzükler takıldığında makası sen getireceksin. kesmiyor sanırım diyershccsdnfdshbcdscnskmalxösşlsgszzzzzzzzzzzzzz"

  kendimi cia ajanı ile iffet arası bir psikolojide buldum. yapacaklarım tek tek anlatılıyorken, ben direktifleri başımla onaylayarak duvarda sabit bir noktaya bakıyordum.

  kapı çaldı, annem sanki deprem oluyormuşcasına ellerini sallayarak "ayiihh geldiler geldiler" diyerek üstünü başını düzeltiyordu. daltonlar gibi dizildik.

  3 tane yaşlı amca,2 tane ihtiyar teyze, 4 çocuk, 12 kadın,17 erkek bir de kedi girdi içeri. kapı uzun süre açık kalınca mahallenin kedisi de olaya dahil oldu tabi..kediyi pistleyerek içimizdeki hayvan sevgisini gösteren annem, yapay gülümsemeleriyle olayı örterken, ben dolaptan süt çıkarmaya gidiyordum ki o tırnaklar yine koluma geçti.. hınnnss.. bu seferki acıdı lan..

  neyse, abladan aldım çiçeği, çikolatayı. heyecandan gömülüp yiyecektim; zira rejimi bozamazdım.

  nasılsınızlar, falanlar fişmanlar derken olay kahveye geldi. ablamın, yaklaşık 1 kaşık;1 koca yemek kaşığı tuzla hazırladığı kahveyi içen müstakbel enişte, gözleri kıpkırmızı bir halde benden adeta bir quasimodo edasıyla su istedi. arka fonda garou'nun sesi çalmalıydı, lakin ben baldızdım.
  arada espiritüel avukat komşumuzun geyiklerine maruz kaldım. "gelin alana baldız bedava eheehh" şeklinde yaratıcı espirileriyle ortamı şenlendiriyordu.

  allah, peygamber, birbirini sevmiş, anlaşmışlar derken yüzükler takıldı. "annaaaem, makas kesmiyor" geyiğini de yaptıktan sonra 100 lirayı cebe indirdim.

  artık ben de bir baldızdım.
  ilerde teyzoş olacak, yeğenimle çekildiğim fotoğrafları twitter'da paylaşıp bol bol takipçi toplayacaktım. sıradanlaşmanın sorumluluğundan korkar olmuştum.

  şimdi, iş görüşmelerimde ve katıldığım yarışma programlarında "merhaba ben klea. 26 yaşındayım. ve, ben bir kızım. el değmemiş, bozkırda açan bir tek gül gibi. yalnız ve vahşi. küçük bir güvercin gibi. hobilerim arasında jedi görünümlü sith erkekler, mobilyacılar ve süt tatlıları var. ama başaramayacaksınız. iffetimi koruyacağım! kimseye kendimi iğfal ettirmem..ettirmem..ettirmem o kadar!" dedikten sonra "1 yıldan fazladır falan da baldızım." diyorum.

  epey işe yarıyor.

  5
 • pier

  (bkz: baldan tatlıdır)

  2
 • pobeda

  grup vitamin şarkısı.

  baldız

 • diko

  bacanaklari birbirlerine baglayan bağ. bacanaklik müessesesini bir arada tutan kişi. onsuz her şey yalan onunla her şey mümkün.
  (bkz: bacanaklık müessesesi)

  1