celal şengör'ü bilim adamı zanneden cahiller

 • espri yapamayan adam

  Celal Şengör... Celal Şengör... ne kolay olmuş bilim Adamı olmak. birçok salak da bu Adamı bilim insanı zannediyor. akademiden anlamayan siz hamidolara durumu anlatayım.

  Celal Şengör metodolojisttir. evet hepiniz şu anda mal gibi ekrana bakıyorsunuz. çünkü metodolojist nedir hiçbir fikriniz yok. paul samuelson der ki, akademinin yüzde 99 ü metodolojisttir. kalanı bilim adamıdır. metodoloji bilenler metodoloji ile uğraşsın, der.

  peki ne denektir metodolojist? sadece 18 ve 19 yüzyıl matematiğini, geliştirilen çeşitli matematiksel modellerle verilere uygulamaktır.

  Celal Şengör de veri işlemecidir anlayacağınız. asker sevici bi tipten yeni ve geçerli sofistike düşünceler geliştirmesi de beklenemez. babadan parayı bulmuş, bilimadamıyım diye takılıyor. komik harbiden ya.

 • flighter

  cahil işte ne yapsın.. stephen hawking ile oturmuş kalkmış (hawking kalkmamış) mahalle adamı.. kümeler bilen üçle beşi çarpmayı bilen abimiz.. herkes bu ülkede bilim adamı zaten ilber ortaylı ve celal şengör değil

  (bkz: egonuza sıçayım)

  7
 • ooo

  Bilim adamı olmanın şartı nedir bir araştırılmalı sonra celal sengor bu şartları sağlıyor mu bakılmalı sonra konuşulmalıdır. Kendisi değerli bir profesörümüzdür. fakat ne profesörler vardır ki adam diyemezsin ki bilim adamı diyesin.

 • windranger

  (bkz: hassiktir bok)

  2
 • kiok

  (bkz: hee de geç)

  1
 • theionian

  Öncelikle
  Lisans State University of New York at Albany, Jeoloji, 1978
  Yüksek Lisans State University of New York at Albany, Jeoloji, 1979
  Doktora State University of New York at Albany, Jeoloji, 1982

  Sonrası

  State University of New York at Albany, USA – MS, PhD
  Collège de France, France – adjunct professor
  University of Oxford, England – adjunct professor
  California Institute of Technology, USA – adjunct professor
  Lodron-Paris University of Salzburg, Austria – adjunct professor
  Istanbul Technical University – current

  Ayriyeten adamın kendi alanıyla ilgili çeşitli topluluklara üyeliği mevcut. Hatta ve hatta kendi adı ardından adlandırılan üç adet fosil de mevcut. Tonla da yayını var. Bu adam bilim adamı değil de nedir? Cahil cesareti bir başka oluyor cidden.

  3
 • keesvanderweijde

  Bu başlığı açan ve bunu tastikleyenlerden tiksinen insanlardır