david rockefeller

 • dusunmeye usenen filozof

  kısaca dünyayı yöneten ailenin baş üyesidir. bilinen serveti 200 milyar dolar civarındadır. yönettiği ekonomik büyüklüğün ise 3 trilyon dolar civarı olduğu sanılmaktadır. bu dünya ekonomi büyüklüğünün yarısına yakınını ifade eden bir büyüklüktür. finans bankacılık ve petrol ürünleri yönettiği ana sektörlerdir.
  siyonist topluğun başı statüsündedir. amerika' nın ve israil' in tüm siyasi kararlarının ardındaki isimdir.
  dünya' daki tüm savaşlar, krizler ve büyük kararlar onun yönetimde ortaya çıkmakta ve şekillenmektedir.
  dünya yönetimindeki basamakların bilinen en üst basamağıdır. buna göre gelişmeleri şekillendiren medya' dan öğrenen sıradan dünya insanı en içte ve en yönetilendir. bunların bir dışındaki halka dünyadaki politik isimlerdir. obama dahil bu statüdedir. onun bir dışında dünya resmi istihbarat örgütleri vardır. fbı cıa bu statüdedir. onun bir üstündeki ya da dışındaki 4. statüde 12 büyük siyonist yahudi ailesinin oluşturduğu birlik vardır. adı cfr' dir. (council on foreign relations) onun bir dışındaki halka yani bu örgütün de başında david rockefeller vardır.
  dünyayı yönetenler listesinin 6. halkası (en üst) bilinmezliğe ayrılmıştır. dünya içinden ya da dünya dışından ismi hiç bilinmemiş belki de başka bir gezegenden varlıktır. onunla iletişime geçen tek kişi d. rockefeller' dır. bunu iddia edenlerin savı en dış halkanın hiç bir zaman kendini deşifre etmeyeceği ve gizleyeceği yönündedir.

 • carolina

  rockefeller bankacılık ve iş hanedanlığının ferdi. aynı zamanda dış ilişkiler üyesi. bir film yapımcısı ve eski bir siyasetçi olan aaron russo ile yakın bir arkadaşlığı bulunan david! aaron'a çarpıcı açıklamalar yapmıştı. bunlardan sadece biri ;

  '' bir olay olacak aaron ve o olaydan sonra afganistan'a gideceğiz.bu sayede hazar denizi'ne boru hattı döşeyebileceğiz. ırak'a girip oradaki petrolü alacağız ve ortadoğu'da bir üs inşaa edeceğiz ve oradan da venezuelleya'ya gidip chavez'den kurtulacağız.''

  ''asla bulamayacakları biri için.. mağaraları araştıran bir sürü adam göreceksin.''

  aaron : '' insanları bu savaşın gerçek olduğuna nasıl inandıracaksınız?''

  david: ''medyayla... medya herkesi bunun gerçek olduğuna inandırabilir. bir şeyler hakkında konuşmaya devam edersen ve aynı şeyleri tekrar tekrar söylersen, insanlar sonunda buna inanacaklardır.'' dedi.

 • berserk

  azrail'e tepki olarak doğan, dünyadaki para akışının yarısının sahibi olduğu söylenen dolar multi milyarderi trilyoneri bilmemniyori işte.

  son kalp krizi atağından da sağ kurtulup azrai'e bir fake daha atmıştır. bu gidişle hepimizi gömer bu dede.

  1
 • rot

  (bkz: demon seed)

 • highmermanluvcannabis

  zamanında cidden çok zengin ve güçlü olan ama artık illuminati komplo teorisyenleri dışında kimsenin adını bilmediği adamlardan...

  rockefeller'ın bugün ünlü olması sebebi yarı cahil, aşağılık kompleksi motorlu ben bir halt biliyorum deme istediği. çünkü cidden dünyada etkin bir güç olduğu dönemde kimse konuşmuyordu, konuşamıyordu, çünkü gizli yapıyordu yaptıklarını; etkin gücünü, dominasyonunu kaybedince birde kitap yazdılar sanki hala güçleri olsa kendilerini afişe ederlermiş gibi, bizim ülkemizin kendini bir şey bilen insan sanan salaklarıda ağzından eksik etmedi rockefeller ailesini o günden beri.

 • kerrygillan

  bolşevik ihtilalinin finansörüdür.

  dünya petrolünün sahibidir aynı zamanda.

  ayrıca hala resmiyette ismi anılmaz konuşulmaz. halk arasında konuşuluyor diye dünyanında gündeminde olduğunu sanan teorisyenler var. aç bak bakalım dünyanın en büyük zenginleri arasına bu ve bu tarz adamların ismi kaç kere geçmiş... geçmez. geçmeyecektir de.

 • andreana

  kendisi tarafından evlat edinilmek istediğim, evinde tavşan kız olarak işe başlayabileceğim gerekirse kirli işlerini yürütebileceğim korkunç bakışlı kişi. *

 • nehculhakaik

  bu yıl öleceğini tahmin ettiğim kişidir.
  hatta 2014 yılının başlarında david rockfeller 2015 yılında ölecek yazmıştım ama o entrymi bulamıyorum şu an.

  evet müneccim boku yedim.

  1
 • sapanlikatil

  1915 yılında doğan David Rockefeller, 100. yaşını devirdi. 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli yapılan en yaşlı zengin Rockefeller, "200. Yaş günümü kutlamak istiyorum demiş bu herif yüzünden 10 yaşını göremeden ölen çocuklar var sorsan hepsi sınanıyor

  1
 • hz penguen

  bir adam. hjljklj

  1
 • yokoylekararliseyler

  koca çınar devrildi.

  1
 • caracal44

  şöyle bir görsel gördüm. anlamlı.
  https://kotusozluk.com/gorsel/2017/03/20/david-rockefeller-1.jpg+david rockefeller

  7
 • cenkyaver

  kötülermiş bunlar. maden işçilerine çok çektirmiş katliam falan yapmışlar. maden işçilerine maaş için verdikleri para sadece kendi dükkanlarında ürün karşılığı buluyomuş.

  allah düşmanımın başına vermesin böyle patron. amin.

  1
 • misswhiteway

  ❀ ✿ ❃ ❁ ❋ ❊ ♥

  rest in peace şeytan bakışlı ihtiyar

  ❀ ✿ ❃ ❁ ❋ ❊ ♥

  1
 • novus ordo seclorum

  nereye lan daha karpuz keseceğidik

  1
 • sergerdan

  o kadar organ boşa gitti. nursuz piç. *

 • zeyzey

  Rockefeller ailesinin en yaşlı üyesiydi. Rothschild ile anlaşmayı yaptı, plan programı kurdu öldü adam.

 • don draper

  Vasiyetinde de '' tabutum taşınırken bir elimi dışarı sarkıtın ki koskoca rockefeller bile dünyadan eli boş gitti desinler...'' demiş.

 • hakki bullet

  komplo teorisyenlerini yasa sokan adam gibi adam.

  yalnız bence ölmedi, yüzünü değiştirdiler; yakında polat gibi salarlar tekrar piyasaya.

  1
 • henip

  "rockefeller öldü mü
  ıssız acun kaldı mı
  felek öcün aldı mı
  şimdi yürek yırtılır"

 • kisisel illeti

  O güzel insanlar o beyaz atlara bindiler, çekip gittiler.
  rockefeller skunk

  2
 • hobarey

  öldüğünde çantasından nutuk çıktığı söyleniyor.

  6
 • kacakkat

  cenazesi newyork kilisesinden kaldırılacaktır.