bobby farrell

 • originals

  boney m'in solisti.

  maalesef konser için bulunduğu rusya'da otel odasında ölü bulunmuş. ilginç olan, gruplarını dünya'ya tanıtan şarkıları rasputin'de bahsettikleri adam, başka bir efsane grigori rasputin'in memleketinde ve ölüm yıldönümünün bir gün ertesinde hayatını kaybetmiş. ilginç bir tesadüf.

 • pobeda

  devamlı oynayan, yerinde duramayan bony m solisti. içinden geldiği gibi davranması hoşuma gider.

 • koyuipsalasportaraftari

  1947 yılında antillerde doğmuş, 19 yaşında yolu önce norveç, sonra hollandaya düşmüş, orada dj mesleğini icraya etmeye başlamış, daha sonra yolu almanyaya düşmüş, almanyada yine disko ve kulüplerde çalışırken keşfedilip boney m. grubuna dahil edilmiş, 1981 yılında gruptan atılmış (neden tahmin edilebilir),aynı yıl ön dört yıl evli kaldığı miss yugoslavia ile evlenmiş, iki sene önce konser vermek için gittiği rusyanın st. petersburg şehrinde otel odasında ölü bulunmuş, naaşı ise hollandanın amsterdam kentinde defnedilmiş bir abimizdir.
  boney m. şarkılarında duyulan erkek sesi kendisine değil, boney m. plaklarının prodüktörlüğünü yapan frank farlan isimli aynı zamanda grubun menajerliğini de yapan kişiye aittir.  karizma danslarıyla adeta büyüleyen bu bizim bobby ise konserlerde, klip çekimlerinde ya da tv şovlarında yalnızca dudaklarını kıpırdatmış, gerdan kırmıştır.

  1
 • sondaj

  boney m'in çılgın solisti...

  şu danslara bakar mısınız

  1
 • yer mi lan anadolu cocugu

  dansı zaman ötesi bir dansmış. ki bu dansın gerçek zamanına benim ömrüm vefa etmez.

  1