deadpool

 • cartmantr

  merc with a mouth olarak adlandırılan delilik sınırlarında gezinen x-men karakteri.

 • hannibal barca

  bir çizgi roman karakteri. ancak burada linkini vereceğimiz kahramanın kostümünü giyen ulvi arkadaş, gangnam style eşliğinde sokaklarda dans edip komikliklere imza atıyor;
  deadpool tarzı gangnam style

 • dandandan

  ultimate spider-mançizgi filminin bir bölümünde oynamış hayali karakter.
  dünyanın en havalı süper kahramanıdır.

 • the

  12 şubat 2016 tarihinde filmi gösterime girecek olan anti-kahraman.

 • kisisel illeti

  2013'te çıkan bilgisayar oyunu, oynadığım en keyifli, en eğlenceli aksiyon oyunudur. komedi filmlerinde bile doğru düzgün gülemeyen bendenize gözlerimden yaş gelene kadar kahkahalar attırmıştır.
  ayrıca marvel'ın en özgün kahramanı(anti-kahraman)dır.

  1
 • kisisel illeti

  12 şubat 2016'da çıkacak olan filmin çok seksi trailer'ı sonunda yayınlanmış.

  Witness the beginning of a happy ending

  2
 • parliament mavisi

  Ryan Reynolds ile hayat bulacak başka bir marvel karakteri. o değil de bu adam absürt komedi tadında bi surata sahip. niye ikidir aksiyon filmlerinde deniyorlar amk?

  1
 • cartmantr

  çizgi roman haline oldukça uygun olacağının işaretlerini vermiş filminin fragmanı ortamlara düşmüş kahramandır. tabi bu durumu daha net anlatabilmek için öncelikle filmin kesintisiz fragmanını paylaşmak lazım.

  https://www.youtube.com/watch?v=FyKWUTwSYAs

  bunu geçtikten sonra ryan reynolds'ın daha fragmandan bir önceki çizgi roman filmi olan ve baya sağlam bir rezalet olan green lantern'e laf çaktığını araya sıkıştırırsak kahramanımızın kafa yapısını az buçuk anlayabilirsiniz.

 • donmeyen at

  deadpool kills the marvel universe isimli serisinde bütün marvel evrenini kılıçtan geçiren, bombalayan ve daha nice türlü metodlarla öldüren paralı asker / kahraman. evreni yok etmesinin nedeni de ayrı bir güzellik içeriyor ve sıranın bizlere de geleceğini söylüyor.

  2
 • v.

  marvel' ın tek sevdiğim karakteridir. deathstroke'un parodisidir. bir çizgi romanında edebiyat kahramanlarını öldürüyordu. 2016' da sinemalarda göreceğiz.

  1
 • pain in the ass

  nedense son dönem en çok kanımın ısındığı; en nitelikli bulduğum marvel karakteri. o kadar anlamsız ki, öylesine leziz bir satrizmle bezeli ki; hayran olmamak elde değil. wit great power, comes great responsibility my ass. ayrıca ryan kişisini seviyorum ben.

 • donmeyen at

  adam düşünce evrenini yok etmeye çalışıp paralel evrenlerde bulunan deadpool'lara da saldırıyor. asıdfuasdf. deli manyak.

 • fakir

  Tam bir dalyarak ya, her seyle dalga geciyor.

 • parliament mavisi

  sinema uyarlaması en az manga karakteri kadar sorumsuz ve de başına buyruk olandır. o yüzden bu alemde deadpool karakterinin bu pervasızlığını canlandırabilecek bir tane kral oyuncu varsa o da kesinlikle Ryan Reynolds'tur. bu sebeple sinema versiyonu daha en baştan hayranlığımı kazanmış bulunmaktadır.

  bu çizgi romanın filminin çekileceği dedikodusu çıktığından beri aklımda başka bir isim yoktu. inanın bir çizgi roman karakteri bir insana bu kadar yakışır, bir insan bir çizgi roman karakterini ancak bu kadar andırabilirdi.

  düşünün ki deadpool çizgi romanında kendi çizerini bile öldüren bir adamdır. yani adam 80 kiloysa 70 kilosu taşak, geri kalanı da silah ve mühimmattır.

  3
 • symslov

  çizgi romanı olduğunu bilen aşmış marvel karakteri

 • ambrosia

  Kendisini amatör de olsa cizmisligim vardır.
  https://kotusozluk.com/gorsel/2016/01/11/deadpool-2.png+deadpool

  7
 • boklu panda

  yayınlanan sinema filmi fragmanlarıyla keyif vereceği şimdiden belli olan marvel kahramanı. gerçi şuan hakları foxta mı kimde bilmiyorum ama kökeni marvel. herneyse
  diğer super kahramanlar gibi kasıntı karizmatik bi yapıya sahip degil aksine alaycı ve sorumsuz bir karakter. eleştirim tıpkı hulk gibi tamamen ölümsüz ve yenilmez oluşu bana samimiyetsiz geliyor. zayıf noktası olmalı ki ona rağmen bir şeyler başarsın kahraman dediğin.
  hangisi olursa olsun bu farklı tarzdaki ölmeyen kahramanın epey ekmeğini yiyecek gibi duruyor.

  wolverine solo filminde ilk kez görmüştük kendisini ama alıştığımız halinden biraz farklıydı. gerçi çizgi roman serilerinde de evrenler öyküler bin çeşit yola gidiyor.
  filmi iyi olacak gibi müzikler falan
  fragmanın bi koksal baba versiyonu var, epey başarılı

  1
 • baruun

  antık ırklara mensup son derece taşaklı bi abiyi kızdırdığı için ölümsüzlükle lanetlendi. hulk doktorken ölebiliyor. wolverine de ölümsüz değil sadece hızlı iyileşiyor. odin dışında ölümsüz yok sanıyordum o da hasta yatağında ölümü bekliyor. thanos ölümün kendisine aşık fakat ölüm deadpool'a yazıyor. deadpool ölümü öldürünce thanos da deadpool'a ölme lan amın feryadı demek suretiyle lanetliyor. deadpool da gazı alınca sherlock, moby dick, kırmızı başlıklı kız falan dinlemiyor herkesi öldürüyor. öncesinde sadece kötüleri öldürmek istiyor. sanırım başarıyor da ancak gezegene kötü bi karakter de lazım diyerek kendisi kötüyü oynuyor. kendi baloncuklarına müdahale eden bi adamdan bahsediyoruz. çok sayıda marvel evreni var yani bizim izlediğimiz filmler sadece birine ait. haliyle deadpool'a ait de çok fazla köken hikayesi çıkıyor. çoğu da yalandır muhtemelen o yüzden çizgiromanların dışına çıkmayalım diyecem de adam durmuyor içerde. ilginç.

  1
 • parliament mavisi

  film hakkındaki beklentilerim günden güne artmaya başladı. bir fragmana 2 girls 1 punch ismini vermek bence gerçekten çok yaratıcıydı. o yüzden film içersindeki bir çok sahnenin durum komedisi tadında olacağına da artık emin oldum. gel artık kırmızı taytlı çocuk!

  9
 • akarab3

  utah haritasının freddy krueger la çiftleşmiş halidir.

  4
 • kisisel illeti

  12 şubat'ta gösterime girecek. o zamana kadar sabırsızlananlar için deadpool'un 2013'de çıkmış olan oynadığım en eğlenceli aksiyon oyunu ilaç gibi gelecektir.

  "i aim, because i care"
  -dp

  6
 • cloudt

  Merakla beklediğim filmlerden bir tanesi. Umarım tanıtım videolarından ibaret değildir. Onca beklenti boşa çıkmaz.

  T: Konuşarak bir adamı intihar ettirebilecek bir karakter.

  3
 • windranger

  marvel evreni'ni yok etmesiyle beni kahkahalara boğan marvel karakteri. ölmüyor da. trolün alası.

  tıklayınız

  (bkz: my common sense is tingling)

  1