burun estetiği

 • kaypakpenguen

  eğer sizinde kemal ekberoğlu gibi bi doktorunuz varsa kesinlikle burun estetiği korkulacak birşey değil.

  1
 • roza

  bir çoklarına göre benim fazlasıyla ihtiyacım olduğu düşünülen operasyon. zira bazen görüş alanımı kısıtlasa da yaptırmıycaammm uleyn size nesi demeyi bir borç bilirim efenim.. saygılar...

  2
 • isis

  (bkz: Rinoplasti)
  Artık yazabilecek kadar kendimi iyi hissediyorum.
  genel olarak kolay bir operasyon; lakin benim gibi zayıf bir bünyeniz varsa sıkıntılara neden olacaktır. öncelikle narkoz konusu can sıkıcı. Ne yazık ki 11 saat boyunca vücudum narkozu atmak ile uğraştı; bu demektir ki sürekli öğürme, istifra, mide bulantısı gibi sizi ve ameliyatlı burnunuzu rahatsız edecek bir durumun içinde kendinizi buluyorsunuz. Haliyle bu da burunda olmaması gereken kanamalara neden oluyor.

  Sürekli bir baş dönmesi hali olduğu için yine narkozdan dolayı, gözünüze buz koyabilme gibi bir durumunuz ne yazık ki olmuyor ve bu da göz altı morluklarına ve burnun şişmesine neden oluyor. Yani başlangıç noktamız narkoz, eğer bununla ilgili sıkıntı yaşamazsanız; ameliyatın akabinde buz tedavisi vs ne şişlik ne morluk ne de kanama kısaca rahatsız edici hiçbir şey yaşamazsınız. Ben ne yazık ki şanssız bir hastaydım.

  Ameliyatımın 3. Günü dikkatli bir şekilde duş alabildim bunun yanı sıra; olabildiğince iyi beslenmeye çalışıyorum ve kesinlikle sigara içmiyorum. Yüksek olasılıkla bu vesile ile sigarayı da bırakmış olacağım ki bu da beni ayrıca mutlu ediyor.

  Hiçbir Ağrı yok ama burnumdan nefes almaya başladığım için az az sıZlamalar ve yanmalar oluyor. Bir de içten kanamalar olduğunu hissediyorum. 8. Günde (normalde 7dir) burnumdaki atel alınacak.

  Ameliyat Kapalı, atravmatik teknik ile yapıldığı için herhangi bir iz, veya yoğun bir şişlik yaşanmayacak. Yüz şişliği ilk haftada yok olacak, iki ayda burnum yavaş yavaş şeklini almaya başlayacak ama her hali ile tam oturması 1 seneyi bulacak. Bu arada Doktorum Süleyman taş, kendisi Medical park'ta çalışıyor. ilgisi ve alakası ameliyat öncesi ve sonrasında bana çok yardımcı oldu ki gerçekten sorunlu bir hastaydım. Sabrını da takdir ediyorum.

  Son olarak burnuma ne yapıldığından da bahsedeyim; kırık ve eğrilik düzeltildi, burun törpülendi ve şekil verildi, burundaki et alındı ve nefes kanalları açıldı. Kısaca zor bir ameliyat ve süreç. Henüz yüzüm şeklini almadı, alınca yine yazarım pişman mıyım değil miyim diye.

 • akinakinn

  Dünyada en çok yapılan estetik ameliyatların başında burun estetiği gelir. Bunu ben söylemiyorum geçen yaz burnumu yaptırdığım şimdi çok rahatladığım doktorum Gökhan Haytoğlu geliyor. http://www.gokhanhaytoglu.com/burun-estetigi.html burdan inceleyebilirsiniz

 • nachomonreal

  yaptıranların burnunda genelde et olur, yersen!

  4
 • kayipgezegen

  güzel burunlu çoğu kimse estetik yaptırdığını inkar eder durur. kimse de demez ki önceden bok gibi bir burnum vardı, bu yüzden düzelttirdim diye. sorsan herkes anadan doğma minnak burunlu. ki burun estetiği operasyonu da bildiğim kadarıyla öyle çok kolay bir iş değil.ben bile düşünürken içim tuhaf oluyor. görüldüğü üzere

 • crimewave

  memlekette nefes alamayan 8 milyonluk bir nüfusun varlığını göz önüne seren uygulama.

  vardı bizim lisede bi eleman
  çirkin bi çocuktu ama marşmelov kadar yumuşak bi kalbi vardı, estetik ameliyat oldu. meğer çirkin olan burnuymuş, ryan gosling oldu namussuz. yaptırın dostiler, nefes alsanız dahi.

  1
 • parliament mavisi

  Baruun estetiği sandım. Asmr tekniği ile 5 günde almanca öğretiyor galiba diyecektim. Değilmiş.

 • ayipediyon

  ameliyatsız burun estetiği olanı bile çıkmış. teknoloji dediğin şeyi tıp sektöründe böyle şeyler için kullanacaksın ki işe yarasın.

 • misswhiteway

  --- * ---

  anladık arkadaşım ya
  her hafta bunu görmek zorunda mıyız?
  yaptıracak olsak buraya mı soracağız?
  yaptırmışlardan referans alırız, onunkine gideriz.
  üf

  --- * ---

  1
 • canavarinduygusu

  Burun estetiği yaptırmak istediğimde Ankara'da aramadığım doktor kalmadı. Daha sonra internette tesadüfen Op.Dr. Mehmet Nebil BOZDOĞAN Bey ile karşılaştım. Tanışmak istedim ve kliniği, yardımcıları olsun ve tabiki Mehmet Bey'in hastasına olan ilgisi, herşeyiyle güven veriyor. Burun estetiğimi Mehmet Bey ile yaptırdım, çok memnunum ve sonrasında da hiç bir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ediyorum.

  1
 • crimewave

  kaç tane burnun var abi senin?

  https://kotusozluk.com/gorsel/2017/10/27/burun-estetigi-1.jpeg+burun estetiği


  t; yaptıranların yüzde doksanının nefes alamadığı için yaptırdığını iddia ettiği.

 • ehlitsvvf

  pis burun vuran futbolcuların yapması gereken.

  (bkz: tekniğin iyi ama geliştirmen lazım)

  1
 • ezgii

  insanların beğenmedikleri burunlarını beğendikleri bir hale getirme işlemi.
  yapıldıktan sonra burnun tam olarak oturması 1 seneyi buluyor.
  gerçi artık dolgu yontemiyle burna şekil vermek moda.

 • crimewave

  insanlar bununla ilgili fazla hassas.

  sürekli estetik yaptırdığını gizlemeye çalışıyorlar diğer taraf bak bak estetik yaptırmış diye gülüşüyor
  gayet müthiş bi' olay, bir insanın tipini çehresini olumlu yönde etkileyen bu estetiği vallahi biz savunacağız
  nefes alamıyorum falan demenize gerek yok bence güzel bir olay.

 • cirkinlerinenguzeli

  hakikaten nefes alamıyorum uyurken. para kazanmaya başlıyayim yaptıracağım ilk iş.
  minik burun<3

 • bir middle earth kahramani

  solunumda sorun çıkartmıyorsa boş iş.karga burunluyum.