wanda
adını yıllardır hatırlamaya çalıştığım eski bir film var. konusunu da çok net hatırlamıyorum. nasıl bulacaksınız bilmiyorum. bir silah var (doğal olarak). kovboy da var (kaçınılmaz). silah çok değerli ama değeri ne bilmiyorum. peşinden baya kovboy gidiyor. silah sürekli el değiştiriyor. özelliğini hatırlamıyorum. yol filmi gibiydi hiç durmadan at üstünde geçiyordu nerdeyse. yada öyle hatırlıyorum. sanırım izlediğim ilk filmdi o yüzden yer etmiş aklımda.

siyah beyazdı. her western konusunda bir kez daha hüzünlenir, derdime derman dilerim. yardımcı olursanız sevinirim.
jotunheimr
şu mereti adam gibi anlatacak birisi yok mu? 10 gün sonra erasmus sınavı var şu konuyu halletmem lazım beyler bir yardımcı olalım garibana. teamwierden birisi sorular üzerinden anlatsan ne iyi olur bee.
sahadakiadam
Bugün yaşadım. Adam tip tip baktı sevgilisiyle yürüyordu. Ben de bisikletle yokuş çıkmak için kıçımdan terler akıyor. Sonra ne bakıyon birader dedi. Gel de delirme tükürüp kaçtım. Bisikleti yokuş aşağı çevirip.
femen
Selam sözlük severler Kadıköy ziyareti gerçekleştirecem,daha önce gitmedim nereye gidelim şöyle güzel bir plan yapabilecek yazarcıkları şöyle alalım ayrıca nasıl gidileceğini yazsanız çok güzel olur pliz.
bloodless
izlenir mi? izleyen varsa bi iki cümle ile fikir verse.
volkan 2
Evlenmelik, hiçbir ekstra özelliği olmasına gerek olmayan, canlı hanım arıyorum. İlgilenenler mesaj kutuma cep telefonlarını gönderirlerse çok mutlu olurum.
pegasus
teknosadan alınmış iphone 7 satıyor arkadaş nakite sıkıştığı için. jelatini bile sökülmemiş, sıfır.
3300 TL düşünüyor.
japon milliyetcisi
Hangisinden bahsettiğimi anladınız mı
floresan cini
iyi geceler ahali. harçlık olsun, ek gelir olsun kendimi geliştireyim diye uzmanlaşacağım alanda freelance işler almaya başlıyorum ama paypal kapandığı için iş alımında sorun oluyor çünkü çoğu işveren yurt dışında. bu olayı nasıl çözebilirim nasıl bir yöntem önerirsiniz ?

tv

· diko duyuru
diko
140 ekran full hd android smart 4k falanli filanli tv alacam. ne onerirsiniz
flea
referandum sebebiyle nisan ayındaki ösym sınavlarının ertelendiğine dair bir duyum aldım. yds ertelendi mi bilgisi olan var mı????
irrelevant babysitter
kibris-mersin arası sefer yapan feribotlarda 2.kaptan olarak çalışacak deneyimli yakın yol vardiya zabiti klas 2 a r a n ı y o r.
don draper
mohaç gibi değil mi sizce de
merhaba
Temin edebilecek var mı? Çok fazla dua eder üstüne bi miktar da para verebilirim ;)
esekherif
Yapsak nasıl olur ahali? Kızlarımız bize poğaça börek yapar camiden çıkınca bir güzel yeriz. Sonra boğaza nazır sahili turlasak?(haremlik selamlık olmak şartıyla tabi)

Ortaköy camii'yi düşündüm ben ama. Siz ne dersiniz?
    «
  • 109
  • »