yokoylekararliseyler
var mı yiğidolar açalım server takılalım.

Hk. Hk.

· volkan 2 duyuru
volkan 2
Sürekli hk. Kullanma isteğim yüzünden duyuru açıyor, soru soruyorum. Şu kısaltmanın kullanımını engelleyin.
anarsik coban
mr robot, westworld tarzı istemiyorum. daha tarihi, daha fantastik bir şeyler yok mu?
mesela salem gibi mesela vikings gibi
rookie poine
oynayan var mı ?

Telefon Hk.

· hunnic raider alım/satım
hunnic raider
Gençler net soruyorum:

HTC 10 mi yoksa Sony xperia XZ mi?
flea
herkese merhaba. 5 yaşındaki kedim 2 gündür mama yemiyor, su da içmiyor. 2 gün önce 2 defa kustuktan sonra hiçbir şey yemedi.
veterinere sordum, yaş mama verin onu yemezse getirin dedi. verdim, yedi ama normalde gömülüp tüm tabağı bitirirdi yarısını yedi bıraktı. mama yedikten sonra ben zorladığımda azıcık su içti. veterinere kalsa sorun yok diyor. eğer kusmaya devam ederse getirin bakalım dedi.
internette böyle problemler çok ciddi hastalıkların belirtisi olarak anlatılmış, ama benimkine tıpa tıp benzeyen bir durum bulamadım. örneğin halsizlik falan yok yani gayet normal hayatına devam ediyor. eğer bir bilgisi olan veya başına böyle bir şey gelmiş olan varsa iletişime geçsin lütfen. ona göre başka veterinere götürmeyi planlıyorum.
duzeniduzenadam
Eskiden kota aşımı olduğunda hızı 98 kpbs'e düşen tarifeler vardı. Güncel eslenigi nedir bu paketlerin? Yaklaşık bi' aylık ihtiyacım var, WhatsApp, Messenger ve etc. İçin. Faturasız bi' paket onerebilecek var mıdır?
dmnrzv
Kızlar, istanbulda ev arkadaşı arayaniniz var mı, şişli mecidiyeköy, Beşiktaş levent olabilir. Çok temiz, sinsi olmayan minnoş bi kişiyim.
daglarbizimdir
var mı aranızda
anarsik coban
gençler bu bazı firmalar işte size work and travel ''turları'' ayarlıyor ya hani, bu firmalar o work and travel'ın work kısmını nereden bulup hallediyor? anlaşmalı oldukları yerler mi var yoksa aracı bir şey mi kullanıyorlar
dexamethasone
kod yazmak istiyorum.hiçbir bilgim yok bilen arkadaşlar varsa tecrübeli arkadaşlar bir öneri şey etsinler
adreanna
İstemsiz olarak sürekli bunu yaparken buluyorum kendimi. Kanatmaya kadar gidiyor. Canımı sıkıyor bu durum dudak içime,yanaklarıma kalıcı bir hasar vermekten korkuyorum. Bu konu hakkında bir fikri olan veya nasıl bu alışkanlıktan kurtulabileceğimi bilen?
mal
"tanrı vardır ve kötü niyetlidir" gibisinden bir düşünceye sahip insanın inancı nasıl adlandırılır? var mı böyle bir inanç?
kimsesiz panda yavrusu
Arkadaşlar evde oyalanmak için küçük bir dj controller aldım ve bu cihaza bağlamak için dj kulaklığı arıyorum. Bütçe max 150TL civarı. Araştırdım biraz ama 200-300 liralık kulaklığa bile bir sürü olumsuz yorumlar yapılmış. Ne önerirsiniz?
kabul
sondan 4. olan iv.serap, balkabagina donusecegine inanıyordu ve hala gerek msn gerekse mail yoluyla sürekli bu konuyla ilgili bana mesajlar atıyor. bu konuda hangi bakanlığa şikayette bulunabilirim.

şimdiden çok tsk.
    «
  • 101
  • »