çocuksu bir sevgiliye sahip olmak

 • mavi boncuk

  kızlar hemen ayy ıyyy demeyin, bu dünyanın en tatlı şeyi. bakın küçük yaşta sevgili demiyorum, çocuksu sevgili...

  kara kaş, kara göz, dünyanın en sevilesi sakallarına sahip, boyu 1.90... sokakta biri sana laf atsa, iki dakikada öldürebilecek güce, seni sarmaladığı zaman kemiklerinden ses geitren güce sahip ama sevdiceğin yanında yanaklarına balonlar asacağım senin diyip, yemek masasına kalpler çizen bi adam... sigaraları öpüştüren yaramaz bi çocuğa dönüşüyor yanında...

  hem en sevdiğin, hem en sevgilin, hemde seni salıncakta biraz daha uçççççç sevgilim, beni daha hızla sallaaaa diye hızla çığlık atan oyun arkadaşın.

 • mor pikacu

  Ömö aşkitoooöööm Berkay öyle birisi diiiilkiiiiii. Şeklinde cümleleri çok sık işitecenizin göstergesidir.

 • victoria07

  (bkz: çocuksu bir eşe sahip olmak)

  1
 • parasomnia

  hiç de hoş olmayan bir şey, tecrübe ile sabit.
  özellikle erkeğin çocuk gibi olması ilk başlarda sevimli gelse de bir süre sonra katlanılmaz hal alıyor. sürekli yavru köpek gibi sevilmekten hoşlanıyorsanız o başka tabii..

  allah eksileyen kullarının başına versin, amin. *

 • parliament mavisi

  kalp çizmek, balonlar asmak ne zamandan beri çocuksuluk oldu? bu düpedüz sevgi pıtırcıklığı yahu. çocuksu dediğin sevgili ile sahil kenarında kumdan kale yapılır, sokak ortasında seksek oynanır, lünaparka gidip çılgınlar gibi eğlenilir. çocuksu olmayı yavru köpek taklidi yapmakla karıştırmayalım. insanın davranışları değil huyu, suyu, düşüncesi çocuk gibi olmalı. size denk gelen sevgililer çocuksu değil gayet çocukmuş arkadaşlar.

  hangi koca katır 30 küsür yaşında parka girip de salıncakta sallanmayı, kaydırakta kaymayı ister işte gerçek çocuksu insan odur. hatta bu yaptıklarından utanmaz, millet ne der diye dert yapmaz çünkü çocuksu olmak hiçbir şeyi umursamadan sadece oyun oynamak demektir.


  edit: şu güzelim ifadeyi eksileyecek kadar şahıs düşmanı olanlar çocukluktan, saflıktan bahsetmezlerse sevinirim. Teşekkürler.

 • kimsesiz panda yavrusu

  her an polis tarafından ev basılacakmış gibi hissediyorum, kendimi suçlu gibi hissediyorum. 35 yaşında kadın niye 15 yaşında pelinsu gibi davranır anlam da veremiyorum.

 • paspaytak

  çocukluğunu çalmaya kalkıştığınız sevgilinizdir.

 • mz hyde

  ömür törpüler.
  şu yaştan sonra ciddiyet lazım. ne o öyle ya. çocuk lazım olursa yaparız. çocukluğa lüzum yok.

 • ayca22

  kreş işletmediğim için aramadığım bir kriter.

 • goliath of gath

  sürekli "abi dedik bağrımıza bastık kıyak abiymişsin helal olsun" modunda geçen bir hayatınız olacaktır.

  1
 • ottocycle

  Çocuksuluk iyidir her zaman saf temiz kalırsın çünkü . ELini masaya vuran erkekler gün gelir size de çakar o eli o zaman boşanıp 2.evliliğinizde bizim gibileri aramayın.

  3
 • peterpan

  selam nickim peterpan. 23/bekar/geceleri geç yatarım.

 • zehirli barbunya

  (bkz: çokuluslu bir sevgiliye sahip olmak)

  teni isveç, kalçası kübalı, memeler italyan, zekası japon, bacaklar zenci, muhtelif yerler rus... oyşş... mmaah...

  (bkz: gece aniden bastıran abazanlık)

 • fuzuli biri

  en iyisidir. oldum olası sert görüşlü, kaba erkekleri pek sevmem. nerde naif insan görsem hemen yumuşarım. çocuksu deyince sahip çıkmayan, çocuk gibi davranan biri olarak algılanmasın zira kimi çocuklar sevdiklerine daha çok sahip sahip çıkar koca elli adamların olduğu yerde...

  gönül yarası filminden bir replika sizlere;

  --- spoiler ---


  benim kızım büyüyünce prenses olacak, bütün erkekleri kendine hayran bırakacak. ama hiç birine de yüz vermeyecek..şimdi benden sana bir anne tavsiyesi melek hanım:
  sakın yakışıklılığa falan kanma! yakışıklılık geçicidir, güzellik geçicidir.. seni şöyle seviyorum, böyle tapıyorum lafları laftır. önemli olan şefkattir, merhamettir.. bence erkekte yiğitlik budur, bunu çok geç anladım. sen sakın geç kalma kızım, sakın!

  --- spoiler ---

  1