TT

· theionian soru
theionian
Türk Telekom müşterileri hizmetlerine nasıl bağlanabiliriz? Mobil hizmetler için sürekli oraya buraya yönlendiriyor. Direkt olarak biriyle muhatap olmak için hangi numarayı arayıp hangi numaraları tuşlamalı?
nukleerosuruk
böyle bir şey kurulsun, nick6 sohbetleri de, yiyişmeli elleşmeli duyuru muhabbetleri de burada yapılsın. sözlükte de adam gibi yazı yazılsın. am göt meme muhabbeti chat'te yapılsın. çiko parası neyse verelim kurtar bizi bu *bnelerden aq.
görüntülü/sesli görüşme özelliği falan da olsun ki bu abazanların işini görsün.
baruun
Yatıya geliyorum.

Vpn

· sergerdan soru
sergerdan
Arkadaşlar merhaba. Düzgün bi vpn'ye ihtiyacım var. Hiç de bildiğim konular değil ama galiba ipsec ve ssl vpn'leri var. İpsec daha güvenli fakat mobil desteği yok. Ssl hemen hemen tüm web tarayıcıları tarafından destekleniyo ve mobilde de kullanmak mümkün diyo. Cehaletimi mazur görüp konuya vakıf arkadaşlar bir yardımcı olursa sevinirm. Bana hem telefon için hem de pc için vpn lazım. Varsa bildiğiniz download linkini mesaj atar mısınız?

atv hk.

· not today soru
not today
uzun yol yapılır mı bu koduuumun aletleriyle? on road olacak tabii ki. 10.000tl'ye halledilebilir mi yoksa uzun yol için daha iyi bir şey mi almak gerekir?

olm hiç bilgim yok aq. bilenler yazsın ne biliyorsa. toplayıp, harmanlıcam hepsini.
cugara
şu aşağıdakilerin dışında bunlarla aynı tadı verebilecek olan güzel bir yabancı dizi önerebilir misiniz..

(shameless, friends, spartacus, how i met your mother, the big bang theory, hung, game of thrones, breaking bad, sherlock holmes, the walking dead, vikings, better call saul)
kimsesiz panda yavrusu
ultima online benzeri oyun biliyor musunuz? o türe benzeyen oyun bulamadım bir türlü. tüm oyunlarda ölünce itemler sizde kalıyor, uo'da adamı öldürünce çantasını filan boşaltabiliyordunuz. o tarz bir oyun arıyorum.
crimewave
İyi günler dostiler, telefondan rpg türünde oyun oynamış arkadaşlar vardır illa.

Şimdi anlatacağım oyunun türünün ne olduğunu öğrenmem gerekiyor bunu bulursam benzer oyunlar yükleyebilirim.Wizard seçtin mesela, dungeonlarda yaratıklara otomatik bir şekilde saldırıyorsunuz sonrasında yaratık saldırıyor. Böyle sırayla gidiyor herşey eskiden adventure of monkey king diye bir oyun vardı app storeda o oyunun hastasıydım şimdi tekrar indireyim derken kaldırılmış.

özeti şu
sırayla saldırmalı bir rpg türü var, bunun adı nedir?
lgbtiq / love wins / hayırlı günler
ummeti kad leha fecrun
sizce hangi vücut daha çekici, full define %6-7 yağ oranlı heykel vücut mu, mr olympia tarzı gorilla men vücudu mu, yoksa hafif kaslı plaj vücudu mu?
bartvader
bi zirve yapalım diyoz izmirde. iki seçenek var. ya enginar fest, ya da kitap fuarında kitap çalmaca. enginar feste gidersek beleşe reçel yicez. ya da bol bol kitap çalcaz. kamon.

bu haftasonu.
jotunheimr
yarın kız arkadaşımla kampa gideceğiz matımız yok 2 tane mat ödünç verebilecek var mı? 20 lira verdirmeyin be, hem kartımı kaybettim an itibariyle.
limonlu portakal
Arkadaşlar clash royale oynayan varsa klanımıza buyurabilir mi?

Ufak çaplıyız eğlencesine oynuyoruz fakat klanda az kişi olunca gelişemiyoruz.

Klan ismi: Deniz Humması
Klan etiketi: 2JJ88LP0

Not. İmza ücreti olarak hayali gitar ve dondurma çubuyu veriyoruz.
sombrero
evet arkadaşlar ekşi sözlükte yazar olan var mı? acil de.
yokoylekararliseyler
Ne olacak bu tombalakların hali?!!
ray shishman
aranıyor.
    «
  • 119
  • »