phoenixgrm
Bir müzisyenin, davulcunun bir gününü anlatan Melih Yüzer video blogunun 9. bölümü ile karşınızda smile. Ben kendim eğlenceli ve doğal buldum ilgi duyanlara da yeni bölüm çektikçe buraya ekleyeceğim. Kendisi gayet muazzam bir davulcu olmak ile beraber, samimi ve içten karakteri ile benim saygımı kazandı.
Geçtiğimiz haftalarda, hava koşulları, iş yoğunluğu ve malumunuz herkesi hasta eden salgınlar ile boğuşan Melih Yüzer, Davulcu Günlüğü'ne bir süre ara vermişti. Şimdi ise yoğunluk azaldı, sahneler başlıyor e havalar da güzelleşiyor yavaş yavaş, ufak bir molanın ardından DAVULCU GÜNLÜĞÜ devam ediyor .

Davulcu Günlüğü; Objektif grubunun bateristi Melih Yüzer'in günlük yaşantısını kayıt altına alan bu video serisinde, davulculuğun sahne arkasını izleyeceğiz. Bir çoğunuz bu video serisinde kendinizden bir parça bulacaksınız. İyi seyirler...
Youtube linki burada yemediği için, Davulcu Günlüğü diye aratırsanız çıkar ^^ Beğenirseniz ne ala
ailuros
Arkadaşlar; dinlerken yatağımda ikinci sınıf amerikan filmlerindeki teenage kızlar gibi zıplayabileceğim şarkılar arıyorum. Önerilerinizi dikkate alacağım.
wustenfuchs
şöyle torrentten yapışıtıracağım, single player, gerek senaryosu gerek grafikleriyle beni benden alıp başka bir yere gönderecek bir oyun önerisi istiyorum dostlar. rpg olması tercih sebebidir.
lapsus
evet arkadaşlar.. görüyor ve arttırıyorum..
ekşi hesabımı 500 liradan satışa sunuyorum. ilgilenenler yabıştırınız mesajları.
kahraman
2016 girişli misin?
Baskilar zoruna mi gidiyor?
Dişlanmis mi hissediyorsun?
Nick altin hep ayarlarla mi dolu?
O halde bu haber tam sana göre.
Ter temiz hesap acikken sigara dahi icilmemis pc karsisinda mis gibi 1.nesil yazar hesabi var elimde
Acik arttirma yöntemi ile satişa sunulacaktir
Acilis olarak 1$
Tl konuşmayin lutfen.
highmermanluvcannabis
Aranızda doktor olan varsa, yazarsa çok sevinirim.
epilepsi ile ilgili (spesifik olarak rölandik epilepsi) bir kaç basit soru sormam gerekiyor.
alice in neverland
şöyle henüz birinci sezonunda, yeni ya da yeni sayılabilecek, güzelce bir dizi arıyorum. bazıları dizilere beş sezon falan birikince başlar topluca izleyebilmek için ama benim için durum böyle değil, derslerim ve okul dışındaki meşguliyetlerim çok zamanımı aldığı için saatlerce dizi izleyemiyorum, güncel olarak takip etmek istiyorum. önerilerinizi beklerim dostlar.

facebook

· don draper duyuru
don draper
Facebook hesaplarımız teker teker kopyalanıp bizim adımıza kullanılmaktadır.Bana ait tek bir facebook hesabı vardır o da su anda varolandır.Arkadaş listenizde su an olduğum halde, benim adıma gelen ikinci ya da yeni bir arkadaşlık isteği gönderen olursa itibar etmeyip,kabul etmeyip engelleyiniz.
*Bu mesajı PAYLASMAYIN. Kopyalayıp, kendi adınıza yayınlayabilirsiniz.

Ukulele

· isis soru
isis
Selamlar.
Müzik ile ilgili olanlara bir sorum olacak.
Ukulele satın almak istiyorum. Uzun bir süre önce gitar çalıyordum ama şu an herhangi bir enstrüman ile uğraşmıyorum.

Sizden ricam uygun bir fiyata alabileceğim marka ve müzik marketleri yazmanız. Bu arada istanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.
Ev seksisi
evet gençler yaz geliyor, bu sene nereye gidelim?

eskizafer
montblanc writers edition jonathan swift kalemim ofisime giren hırsız tarafından çalındığı için yeni bir kalem alma ihtiyacı duydum. bir önerisi olan var mı?
ceronimo
beraber tantuni yiyip bol bol tanisip eglenebilecegimiz bir zirve ne güzel olurdu di mi ?
phoenixgrm
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır uğraştığım müzikte sonunda kafa dengi adamlar bulmuş ve provalara başlamış bulunmaktayız. Rock, Funk ve Blues kafalarını sevenleri ufak bir demo videosu var sayfada, beğenirlerse kalıcı takipçi edinmek istiyorum. Geç 2.5 aya sahneye çıkmayı planladığımız için buradan arkadaşları da aramızda görmek istiyorum gerçekten. :) Sevgiyle kalın
FB - https://www.facebook.com/KaraMaddeBand ( grup isim değişikliği falan filan nedeni ile url öyle kaldı :( )
Instagram - instagram.com/HotBeverageBand
Twitter - https://twitter.com/hotbeverageband
Youtube.com - https://www.youtube.com/watch?v=3O_CU9MOaGI
highmermanluvcannabis
bildiğim kadarıyla ve okuduğum makaleler, haberler bakımıyla suriyelilere mülteci statüsü veriliyor. mülteci statüsü vermekte birleşmiş milletler'in türkiye'nin imza attığı konvansiyonları gereği türkiye için uluslararası zeminde hukuki bir zorunluluk.
kamplardaki mültecilere zaten verilmiyor ne oturma izni ne vatandaşlık.

ancak kamplarda olmayan mültecilere de vatandaşlık ve ya oturma izni verilmiyor diye biliyorum (burada türkiye'de çalışma şansı dil bilmeme, yetersiz eğitim gibi sebeplerden olmayan suriyeliler kast ediliyor.)

biri aydınlatabilir mi bei niye herkes vatandaşlık veriliyor gibi davranıyor ? veriliyorsa vatandaşlık kaynak verir misiniz bununla ilgili lütfen ?
cantra omnes
ferrero mon cheri çikolata arıyorum bulamadım hiç bir yerde. nasıl bulabileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • 111
  • »