CML Cargo Uluslararası Eşya Nakliyatında

cml cargo

Yıllardır dünyanın her tarafına hizmet veren CML Cargo , Avrupa’nın en önemli uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. İngiltere’nin her yerinde önemli adımlar atan CML Cargo, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.
CML Cargo uluslararası anahtar teslim taşımacılık hizmeti ile müşterileri memnuniyeti açısından büyük bir adım atmıştır. Müşterilerimizin nakliye sürecinde hiç bir zahmete katlanmasına gerek duymadan süreç içinde ki her işlemi uzman personellerimiz ile yapıyoruz.
CML Cargo Farkı ile Anahtar Teslim Taşımacılık Nasıl Yapılır?
Eğer sizde anahtar teslim taşımacılık hizmetinden yararlanmaya karar verdiyseniz. CML Cargo olarak verdiğimiz Anahtar Teslim taşımacılığı ile kolayca taşınabilirsiniz. Deneyimli ve donanımlı personellerimiz ile siz kıymetli müşterilerimize stressiz bir eşya taşıma hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Anahtar teslim taşımacılık sürecinde ilk adım eve gelen ekspertizler ile başlıyor. CML Cargo olarak gönderdiğimiz bu ekspertizler tamamen ücretsiz olup nakliyat öncesi plan ve programı yaparlar. Anahtar teslim taşımacılık hizmetimizde tüm eşyalarınızın paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılır. Eşyalarınızı ikinci adrese güvenli bir şekilde taşıdıktan sonra ev yerleştirme işlemlerine başlanır. Personellerimiz, mobilya montajlarınızı ve eşya yerleştirmelerinizi sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştir. Evinizin tüm yerleşimini yapıldıktan sonra anahtarınızı teslim edilir. CML Cargo ile Anahtar Teslim Taşımacılık şu şekilde özetlenebilir;
Ekspertizlerimiz aracılığı ile planlama yapılır. Taşınma işleminin gerçekleştirileceği sabah, 2 personelimiz evinize gelir ve küçük ev eşyalarınızı özenle kolilemeye başlarlar. Mutfak içinde bulunan kırılabilir eşyalarınızı bardak, tabak ve diğer mutfak eşyaları düzgün bir şekilde ambalajlarlar. Aynı şekilde salonda bulunan yemek takımı vb. Kırılabilir eşyalar da kolilerine özenli bir şekilde yerleştirilir. Elbise ve ayakkabı gibi kişisel eşyalarınız da özenli bir şekilde yine personellerimiz tarafından kolilenir. Eşyaların paketlenme işlemi bittikten sonra firmamızın diğer ilgili personelleri de gelir ve taşıma işlemi başlatılır. Taşınma işleminin bitmesinin ardından eşyaların yeni evinize yerleştirilmesi yapılır. Yerleştirme işlemleri de bittikten sonra anahtarınız teslim edilir. CML Cargo Farkını hissetmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir