bilkentli kız arkadaş

 • links

  muhabbet yoksunu, elbisesinin markasıyla hava atan öğrenci topluluğu. bilin bakalım hangi okul ? tabiki bilkent üniversitesi. öncelikle amacım bir odtü'lü olarak bilkent'e bok atmak, kahrolsun emperyalizm modunda değilim, ya da fakir edebiyatı yapmak değil niyetim. çünkü, benim kendi öz ebeveynlerim de zamanında bana göre o sığ, o kokuşmuş, onlara göre her anne babası xxx bakanlıkta üst kademede çalışani ensesi kalın çocuklarının gitmesi gereken okulun bilkent olduğunu, açıkça bana söylemişlerdi. anne babamı da içlerine katarak dökülmeye başlıyorum.

  ya nasıl bu kadar sığ, yapmacık, sinir bozucu olabiliyolar gerçekten anlamıyorum. azına sıçayım üniversiteye hazırlanırken tanıştığım 2 yıllık kız arkadaşımdan, bilkenti kazandığı günden beri nefret ediyorum. sürekli alışveriş yapalım, bugün şu club'dayız doğum günü partisi var, okul çıkışı almaya gidiyorum babanın arabasıyla gelseydin seninki biraz şey gibi. açık net söylüyorum bir odtü'lü babasının arabasıyla hava atmayacak kadar, hatta servisle giderken mutlu olacak kadar asil bir insan topluluğu bence. çünkü bilkent'li olmayı seçmeyip odtü'yü seçmiş olmak bir tercihtir. bu tercihi 2 yıl önce, sığ, marka hava düşkünü anne babama karşı yaptım. belki mühendis olmak tercihim değildi ama bilkent'li de olmadım.
  bugün bu kararımın doğruluğunu bir kez daha anladım.

 • linaoses

  (bkz: kız arkadaştan genelleme yapmak)

  2
 • non compos mentis

  donu internette açık artırmaya çıkmış olması muhtemel kızdır.

  1
 • dmnrzv

  (bkz: odtülüyüm demenin 99 yolu)

 • cirkinlerinenguzeli

  yıllar önce Bilkent mezunu bir sevgilimle beraber gittiydik. otoparka girmemizle bizimki çıldırdı "sunlarin arabalara bak,bizimki de hayat mı be, insanlar bu parayı nerde buluyo aq" adamın içinden başka birşey çıktı iki dakikada. Daha da bı yere gitmedim onunla. zaten boktan bı sebepten dolayı ayrıldık bir ay sonra. bu da böyle bir animdi.