beşiktaş'a karşı başlatılan sistematik savaş

 • olly

  spor toto süper lig 2017-2018 ilhan cavcav sezonu oldukça ilginç bir sezon oldu.

  - süper kupa finalinde yaklaşık 1.500 konyaspor taraftarı'nın sahaya inmesi ve buna müteakiben aldığımız 1 maç seyircisiz oynama cezası,
  - kural kitapçığının hiç bir maddesinde yer almamasına rağmen caner erkin'e verilen 6 maçlık ceza,
  - caner erkin kuralı adı verilerek tarihe geçen ve caner erkin'in eylemi sonrası kitapçığa eklenen bu cezanın, müteakiben karşılaşılan hiç bir olayda, hiç bir futbolcuya uygulanmayışı,
  - rakiple kavga ettiği gerekçesiyle 5 maç ceza alan ricardo quaresma dışında -muhtemelen gölgesiyle güreştiğinden olsa gerek- kavgaya karışan diğer oyunculardan hiç birinin değil ceza almak, disiplin kuruluna dahi sevk edilmeyişi,
  - nihayetinde ev sahibi takımın gereken güvenlik koşullarını sağlayamaması nedeniyle tatil edilen maç sonrası adeta beşiktaş jimnastik kulübü'nün cezalandırılarak maçın kaldığı yerden devam etmesi kararı.

  evet, türkiye'de futbol; bütün ezberleri yıkarak varlığını idâme ettirmekte olan beşiktaş'a karşı başlatılan sistematik savaş anlamına gelmektedir.

  beşiktaş'ın çocuğu tüpçü federasyon açısını içeren yaklaşımları, esra ve ceyda kardeşler camiasına itelemekten büyük onur ve kıvanç duyuyorum.

  2
 • yer mi lan anadolu cocugu

  gerçekten yeter artık! bıçak kemiğe dayandı. büyük camiaların menfaatleri yüzünden küçük kulüplerin hakkı yenmemeli! bir fenerbahçeli olarak beşiktaş'ın haksızlığa uğramasını kabul etmiyorum. büyük camiaları kayıran tff kararlarını lanetliyorum!

 • bayri

  Sonbaharın gelişiyle sebze yemekleri çeşitlenip sofralar zeytinyağlı yemeklerle dolup taşmaya başladı. Tadını sevenler kadar sevmeyenler olsa da kereviz de bunlardan bir tanesi. Portakallı kereviz tarifi bildiğiniz zeytinyağlı kereviz tariflerinden bir parça farklı, biraz daha aromalı, hafif mayhoş ve sulu sulu, bol C vitaminli. Kışa yakışacak, mikroplara kalkan olacak kadar etkili.
  Peki nedir kerevizin faydaları? A ve K vitaminleri yönünden oldukça zengindir, güçlü bir antioksidandır, sindirimi düzenlediği ve gözleri koruduğu kabul edilir. Ve sıkı durun: Doğru yöntemlerle pişirildiğinde 100 gramı sadece 16 kalori içerir.
  Siz de tarifimizi deneyin, yorumunuzu paylaşalım:
  funda90fb:Tek kelime ile Harika .kereviz sevmeyen eşim ikinci tabağı istedi sizi severek takip ediyorum

  1
 • scrooge

  (bkz: büyük resmi gören beşiktaş taraftarı)

 • parliament mavisi

  (bkz: Tff bize bahmiyir)

  1