redrum
Yaban ateşi operasyonunda oynayacak takım arkadaşı aranıyor. Müracaat dm.
araftakimahluk
Üsküdara gelebilecek olanlarla çamlıca da yada Üsküdar sahil tarafında nargile &sohbet yapılır.
Hesap yarı yarıya kırışılır. (Öğrenciyiz kardeşim)
Hadi kopun gelin burlara :)
cloudt
Merhaba.

TTNet dışında kullandığınız internet firmalarını öğrenebilir miyim? Yeter artık durumuna geldiğimiz için değiştireceğiz. Geçen reklamlarda Türk Net'i gördüm ama onun hakkında da herhangi net bir fikrim yok.
perturbator
Arkadaşlar burası çok kalabalık buraya ölüm lazım. Canlı bomba olcak varsa bana ulaşsın bomba hazır. Bomba kısmı bizzat ben olacağım. Allahla konuştum cennette yer hazır. Patladıktan sonra partileriz.
ailuros
Starbucks'ta bi kahve ısmarlayacak olan varsa gelsin. :)))

Sonra belki alışverişe çıkıp yemek de yeriz.

Nezaketen elimi cüzdanıma atarım ama ben ödemem hiçbir şeyi. Hesap gelince cişim gelip tuvalete kaçabilirim de. Bilginize.
ben yildim birader
yakınlarda olan varsa bir hamam sefası ısmarlayabilirim.

birbirimizi güzelce lifleyip köpürtürüz :)
national pornographic
zaman çabuk geçiyor. :)
karpuzcekirdegi
gençler şimdik kız arkadaşımla ankaraya geliyoruz sessiz sakin böyle otantik gezilecek yerler ve nerde oldukları hakkında bilgi verirseniz sevinirim
jotunheimr
yönetim farkında mı bilmiyorum da bir çok kişi şu an forum misali başlığın altına tarım yapmadan, futursuzca aq falan yazıyor. bir el atın allasen sözlükten soğuttunuz.
karpuzcekirdegi
dert anlatılıp dinlenecek bir wp grubu nasıl olur
kirmizidonsimon
Aranizda kocaeliden olan arkadaşlar varsa yarın şah barda olucam tek içmektende sıkıldım açıkçası gelebilecek olanlar ulaşsınlar

Fotoğraf Makinesi

· theionian alım/satım
theionian
Arkadaşlar fotoğraf makinelerinden pek anlamıyorum e araştırma yapmak için çok da uzun bir sürem yok. yaklaşık 2500-3000tl arasında bi fotoğraf makinesi almak istiyorum. Marka ve model önerilerinize açığım.
karaktersiz battaniye
buranın ağır topları modları kondüktörleri preatorı kim?
peterpan
şöyle insomniadan muzdarip, iyi bir maç çıksa da kapışsak diyecek. ortaokulda 2.liğim var at L gidiyordu değil mi klişesinden uzak satranç oyuncusu aranıyor. ilgileneneler mesaj kutumu uplarsa sevinirim
kahraman
burada yazar olan arkadaşlar acilen ulaşabilir mi acaba?
  • 114
  • »