deeperise

 • nukleerosuruk

  türk "müzikçi".
  güzelim şarkısının spotify'da devamlı reklamına maruz kalmaktayım. işin acı yanı ise güzelim şarkının (güzel olduğunu sonradan fark ediyorum) en boktan yerini reklamın başına koymuşlar. "bulursun..." diye başladığı anda spotify'ı kapatıp baştan açıyorum asla dinlemiyorum. en sonunda canıma tak etti "ne ulan bu" diye internette aradım. reklama en boktan yerini koydukları "raf" adlı şarkının tamamını dinleyince "ulan ben de böyle bir şey yapsınlar istiyordum" dedim. kötü değil. türkçe olması sebebiyle 1-0 önde. devamı gelirse yürür gider.
  bu şarkının reklam bandını kim hazırladıysa kendisine deeperise adına bela okuyorum.

 • yer mi lan anadolu cocugu

  move on şarkısına power fm'de rastladım. lan dedim bu ne ka güzel bir şarkıdır. böyle usul usul bir yerlerime dokunuyor gibi. neyse dedim ben bu şarkının adını öğreneyim. girdim power fm'in web sitesine, dedim top listeler varsa kesin o listelerdedir. pat diye buldum. sonra arattım google'dan, bi baktım deeperise isminde biri çıktı. dedim alla alla kim bu. dj imiş. ama bir de ne göreyim; born kısmında muğla yazıyor. ben bi şok, ben bi sendelemek. adam türk çıktı. dedim helal. hayır klibi falan da güzel, şarkı kadar hafif.

  2
 • nosqua

  dışarıda bir yerde duyulduğunda hafif bir miyokimi veren ve artık bitmesi gereken

  1
 • hafmeyjan

  &jabbar diye ekleyelim. bu adamlar napıyor ya? çok seviyorum sizi. kendi dilimizde de deep houseu duymak çok güzel oluyor. zaten jabbar'ın sesi çok seksi.
  raf'ı her yerde duysak da sıkılmadım. en son çıkardıkları geçmiş değişmez daha güzel bence.
  https://www.youtube.com/watch?v=OQTw0Hc7gJM

  1
 • bayri

  raf güzeldi. Türkçe'de pek denenmemiş bir şey yapıp bayağı ses getirdiler. move on aynı altyapı üzerine olsa da ingilizce'si ton olarak tutmadı. ondan sonraki işleri de çöp maalesef.