bütün bakire olmayan kızlar sopalıktır

 • frankyfuckingfourfingers

  (bkz: bi durun)

 • entryyazicambende

  bütün bakire olmayan kızlar sopalıktır, tamamen yanlış bir söylem. kişiler kimi toplumlarca doğru sayılan kimi toplumlarca yanlış sayılan kıstaslara göre değerlendirilmektedir bu da yanlış elbet. bunu yaşamak isteyen yaşar yaşamak istemeyen yaşamaz. topluma mal olmaması gereken konudur.

 • dragon flyer

  artık sabahtan beri abarttıkça abartılan durumdur. size ne lan elalemin bekaretinden dedirtir. konuyu değiştirmeye çalıştıkça ısrarla açanların düşüncesi nedir merak etmekteyimdir.

  (bkz: kötü sözlük bekaret avcıları)
  (bkz: kötü sözlük namus bekçileri)
  (bkz: kötü sözlük bekaret takındısı)

  4
 • parliament mavisi

  (bkz: bütün bakire kızlar sopalıktır)

  gelin şu konuyu tatlıya bağlayalım artık, bence tüm kızlar sopalıktır. hatta kızları direk kürtajla aldıralım aga. yani şimdi onu doğuran anaya da yazık öyle di mi? o kadar acı çekiyor bir bakıyor "tekrar deneyiniz". sonra bir de bebenin kafasını daşla yarmak falan var. bak hem anneye yazık hem bebeğe. ortalık kan gölüne dönmesin, bu topraklar bebe mezarları ile dolmasın. gelin bence bu gidişe durbi diyelim!

 • ezberbozan

  (bkz: la bi siktirin gidin)

 • xzxz

  boş ve beyhude bir önermedir, bakire olmayan kız yoktur ki sopalayasın. bekaret geçmişte kaldığında kendisi kadın sıfatı ile anılmaktadır ama diyorsan ki bakire olmayan kadınları sopalayacağım , kendi validenizden başlayınız efendim ne de olsa zat-ı aliniz gibi bir garabetin ortaya çıkmasında en büyük emek sahibi kendisi ve yaptığı eşşekliktir. babanıza vermiş olmasaydı mesela durduk yere sopayı yemeyecekti şimdi.

 • karakarga

  adama amına koyim dedirtir böyle bir başlık lan oğlum millet aya çıktı, uzayda piknik yaptı lan sen hala bacak arasında kaldın hay kafan kuş sıçsın emi.

  2
 • marissacooper

  öf artık iyice saçmaladın dedirten önermedin efenim. ülkemizde işsiz güçsüz boş vakti bol insan çok olduğundan öyle milletin götünü başını dillerine dolayıp ortalıkta dolanıyorlar zannımca. kadınları hediye paketi değildir , öle denenmiş , kullanılmış bilmem napılmış şeklinde söylemler çirkindir , kimsenin, özellikle sözlük yazarının ağzına yakışmayandır. diş fırçası örneğine gelince, ilk entry yle hiç alakası olmamakla birlikte, ben kullandım başkasının diş fırçasını, bi sikim de olmadı. özetle: herkes kendi işine gücüne baksın. (yazmayayım yazmayayım diyorum ama sinirlendiriyorlar sözlük)

 • dmnrzv

  Ahahsjdndnflfkfnflf.