ufaktefek
Rehberimizde kayıtlı olmayan biri bize mesaj atmış ama biz mesajı silmişiz. O kişiye nasıl ulaşabiliriz. Telefonu bilgisayara bağlayınca falan yapılabilecek bir şey var mı?
yokoylekararliseyler
çok kalabalık diyorlar?
anarsik coban
bilen var mı
ummeti kad leha fecrun
Bugün bir tacizde bulundum. Böyle ağaçlık orman yolu gibi bir yolda kirli işler konuşuyorduk bı arkadasla, bir kız da sürekli yolu bir gidip geri dönüyor yani bir nevi yürüyerek spor yapıyordu. Kız hafif demiyeyim balina gibiydi adeta. Neyse ben buna pardon bayan bakar mısın dedim, bu da efendim dedi, kaseyi eritmek için mi yürüyorsunuz? Dedim ve kız bağırmaya başladı. Pis sapik defol git falan filan deyu. Neyse şimdi bu yaptığım taciz mıdır, tacizse derecesi nedir?
kabul
hayra alamet midir?
ummeti kad leha fecrun
Sizce de çok sıkıcı değil mi? Keşke Yellowstone patlasa da hepimiz ölsek.
kimsesiz panda yavrusu
Arkadaşlar Kocaeli'nden İstanbul'a taşınmaya karar verdim. Daire bakıyorum, bu daireyi beğendim ama muhit olarak nasıldır, güvenilir midir? Bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim. https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-sahibinden-ulus-ta-full-esyali-prestijli-sitede-3-plus1-aidat-dahil-260989576/detay
brutus
Dikkatinizi çekmiştir inş.

Bu şarj aletleri bataryaya zararlı mıdır? Yani normal şarj aletinden daha hızlı şarj ediyor evet. Ama sanki her an elimde patlayacakmış gibi hissediyorum, ayrıca fazlaca ısınıyor.
ummeti kad leha fecrun
Bunu tr'de nasıl temin edebiliriz? Cigara gibi içinde tohumları olur mu nasıl yetiştiririz bu naneyi?
nosqua
diye başlık görünce the ends justify the means sanıp açmış olabilirsiniz. yanılgı için özür dilerim, ama konu kilit.

yer eskiden fox kids'te çizgi filmlerin arasında mini çizgi filmler dönerdi. hatırlatmak amacıyla bahsetmem gerekirse mesela birinde bir oyuncak ayı "kucak kucak" diye dolanırdı; ötekinde bir ergen kızın annesi bir berjerdi (adı "my mother is an armchair" diye hatırlıyorum); diğerinde bahçe cinleri bir anda canlanıp insanları korkutuyorlardı. bunlar gibi bir ton mini dizi vardı. bunları insanlara söylediğimde kimse hatırlamıyor ama ben size güveniyorum. aranızda bu tarz çizgi filmler hatırlayan var mı?
debraj sahai
Kahve ısmarlıyorum genşler Beklerum
sa ben mira
önerin minnoşlar
allahsizlik yapmayin
En fazla kaç kişi eklenebiliyor?
kabul
istemiyorum dedi. sadece haberiniz olsun istedim.
don draper
Öyle degil diyorsunuz hep.
Aciklayin.
    «
  • 134
  • »