bates motel

 • tamara

  oyuncu kadrosu iyi olan dizi.

  izlemedim ama konusunun norman bates olduğunu bilmek izlemek için yeter bence.

 • konuluporno

  ciddi anakronizm içermesinden dolayı izlemek konusunda tereddüt ettirsede kendini izlettiren dizi. norman bates'in iphone kullanmasına alışmak zor. evin dekoru olduğu gibi korunmuş ama eve taşınınca norman, mobilyaların bilmem kaç yıllık olduğundan yakındı durdu. gelde şimdi bunu norman'ın çocukluğunu anlatan diziye bağla. yine 50'lerin sonunda geçse iyiydi.

  (bkz: vera farmiga)

 • amatemde yatan koyu yesilayci

  alfred hitchcock'un psycho'sundan ilham alınarak yaratılmış. 2013'ün umut vadeden yapımlarından biri. tıpkı hannibal gibi büyük bir beklenti oluşturdu seyircide. ilk bölümleriyle de bir kısmını karşıladı bu beklentinin. ayrıca ilk sezonunu tamamlamış olan dizi, 2. sezon onayını da almış bulunmakta.

 • randolph carter

  haven ile boşa vakit kaybettiğimi anlamama yardımcı olan dizi. norman bates'i elinde iphone ile görünce şaşırmadım değil tabi.

 • zeyzey

  bilindik küçük tatlı bir kasaba ve arkasında yatan çirkinlikler modelini konu alan dizidir. idare eder.

  1
 • hafmeyjan

  Hitchcock'un Psycho filminin günümüze uyarlanmış hali. izlediğim en kaliteli dizilerden biriydi. dizinin atmosferi, küçük kasaba ve evin korunması çok hoşuma gitti.

  --- spoiler ---
  son sezonda norman'dan nefret ettim, sonra acıyıp çok üzüldüm. kıyamam ben sana be güzelim. ayrıca o nasıl oyunculuktur. yaşamışsın be reis.


  --- spoiler ---

  2