ben kötü biriyim seni üzerim

 • ailuros

  en sevdiğim berkecan klişesi.

  eve 9'dan sonra gelince anandan babandan azar işitiyon, tadı acı geliyo diye kırk yılda bir 30'luk miller'dan başka bira içmiyon, okuldan bozukluk toplayıp bakkaldan dal sigara almaya anca yetişiyon ama korkunç varoluş sancıları içinde kıvranıyorsun kesin. yalnızsın, depresyondasın, alkoliksin, diğerlerinden farklısın ve bu masum kız sana göre değil...

  bi hafta falan süründürdükten sonra bu gerizekalı kızla 'çıkmaya' başlayabilirsin ama, Tebrikler. "sen beni çok değiştirdin Pelinsu." falan deyip efkarlı efkarlı sigarandan bir nefes aldıktan yaklaşık iki hafta sonra da terk edebilirsin "olmuyor, yapamıyorum, ben sana kötü biriyim, seni üzerim demiştim" diye. niye? çünkü yan sınıftaki sarışın sana yazmaya başladı. arkadaşı gelip onun senden hoşlandığını söyledi.

  kötü biri olduğunuzu söylediğiniz için onu bir süre daha oyalayıp sarışın tekmeyi bastıktan sonra geri de dönebilirsiniz hem.

  bence çok kullanışlı.

 • afrikapapatyasi

  mervelere ders çalışmaya giden kızlar uğruna evinde ders çalışan kızları üzdünüz beyler.

  1
 • baholii

  Bunu diyen yavşak, "yeaa ben kimseye bağlanamıyorum, sıkılıyorum, daralıyorum" da der. Yani demek istiyor ki vurur geçerim. Evveliyatini sikeyim senin.

  1
 • cirkinlerinenguzeli

  bu klişeyi sadece erkekler kullanır zannediyordum şu yaşıma kadar ama öyle değilmiş. karşıma öyle iyi , düzgün insanlar çıktı ki bunu dedim. çünkü haketmiyordum. çünkü kötüyüm. mutlu olamıyorum,mutlu edemiyorum.
  iyiye ve güzelliğe ulaşacağım umudunu çoktan yitirdim. ve evet biri ben kötüyüm seni uzerim diyorsa ciddidir ve arkanıza bakmadan kacilmasi gerekiyordur.

 • bir middle earth kahramani

  bendim la bu.hep derdim ki cidden saflığımdan ötürü hep kötü karakter ben olurdum.sonraları bana hayır yea sen iyi birisin diyen tüm gevşekler beni haklı çıkartarak sanki dünya üzerindeki en kötü insan benmişim gibi hayatımı mahvederek gittiler.anladım ki kötü değilim sadece hastayım ve melankolik bir piçim.

 • quasimodo

  altında entry giren yazarların Attila ilhan tribine girdiği başlık .

  (bkz: Aysel git başımdan)