cizgili pijama
arkadaşlar kendime matara arıyorum. daha önce migros'dakilere baktım. cam olanlara ama ağır geldiler. önerebileceğiniz matara var mı?

Moderasyon

· sorduk mu duyuru
sorduk mu
Kim mod kim değil bilmiyorum ama bir yetkili arkadaş sesime kulak versin.
cedric volokin
burada bulabilirim diye düşünüyorum.
ozeus
pazartesi günü otostopla ankaraya gidicem. oradan 6 günlük bir karadeniz turu yapmayı planlıyorum, yörede kapılarını açabilecek yazar bulunur mudur acaba?

Mızıka

· pobeda duyuru
pobeda
Sayın abiler, mızıka çalmasını bilen var mıdır?
don draper
ekrem abi'yi koparanlar burada mı?
bira der
Var midir kucuk ureticiden(market markalari haric yani) 1-2 litre alabilecegim tadi guzel kullandiginiz zeytinyagi onerileriniz? Halis ege zeytinyagi istiyorum:)
limonlu portakal
merhabalar.

www.denizhummasi.com adında, siyaset ve din tarzı, ülkemiz genelinde maalesef vasatı geçmeyen kalitede tartışma konularından tamamen uzak, salt olarak sanat, bilim, spor, müzik, edebiyat, tarih ve hatta kişisel eserlerimizi dahi paylaşabildiğimiz bir genel kültür sayfamız bulunuyor.

bu çalışmayı sadece hobi olarak yürütüyoruz ve herhangi bir kâr amacımız bulunmuyor. deniz humması'nda güttüğümüz amaç ise yukarıda bahsettiğimiz niteliklere sahip, bilhassa siyaset ya da din tarzında kalitesiz tartışmalara çok müsait konulardan tamamen soyut, salt olarak genel kültür bilgileriyle bezenmiş bir ortam oluşturmak.

daha önce hem kötüsözlük, hem de diğer bazı mecralarda bu tip duyurular yaptık, çok değerli ekip arkadaşları edindik ve edinmeye de devam ediyoruz. sizler de deniz humması'nda tamamen kendi yazar isimleriniz ile paylaşım yapmak, yazılarınızı yayınlanmak ve ekibimizin bir parçası olmak isterseniz bize e-mail adresimiz ile, facebook sayfamızda mesaj yoluyla veya deniz humması - yazar başvuru sayfalarından veya doğrudan bana kötüsözlük üzerinden ulaşabilirsiniz.

sağlıcakla kalmanız dileğiyle..

denizhummasi@hotmail.com

https://www.facebook.com/denizhummasi/ (deniz humması - facebook sayfası)

http://www.denizhummasi.com/yazar-olmak-icin/ (deniz humması - yazar başvuru sayfası)

muhalifyazar
moderasyon diye biri entry lerimi silip duruyo kim bu moderasyon
peterpan
Bilimsel bir araştırma için seyahat engeli olmayan, prezentabıl sıcak yaz günlerinde oda sıcaklığında iq ya sahip primatlar arıyorum.
ücret dolgun olmakla birlikte ödeme küp şeker ile yapılacaktır.
ciddi maymunlar yazsın lütfen :(
esekherif
Evet arkadaşlar bir instela hesabı açmak hasıl oldu fakat kayıt olamadım. Bir üyeden davetiye gibi birsey alın diyor. Var mi elinde davetiye olan ?
major tom
isim anası veya babası olacak birincimize yazarımız tarafından eminönü'de balık ekmek ısmarlanacaktır. not: turşu suyu müessesemize ait değildir...
ucankaralahana
Dostlar Ankara'da tiyatro sahnesi arıyorum. Ertan gösteri merkezinde oynuyoruz hali hazırda ancak mayıs ayı programı dolu olduğu için bize kısıtlı sayıda gün ayırabildiler. Ankara'da kiralayabileceğimiz makul bir özel tiyatro sahnesi var mı ? Ya da devlet tiyatrolarının sahnelerini kullanma şansımız var mı ?
dunyaturuncu
Patenime aks lazım bulamadım arkadaşlar. Yurtdışından bir aks için götüme kargo girmemesi niyetindeyim. Bilgisi olan var mıdır? Sanayilerde falan yapılıyor mu?
carmensita
Cimatron yazılımı hakkında ortalama bilgisi olan var mı? Uzman olmayanlar tarafından anlaşılabilecek dilde anlatabilir misiniz?
  • 134
  • »