bitcoin veren siteler

 • parliament mavisi

  uzun bir süre boyunca borsasıdır, alımıdır, satımıdır, günlük kısa vade ya da aylık/yıllık uzun vade olsun şu kripto para aleminde her haltı denemiş birisi olarak söylüyorum şayet ofiste canınız sıkıldığında mal mal videolar izleyip vakit öldüren tiplerdenseniz bu anlarınızı daha kazançlı değerlendirmeniz için size bir kaç tavsiyede bulunacağım.

  speedup faucet: reklamlar üzerinden size anlık satoshi veren bir site. akmasa da iyi damlıyor diyelim.

  speedup

  coinwhip: yine reklam tıklamalı satoshi veren karışık bir site. sinirleri çelik gibi olanlar kullansın ama beni yoruyor açıkçası.

  coinwhip

  bitcoboom: reklam üzerinden satoshi veren bebbeeek gibi bir site. tek sıkıntısı günlük reklam limiti sınırlı. şayet vpn kullanırsanız gün içerisinde aynı reklamlara 50-100 kez tıklayarak devasa miktarda bitcoin kasmanız olasıdır.

  bitcoboom

  freebitco: saat başı çekiliş ile size 25 satoshi veriyor ve bu satoshilerle bilet alıp her hafta 2.5btc'ye kadar varan ödüllere çekiliş hakkı sağlıyor. sahip olduğunuz satoshilerle kumar bölümünde kazanç elde etmeniz de mümkün ama bunu pek tavsiye etmiyorum.

  freebitco

  freedoge: aynı bokun doge versiyonu. burada da dogecoin üzerinden yapılıyor tüm işlemler.

  doge.co

  bitsler: hesap açmanız halinde size 150 satoshi veriyor ve bu satoshileri minik kumarımsı oyunlarla arttırmanız için imkan sunuyor. 150 satoshiden 50 bin satoshiye kadar çıkmıştım ama ne yazık ki karım da dahil olmak üzere elimdeki tüm satoshileri kumar masasında kaybettim.

  bitsler

  btcheat: veeee geldik en desposito olanına. elimde belki en az 50 tane beleş satoshi veren site var ama en fazla miktarı burası veriyor. burada jackpot gibi bir oyun oynuyorsunuz ve size 3600 ile 90 bin arası satoshi verme imkanı sunuyor. henüz 90 bin alamasam da ilk oynadığım gün tek seferde 30 bin satoshi kazanmıştım. şuan oradan kazandığım toplam gelir 278 dolar. siteden minimum çekim miktarı ise 0.035 btc. bende ise şuan 0.028 var. baya sağlam bir yere benziyor. Tabi buralara kayıt olabilmeniz için btc cüzdanına sahip olmanız gerekiyor. Onu da telefon üzerinden jaxx eklentisiyle ya da faucethub sayfasıyla elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir cüzdan oluşturmak.

  btcheat

 • konsul basgani

  bir bircoin değil 0.0000000001 bitcoin veren sitelerdir. bir bitcoin 10 milyon dolar olduğunda bu keriz sitelerinden kazandığınız seyler birkaç dolar para edebilir.
  bence bekleyin btc 10 milyon dolar olunca zengin olursunuz ahahahha.

  1
 • totem

  belki birgün değerlenir diye medet umulan siteler.

  1
 • kotsamya

  Borsabit aslında türk bitcoin borsası ama komisyonda kazandığınız için belli bir oranda bitcoin'de elde edebiliyorsunuz.
  özellikle referans siteminde %50 kazanç verdiği için tercih edilebilir. türk kripto borsalarına baktığımızda alt limitler genellikle 500 ile 1000 tl arasındadır. bu nedenle özellikle yeni başlayacak bir bakın derim.