bu devirde spor salonuna giden tip

  • metal isaretiyle egildi enistem

    verdiği paranın salaklığına değinmiyorum bile. abicim koşu bandında koşuyorlar lan inanılmaz bir şey bu. olm gidin sokakta koşun madem. hani gay falan olursun vücut yapıyorum ayağına tanışırsın onu anlarımda diğer türlü orda yapılan sporun daha fazlasını sokakta ve evde yapabilirsin.

  • yer mi lan anadolu cocugu

    para vermediğim için olayın salaklığı tarafını irdelemiyorum. kimse koşu bandına bayılmıyor ama herkes yakınında bir parkur olan evde yaşayacak şansı bulamıyor. he sokakta koşsun okey, ama hangi sokakta? nasıl ki ulu önder banka müfettişi dmnrzv’nin teorize ettiği gibi “babacık var, babacık var” ise, aynı şekilde; sokak var, sokak var. her sokağın demografik yapısı koşmaya müsaade etmez değil mi? şimdi benim ağzımı açtırmayın. damacana sikildi bu ülkede. ben bizzat mandal sepeti siktim ve evet bu ülkede, aranızda yaşıyorum.

    diğer konu ise evet evde büyük ölçüde spor yapılabilir ama tam olarak istenen randımanı yakalamak güç. hem spor işi bir disiplin işidir. bir gazla eve kondisyon bisikleti alırsın okey ama o bisikletin hazin sonunu kainattaki tüm karbon bazlı canlılar bilir. evde spor yapan kaç kişi tanıyorsunuz amk?