düğüne giden hatunların iğrenç makyaj yapmaları

 • absurt votka

  dikkatimden kaçmayan detay.

  yahu dünyanın en güzel kadınını bile bir türk düğününe davet edin ve uzaktan bakın, soğursunuz.

  öyle berbat saç, öyle berbat makyaj bir daha hiçbir yerde göremezsiniz, garanti verebilirim.

  düğünde dahi güzel olan bir hatun bulabilirsem direkt olarak nikahıma alacağım tillahi.

  3
 • gofrettin

  hatun bekar ise, evlilik yaşı da gelmiş geçiyor ise koca bulmaya gittiğinin göstergesidir. heyecandan makyajın dozunu kaçırırlar.

  2
 • burda

  malesef ki doğru bir tespit. iğrenç makyaj yapıldığı gibi iğrenç giyinilir de. kırmızıların en kırmızısından allık, kıpkırmızı ruj ten renginden en az 3- 4 ton koyu fondoten, pasparlak göz farı ile yapılan makyajla pek havalıdır. yine pasparlak tafta kumaştan çeşitli renklerde elbise giyinilir. üzerine yine siyah ama üzerinde simleri olan şalı almazsa olmaz o şal mutlaka alınır ve omuzları örtülür. kollara, boyuna konu komşuyu kıskandırmak için evde ne kadar altın takı varsa takılır. şıkır şıkırdır. ve saçlar o saçlar tabiki zamk gibi kafaya yapıştırılmış topuz ve topuzun üzerine dökülen simlerle artık o düğüne hazırdır. oy farfara farfara

 • dr.lecter

  küçüklüğümden beri düğünlerden nefret eden biri olarak kabusum olan kalimero tipli kadınlardır.hayır küçük yaşta psikolojik bunalımlar geçirmeme vesile olmuş,gördüğüm anda yerden taş alıp kafalarına yapıştırasım gelmiştir.o makyajla 1 ay idare eder bide bunlar.zevklerinin içine tükürdüklerimin evde kalmış kadınları.siz siz olun göz teması kurmayın.dağlara taşlara..

  1
 • eslesemeyenhomologkromozom

  maalesef kuaförlerin iğrenç makyaj yapmalarından ve kadınların da düğüne giderken özenli olmak adına makyajını profesyonel ellere bırakmak için kuaföre gitmesinden meydana gelen durum.
  sonuç maalesef hüsran.

  asla yaptırmam, çünkü beceremiyorlar.

  5
 • sjsjsj

  kuaförler ciddi anlamda bu makyaj konusunda vasat.asla istenilen makyajı yapamıyorlar. en son bir ablamın düğününde tüm kız kardeşlerini şebeğe çevirmişlerdi. hem saç hem makyaj tam bir fiyaskoydu, üç kız kardeşin saçı ve makyajını yapmak da bana kalmıştı.

  1
 • bidibidibocu

  sırf ''gelinden daha güzelsin'' lafını duymak için kasılan,bol parıldaklı,akraba ve eş dostun çeşitli bölgelerinde sim bırakan makyajdır.Doğal olmak gerek,jean ile de gidilmemesi gerek tabi.

 • cemberimde gul oya

  koca bulmak için yapılan badana boya işlemidir. düğünlerin en büyük işlevi bu olsa gerek. evleniyoruz diye bütün milleti oynatıp eğlendirmenin başka bir açıklaması olamaz.

  1
 • zikkims of the kok

  sadece düğüne giderken değil nereye gidersem gideyim iğrenç makyaj yaparım, çünkü bu benim tarzım, hatta evvelden yaptığım makyaja bakarak anam, o ne be tavuğun götüne dönmüşsün derdi.

 • vickythepicky

  dikkat ettiyseniz genelde dugun de igrenc.

  4