connected2.me

 • yeni alinmis spor ayakkabi

  nedir ne değildir henüz çözebilmiş değilim, lakin formspringvari bir şey olduğu söylenegelmekte.
  linkim buymuş;

  http://connected2.me/promilian

  edit: bişey yazın gurban olduklarımın.

 • kafaninsivriucu

  trollüğü bilmiyorsanız öğrenilebilecek son mekan.

  zira denedim. incici bir tanrıya rastladım. bütün egolarım yerle bir oldu.

  1
 • kafaninsivriucu

  anlatacağım rezalet serisi için bilmeniz gereken, insanların gelip sizinle anonim olarak reel zamanlı chat yapabildiği bi mekan olması. evet capslerle özete başlıyorum canlarım. sıkıldıysanız takılabilirsiniz. zira temiz sıçıyorum.

  ps: flash tv gazeteciliği kullanıldı.


  linkleri sırayla üst baştan, tıkladıktan sonra alt baştan okuyun. evet mal olmadığınızı biliyorum ama siteyle ilgili fikri olmayanlarınızı da düşünmek lazım. he bu arada, kimsenin arkasından maldemeyin.


  güldürmeli eğlendirmeli garantili zaa xd.

  1. her şey bi tahminle başladı

  2. lüzumsuz muhabbet

  3. malatya derken bile bi küçümseme

  4. ahanda şimdi

  5. ben böyle huni görmedim

  1
 • cukumukestiler

  tam bir ergen mekanıdır. abaza gençlik buraya toplanmış.

 • kafaninsivriucu

  cin alinin eksik kaldığı mekan.

  öyle demeyin lan güldürüyor bazen. bu kadar ironi amerika'da bile yok.

  mal vol. 86546

  1
 • jochenmiller

  geçen gün keşfettim, oldukça güzel. formspring'in naklen sohbet hali.

 • hilal jumanji

  erkekler açısından; genel olarak göt kısmında baya eksiği olan insanların küfürlerine veya salak muhabbetlerine maruz kaldıkları yerlerdir. tabi bir de bunların arkadaş olduğu düşünülürse kullananlar için pek iç açıcı değil. zira ben bile girip küfrettim yani. ahah.

  kadınlar açısından; kadın erkek eşitliğini geç de, bir kadının kullanması pek mantıklı değil, zira formspring üzerinden "anonimler yhaaaa:((" deyip popi yapan kadınların bunu açıyor olması mükemmel bir ironi. pılas olarak da insanların sizle girebileceği garip muhabbetler. orasını herkes biliyor zati.

  para kazanmak için çok güzel bir fikir lan. türkiye gibi bir internet toplumunda hele yayılma hızı. iştahlanıyorum iyice. gümbür gümbür gelicem. gelicez. falan filan.

 • zincirlemeisimtamlamasi

  fılmlerde genelevlerın onunde kadınlar oturur abılerı ıcerı cagırır connected2.me sayfalarını twitterda yayınlarken yazılan yazılar bana o fılmlerı hatırlattı he ama kullanıyorum bende bu yenı olusumu ve sanırım bununda kurulus amacı eskı sevgılıye soru sormak amaclı.

  (bkz: facebook)

  1
 • merkaba

  bildiğin tiksindiğim.
  ego ego olalı böyle sanal tatmin görmedi.

  2
 • delisair

  insanların sokakta hep yabancı olarak gezerken, otobüste şurada burada eskisi gibi yandaki insanla bile sohbet etmezken, neden ihtiyaç duyduğunu anlayamadığım paylaşım uygulamalarından biridir.

  paylaşa paylaşa anamız ağladı artık...

  1
 • itsmaylayf

  yapacak hiçbir şey kalmadığında girdiğim sosyal paylaşım sitesi.
  linki de atmazsam olmaz. connected2.me/devamiyok

 • adamin amina korum

  internet başında yapacak iş bulamayan boş bünyelerin uğrak yeri, ancak türkler rağbet gösterir.

 • empatikvesempatikgenc

  isminiz görünmeden sayfası olan kişilerle sohbet edebileceğiniz güzel bir site.
  gizlilik açısından formspring.me ile benzerliği bulunsa da formspringde soruyu sorup çeker gidersiniz, ancak bu site size anlık mesajlaşma imkanı sunar.

  empatikvesempatikgenc

 • canciger

  orta sona giden çıtır kızları tavlayabileceğiniz çet sitesi.

  1
 • hilal jumanji

  bak sayfa açtım gel bana laf at diyen arkadaşım için girdim ama rastgele kızların üstüne bastım sırf bio kısmına bakmak için.

  "yaş 15 / müzik hayattır / i solved the life / link bıraaak"

  "“yaşım 15, rap dinlerim basketbola ilgim var filaan. ayrica biktim artik adim ****. sucuk değil lan yeter insanliktan çikarmayin beni asgdf ! 20 30 yaşindaki amcalarim gelmeyin ya.”

  "evet 98 doğumluyum ve bu benim sahte değil ! / anon bana müzik atan geri dön ! hayat burda ;) / aşklar yalan"

  ....

  sonra dedim ki, vay arkadaş. vay memleketim vay, vay benim kuzularım vay. bu kadar mı mahvolduk biz yahu ? bu kadar mı düştü gençlik ? 14 yaşında kız yahu bu daha.

  sözün bittiği yer.

  edit: niye sözün bittiği yer olduğunu yapılan muhabbetleri yazmak istemediğim için açıklayamıyorum burada.

  2
 • akbaba

  kotü sözlük reklamı yapan bile var.

  connected2.me/sonerdeniz

 • gbrk

  kendine sanal dünyada yer edinmeye çalışan ergen tiplerin ve akıl yaşı ergenliğe asla yaklaşamayacak olanların boşa vakit harcadığı diğer saçmalık abidesi sitelerin kardeşlerinden.

 • isyanimvarulan

  ilk çıktığında güzel olan ancak biz türklerin her mecrada olduğu gibi bunun da bokunu çıkardığı anonim konuşma şeysi.

  ilk çıktığında 2-3 ay kadar çok güzel bi yerdi burası. insanlar seviyeliydi, muhabbetler güzeldi. adamın biri bass gitar dersi verirdi, diğeriyle yurtdışı deneyimleri konuşurduk, güncel konular üzerine tartışılırdı, okunulan kitaplar izlenilen filmler tartışılırdı, tavsiyeler alınırdı, dinlenilen müzikler atılırdı, ufak tefek sırlar verilirdi. iyiydi yani muhabbet dönüyordu arada canı sıkılınca insanın.

  geçen uzun bir aradan sonra girdim, aman allahım o ne öyle? sanal sexciler dolmuş, adamın teki sahte çük resimleriyle karşınıza çıkıyor, 15-16 yaşındaki kaşar ergenler egolarını tatmin ettiriyor, kimi önce link derdinde, tabi dış güzellik önemli.

  la bildiğin türkiye gençliğinin özeti site. al türkiyenin en iyi lisesinden en kötü lisesine git ortam ve insanlar aynı. bizim toplum yapımız çökmüş ne yazık ki. topunuzun amına koyim, bir yer de düzgün kalsın be, bi yer ya.

 • cokiyisinyaa

  bir arkadaşımla aynı kıza birbirimizden habersiz yazdığımız site. sonra kız aracılığıyla selam falan yolladık böyle rezillikler falan..

  1
 • canciger

  14 yaşındaki bi kızı tavladıktan sonra girmenin bırakılabileceği site.

 • bosniak

  ergenlerin başka bir oyun parkı. "98'liyim" diyor. olabilir tabi. bazen iyi insanlar geliyor ama. az önce komşu kızını buldum mesela..

  1
 • ursula

  üye olan kızların %91'inin 16 yaşında olduğu ve yine üye olan insanların %99'unun ego tatmin etmek ve sevgili bulmak* amacıyla üye olduğu, sürekli abazalığın döndüğü asosyal site. aslında sitenin işleyişi güzel fakat ülkemiz insanının her sosyal platformda olduğu gibi burada da kendini göstermesi sonucu sitenin gelmiş olduğu son hal budur.

  (bkz: istatistiklerle konuşmak)

 • marlasingerindildosu

  güzelmiş.

 • aura

  bu kadar sosyal platform varken ask.fm kadar gereksiz ikinci yer. saçmalık sadece.