bir erkeğin kendine bakım yaptırmak için berbere gitmesi

 • kasvet

  gene hüzün gene sinir, stres dolu zamanlarımdayım, üç beş berber yakalayıp saçlarını kesmek istiyorum, saçım uzamaya başladığı daha doğrusu saçımla uğraşmaya başladığım güne lanet olsun, hayattan bir beklentim kalmadı. sırf kesimi beğenmedim diye berber bana küsmesin diye yıllardır saçımı kendim kesiyorum, şaka değil resmen ibrertlik durum.

  bir berber keyfi nedir bilemedik, yaşayamadık, tamamen hayal kırıklığı, her ne kadar türkiye'de hemcinslerim kendine özenme ve bakma hususunda bir hayli pervasız olsa da eminim arada sırada onlarda en azından saç kesimi değişikliği olsun ne bileyim bir değişim istiyorlardır, sanılmasın ki kendini beğenme, pohpohlama dürtüsü sadece kadınlarda var. her neyse bizi, bize anlatacak değilim. konu farklı.

  gidersin bir berbere sonu hep hüzün, bir de beğenmediğini anlayınca küserler, daha da kısaltabilirim sözü perçinler. bir konfor yaşayamadık gitti, hep bir makası az vur mk diye içten yüklenmeler, bari orayı fazla kısaltma diye hayıflanmalar, bunları tekrardan yaşamak istemediğimden şimdi bildiğin barış manço'ya gönül verdim.yeter yahu.

  normal şartlar altında az kişi bilir, erkeklerinde bir ton bakım malzemesi vardır. türkiye'de ise kolonya bu bahsi kapar. enseye ayna, kafa derisini yakarak fön çekmeler, beğendin mi diye aynadan bakarak sormalar, kafanı kıracakmış gibi saç yıkamalar, ne lan bunlar böyle dedim ve aldım makinamı yıllardır kese kese ustalaştım

  şu an kendi evimde bu hizmetimi sürdürmekteyim, profesyonel ve temiz çalışırım, masraflar karşılanırsa şehir dışına da açığım, kadınlara duyrulunur, her yerde anlatabildim mi? sdfghj

 • cirkinlerinenguzeli

  Onu bunu bilmem ama bakımlı erkek sevilir <3

  1
 • lemuria

  ustura kullanmayı bilenler için gereksiz bir eylemdir.

 • dmnrzv

  Erkeğin bakım anlayışının tıraş olmak olması kadar acıtmayan durum.