boğa burcu erkeği

 • madlen baba

  şahsımdır. ruh hastasıdır, fenadır.. 21 nisan - 21 mayıs arası doğan erkektir.

 • bully kutt

  aslan burcu erkeği kırar bunların ağzını burnunu.

 • mutlu

  plancı, sakin, eşyalarına bağımlı, evine düşkün özellikleriyle ön plandadır. aranılan huzurun bulunabilceği sıcacık bi limandır ayrıca. güvenilirdir, bakışları masumdur. sevilesi erkek modelidir.

  3
 • tahsinin abisi

  şahsımında dahil olduğu burç.

  1
 • damsizdagirebilenadam

  freud'un da içinde bulunmasıyla ne bok olduğu anlaşılan gavatlar timi.

 • bicetre

  terazi kızları aman diyim uzak dursun bu kişilerden sevgili olmasınlar.çok canları yanar.belirli mesafeden iyilerdir. bağlarlar kendilerine.ama dış görünümleriyle iç görünümleri bir değildir. asıl kişiliklerini pek belli etmezler.

  3
 • punkshui

  yemeye,içmeye ve sex e düşkün erkektir.kısaca normal bildiğin erkektir.

  3
 • matrix

  azimli kişilerdir. güven telkin eden tiplerdir. sadık bir dost, iyi bir eş, şefkatli bir baba olurlar. çalışmaktan hiç bir zaman yılmazlar. gerçek bir aşk sunarlar. yataktaki iştahı da en az sofradaki kadar açıktır.
  özetle;
  (bkz: azimle sıçan betonu deler) *

 • bradypus variegatus

  boğa burcu kadınıyla anlaştığını sanıyordur. durumun farkına vardığında bile ayrılması yıllar sürebilir.

  2
 • bradypus variegatus

  burcunu söylerken en çok gurur duyan erkektir.

  4
 • 3gay nen baglan hayata

  alıngan olan erkektir. bazen çekilmez ve sıkıcı olabiliyor bu durum. ama genel olarak çok tatlıdırlar lan. *

  2
 • otenazi

  uyumludur, tembeldir,keyfine düşkündür baya bi, geneli tombuldur bu yüzden sevdigine baglıdır,sekse düşkündür tek sinir bozucu yönleri inatçı olmalarıdır ama evlenilecek adamdır arkadaş..

  1
 • alais

  bugün başlıklara baktım aslında özlemini çektiğim sevgilimin burcu aklıma geldi ona yazmak istedim. mükemmel erkektir yalnızca güvenilmek ve güvenmek ister. şevkati insanın ruhunu okşar ve kırgınlıkları düzelir kin tutmaz sevdiceğim.

 • burda

  kem kendi bakımına hem de partnerinin bakımına çok önem verir. tam bir güzellik hastasıdır. kızlara pek pas vermez. gelen mesajlara inadına geç cevap verir neden len diye sorduğunuzda ise öküz öküz "beklesin yüz vermeye gelmez " der. * *

 • otenazi

  miskinligin kitabını yazmış adamlardır.

 • mehs

  boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

  boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır.bir o kadar da sert ve disiplinlidir. işlerine fazlasıyla düşkündür. başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.

  fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. sağlığına dikkat etmesi gerekir. çünkü göründüğünden çok daha hassastır.

  boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. ilişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. cömerttir, fakat savurgan değildir. en sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

  4
 • andifaynibil

  (bkz: cuddle partner)

 • 3gay nen baglan hayata

  an itibari ile sevmediğim burçlar kategorisine girmiştir. hayırlı uğurlu olsun. ayrıca hiç güvenilir bi burçta değildir. tecrübeyle sabittir.

  1
 • sozun ozu

  aşırı sahiplenerek sever karşısındakini. evet çok kıskançtır. öyle böyle değil. ama hep kıskandıkça sanki sevdikleri inadına gider ve daha fazla kıskandırır onu. çok üzülür, çok yaralanır. içine kapanır. duvarlarını örer. öfke patlamaları yaşamamak içindir aslında bu. o duvarların ardında her şey düzelecek sanar.

  gerçekten seviyorsa asla aldatmaz ve o çok eleştirilen öküz inadını bile yener. ilişkilerde bu adamın istediği tek şey, kendi gösterdiği hassasiyeti karşı tarafın da göstermesidir ama şunu hep unutur: insanoğlu konuşarak anlaşır ve karşı taraf bazen beklentileri telepatik olarak algılayamaz. hatası bu isteklerini açık açık söylememesidir belki de. her insan gibi bütün varlığıyla güvenebilmek ister sevdiklerine. zaten ne zaman ki birine koşulsuz güvense sırtında bir bıçağın acısını hissetmiştir.

  dost canlısıdır. hatta ortamlarda komik çocuk olarak bile anılabilir ama her yüzüne güldüğüne güvenmez, dostum demez, diyemez.

  aşık olduğu zaman gayet romantik olabilir. doğasında vardır bu belki de.

  hakkında ne kadar öküz denilse de aslında fazla takar kafaya her şeyi. uyuyamaz bir çok gece. kurar da kurar kafasında saçma sapan mevzuları.

  insanları asla değiştirmeye çalışmaz ama dostlarında gördüğü olumsuzluklar olursa bir kere çekinmeden söyler. sonra gözlemlemeye devam eder. değişmemişse bu olumsuz özellik ya da bir çaba yoksa değişime dair, yavaş yavaş çıkarır onları hayatından.

  evet keyfine düşkündür ama belirli bir amacı olduğu zaman geceli gündüzlü çalışabilir gıkını çıkarmadan.

  sevdikleri ve ailesi için gözünü kırpmadan verebilir canını. (bunu da bir burç özelliği olarak saymamak lazım aslında)

  sanılanın aksine paraya o kadar önem vermez. çünkü paranın mutluluk için bir araç olduğunun her zaman farkındadır. asla parayı amaç olarak edinmez hayatında.

  yaratıcı olduğu doğrudur. bazı sanat dallarına yeteneği vardır ama olmaz olası keyifçiliği yüzünden çok fazla geliştirmez kendini yetenekli olduğu alanlarda.

  kendisini kaybedecek kadar öfkelendiği çok nadir olur. herhangi bir kavga ortamında bile sayısız olasılığı geçirebilir kafasından. ama dedik ya bu kolay sinirlendiğii anlar genelde temeli kıskançlığa dayanan şeylerdir. bunu da zaman içinde hayatın getireceği olgunlukla büyük ölçüde aşar. en azından o eski hiddetli halleri kabuk bağlar. kinciliği de beceremez ve aslında bazı durumlarda bu aleyhine olabilir. aynı hataları, aynı insanlarla tekrar yaşamak gibi. saman alevi misali öfkesi başlarda çok yıkıcı da olsa zaman içinde siktir et ya noktasında bulur kendini.

  ortamlarda öyle çok sivrilmez. sivrilenlerden de nefret eder. kendi yarattığı monoton hayatına yürekten bağlıdır. feodal bir yapıda yaşamayı çok sever. genelde evini, evinde olmayı sever bu nedenle. klişe olacak ama zaten ağır olan o hareketlerini ve dışardan kısıtlı gibi görünen o enerjisini kalabalıkların söküp aldığına inanır. bu yüzden çok fazla ortamlara akmaz. arada çıkıp dağıtmayı çok istese de kontrollü ve insanlardan uzak durmaya meyilli yapısı yüzünden bir türlü başaramaz bunu. nadir de olsa arada arkadaşlarıyla çıktığı ve alkol duvarının aşıldığı gecelerde direksiyonda bu arkadaş vardır. ister ego deyin, ister ruh hastalığı, isterseniz de dengesizlik ama tekrar söylüyorum en olumsuz özelliği, o şeker yapısının altında sinirlendiğinde bütün gemileri yakacak kadar fevri adamın olmasıdır. boğa burcu erkeği o sinirlenme aşamasına gelene kadar birçok belirti gösterir aslında. iyi bir gözlemci bunları görebilir ama göremeyen çok şaşırır bu sakin yapıdan bu kadar öfke nasıl meydana geldi diye ama iş işten geçmiştir artık. bu volkan misali patlama noktalarında bile bir çift tatlı söze kanacak kadar da yufka yüreklidir.

  özetle, boğa burcu erkeği sağda solda gördüğünüz bütün olumsuz özellikleriyle kendi içinde başa çıkabilecek kadar güçlüdür. yeter ki sevin onu. gıdısını falan okşayın. gerçekten sevildiğini bir kere hissederse hayatınızın aşkı olmaya adaydır. yazık, nasılda melül melül bakıyor baksana şuna.

 • freddy

  ahhh çok tatlılardır, bağlanırlarsa tam bağlanırlar, ihanet ettiğinizi hissederlerse hiç bir şey demezler tam olarak ettiğinizi bilene kadar... hele bir öğrensinler ahhh işte başınız o zaman belada

 • freddy

  ahhh çok tatlılardır, bağlanırlarsa tam bağlanırlar, ihanet ettiğinizi hissederlerse hiç bir şey demezler tam olarak ettiğinizi bilene kadar... hele bir öğrensinler ahhh işte başınız o zaman belada

 • vonnegutesque

  uçkuruna düşkün erkeğin daha kibar ifadesi...

 • birnebze

  salvadore dali, karl marks, sigmund freud, asil nadir, nükhet duru, kanuni sultan süleyman, kraliçe ii. elizabeth, lenin, barbra streisand, evita peron, honore de balzac, johannes brahms, gary cooper, henry fonda, jehudi menu hin, bertrand russell, shakespeare, stevie wonder, serpil çakmaklı, demet akalın, jülide ateş, şebnem dönmez, ferda anıl yarkın, ayhan işık.nasıl bir yelpazedir arkadaş anlayamadım karl marx la demet akalın aynı burçtandır demetin yükseleni farklı sanırım.evet olabilir.

  2
 • karinca

  çoğundan uzak durmaya çalışıyorum.

  gerekçe: bana en çok zarar veren burcun azaları.