bornoz

 • gozlerim sigmiyor yuzume

  banyodan sonra kurulanmak için kullanılan ve hatta giyilen, havludan yapılmış giysi.
  şahsi kanaatimce dünyanın en çirkin giyeceği. böyle saçma bir şey olamaz.
  **

  1
 • dmnrzv

  en kişisel eşyadır bir kişi için bornoz. ben mesela acayip sinirlenirim birisi bornozumu giydiği zaman. bir de mesela, duştan çıktıktan sonra bir, bir buçuk saat bornozla evin içinde fütursuzca dolaşan insanlar var. günlük terapi gibi bir şey, bornozla kahve içmek falan, hoş şeyler bunlar.

  2
 • frante

  ayıplanıyor. sadece seviştikten sonra mı giyeceğiz biz bunu? neden onu çağrıştırıyor ki? bana bak ben bornozun hakkını kimseye yedirmem.

  banyodan çıkıp normal normal bornozla dolaşıyorum evin içinde. bakkala falan gitsem, frikik versem neyse. bi çıkıyorum.. kaçışmalar, insanların "cık cık cık" remix'i. ve hemen ardından "yaşıtlarının çocuklarının eşek kadar olması" türküsü bizlerle oluyor. reklam arası verseydiniz bari. biri çıkıp "bornoz mu ben mi" diyecek neredeyse. he yine durup düşünürüm. bornoz lan bu. hanginiz bu kadar güven veriyor?

  geçenlerde çektim bornozlu fotoğrafımı, attım ayşegül'e. ben lan ben. fotoğrafımı çektim. 12 yaşımdan beri 2 vesikalık, 1 yanlışlıkla çekilmiş "selfie" ve 3-4 alkol koması hali haricinde fotoğrafım yok. "şöyle şeyler yapmaktan vazgeçmeyecek misin?"

  yoo vazgeçmiycem.

 • parliament mavisi

  Hiçbir kız arkadaşımı şu mereti sevdiğim kadar sevemedim. Yapanın, bulanın, tasarlayıp da icat edenin taşşaaağınaa, yüreğine sağlık.

  Bu arada "çılgın adam pizza ile evlendi" ya da "hintli kadın sevgilisi gelmeyince kendisi ile evlendi" tarzındaki haberlere nazaran "samsunlu genç bornozu ile evlendi" şeklinde bir haber duyarsanız hiç şaşırmayın çocuklar çünkü o kişi kesin ben olacağım.

  2
 • redrum

  yıllardır bizi mi skiyolar lan yoksa? valla bu da bordan yapılıyorsa kavga çıkarırım.

  1