ben şu andaki içeriklerle hiç bir dizide olamam

 • olly

  bir şevket altuğ yaklaşımıdır.

  allah'a şükür hislerime tercüman, reklam kaygısız olduğuna açık biçimde inandığım, gerçek bir sanatçı değindi şu meseleye...

  youtube üzerinden yayın yapan haberinial isimli bir kanala konuşmuş.


  - "türk toplumunun değerleri değişti. türk toplumuna sunulan işlerin içerikleri değişti. yani ben şu andaki içeriklerle hiçbir dizinin içinde olamam. eleştiri olarak kabul etsinler, biraz da yaşlılığıma versinler. bütün yapılan işlerde tabanca, tüfek, millet birbirini öldürüyor. bütün erkekler sakallı... bizim zamanımızda sakal rol gerekirse bırakılırdı. bu ortamda ben olamam. çünkü biz yaptığımız işlerde topluma sevgiyi, hoşgörüyü, toleransı, birlikte yaşamayı, dayanışmayı öğretmeye çalıştık. böyle bir senaryo ile karşılaşırsam, yaşıma rağmen hâlâ oynayabilirim. ama karşılaşacağımı da pek zannetmiyorum," şeklinde yaklaşmış.

  sadece tabanca, tüfek, mafya-kufya, sakal da değil; kronolojik bir sırada işleyen başroldeki kadın ve erkeğin tanışması, tersleşmesi, birbirlerine tutulması, sözlenmesi, nişanlanması, evlenmesi, çocuk doğurmaları, araya başka bir erkeğin ya da kadının girmesi, aralarının açılması, belki boşanmaları, çocuğun kimde kalacağı sorunları, çiftin diğerine sevdalanan yeni bir orospu çocuğu, çocuğun kaçırılarak çiftlere birlikte olmak adına şantaj yapma hikayeleri ve sonunda mutlu son!

  insanı gerim gerim geren, diziyi seyrettiğine seyredeceğine pişman eden, akşamın en prime time saatlerindeki keyfi piç eden bu rezaletten de bahsetmesi gerekliydi.

  buna da şükür elbette... kendisini tebrik ediyorum.

  1