don draper
Yasiyorum. Ne onerirsiniz?
nosqua
izlenebilecek komikli video linki var mı? :’(
parliament mavisi
Beyler size 100 bin dolar verseler en yakın arkadaşınızın kamaşullahını avuçlar mıydınız? Bakın gelir vergisi kesintisi yok. Kemiksiz 100 bin dolar. Kimse de bilmeyecek. Ne diyorsunuz?
kukunhalauzerimde
Lev Nikolayeviç Tolstoy'un sağlam bir biyografisi lazım. var mı bildiğiniz kitap?
sessizamagururluharf
ya ben letgo'ya bi şey koyuyorum kendi kendine siliniyo. şartlarımıza uymuyo gibisinden uyarı veriyo. bunun sebebini ve çözümünü bilen var mı. help.

dünyevi

· nosqua soru
nosqua
sohbetler kafiyse biraz fal ve burçlardan bahsedebilir miyiz?
ayca22
Güldük eğlendik yeter. Bunların herkesi tanıyor oluşu bi şekilde sizi de rahatsız etmiyor mu? Muhtar mısınız aq yerinde? Her başlıkta siz her olayda siz? Kimsiniz ya siz? Gitsinler ltfn. Bi de kendilerine bi karı kız tayfası bulmuslar aaa o çok iyidir diyo hepsi istisnasız hepsiyle istisnasız bi sadece kendilerinin anladığı muhabbetleri var. Bunlara sie bb demenin vakti geldi arkadaşlar.
japon milliyetcisi
çocuklar bi alttaki "biraz da" adlı duyuruda çok tehlikeli bi üçlü dehşet verici bi konsensus oluşturmaya başladı. buna bi önlem gerek. önerileri dinliyorum.

Biraz da

· 1988 duyuru
1988
Hayata, insanlığa eşitliğe özgürlüğe ve iktisata dair bir şeyler konuşalım seviye yerlerde. Özellikle ayca senin hiç kültürel bir sohbette bulunduğunu görmedim.....

Film

· caracal44 duyuru
caracal44
FazLa bilinmedik sonu ters köşe olan film önerin bakayım
karayilan
Dinleyelim gönül dostları? sezen aksu mu onu açtım ama daha iyisi var mıdır?
kimsesiz panda yavrusu
arkadaşlar digiturkplay aldım, evde pcden izliyorum ama ekranı çok küçük. projeksiyon cihazlarına baktım acayip pahalılar 800x600px çözünürlüğünde görüntü veren projeksiyon cihazı buldum. bu çözünürlük ile görüntü kalitesi nasıl olur, daha önce kullanan oldu mu?
parliament mavisi
Kamaşullahınızın boyunu uzatmak istiyorsunuz ama uzatacağınız miktarın 3 katı kadar da boyunuz kısalacak deseler napardınız?

Misal:

186 > 171
11 > 16

Edit: kabul eder miydiniz, ederseniz boyunuzdan kaç santim feragat ederdiniz?

Sa

· ayca22 duyuru
ayca22
Bu aypondan neden foti atılmıyor buraya
yokoylekararliseyler
almanlık mı rusluk mu?
    «
  • 164
  • »