Kırlangıç

· mavimsi hayvan
mavimsi
Arkadaşlar kardeşim yolda daha pek uçamayan bir kırlangıç yavrusu bulmuş. Biraz büyütüp doğaya bırakmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.
dexamethasone
Üç dört gündür çenemin altında tek taraflı bi şişlik farkettim ağrı falan yok ama dokundukça sızlıyor sizce ne yapmalıyım
cirkin efe
öncelikle hayırlı işler, sonralıkla kimsenin hayatına herkes karışamaz.
mermer sektöründe 10. yılını kutlayan bir ihracat firması için slogan arıyoruz.
herkes bi el atsa taş taş üstünde bırakmayız (misal). yardımını eksik etmeyen her duyarlı papua yeni gine vatandaşına şimdiden teşekkürü bir mal mukabili bilirim.
best rigards.
neyaptinasuman
Denemiş ve memnun kalmış arkadaşlar varsa eğer tedavi gördükleri yerlerin adreslerini paylaşabilirler mi?

cloudt
Merhaba.

Twitch sitesinde/uygulamasında yeniyim. Daha öncede söylemiştim, bu teknoloji konusunda pek bilgili ve tecrübeli biri değilimdir. Kendimi aşmak için yeni şeyler deniyorum. Dolayısıyla, takibe değer dediğiniz isimleri önerebilirseniz eğer takip edeceğim. Sitenin önerileri var ama site önerilerini pek dikkate almıyorum. Bireysel tavsiyeler daha değerli.

Teşekkürler.

Düzenleme: Niconico ya aşinayım da canlı yayınlar da anlık mesaj sistemi yok mu? Nasıl iletişim kuruyorsunuz. Yoksa sadece izle-geç mi?
cizgili pijama
Merhaba. Başlıktan da az çok anlayabileceğiniz gibi problemim " doğada temizlik ve duş ". Doğal hayatta deterjan, şampuan kullanmak pek sağlıklı olmaz ekolojik yaşama zarar vermek söz konusu. Eşyalar için kül yöntemini biliyorum. Bunun dışında duş gibi faktörlerde bir öneriniz var mı?
parliament mavisi
evet arkadaşlar kısa süreliğine yapılan bu indirimde hangi oyunları almalıyız? birileri bir iş koysun da paramızı nereye savuracağımızı bilelim biz de.
phoenixgrm
http://www.gitarogrencisi.com/2016/06/converseden-kendinden-wahl-ayakakb.html

Converse'in İlk Olarak 2013 Yılında Başladığı All-Wah Projesi Tamamlandı

Steam Hkk.

· cloudt soru
cloudt
Merhaba.

Teknoloji ile aram pek iyi değildir, karşılıklı olarak... Bugün bi farklılık yapmak istedim ve "Steam" üyeliği aldım. Aslında ilk önce almak istediğim isim başka biri tarafından alındığı için hayal kırıklığı yaşadım ve pes etmeden devam ettim lâkin şimdide giriş yapamıyorum. Şöyle ki; üyeliğimin olmadığını söylüyor. Ne kullanıcı adı ne mail hesabı fakat mailleri mesaj kutumda duruyor. Üyelik onayı da yapıldı. Maildeki kullanıcı adını da giriyorum -ki belki kafayı yemişimdir diye ama o da olmadı. Mail adresimi kabul etmiyor ama mailleri var. Kısaca, nerede bi hata var anlamadım; "varsın, seni kabul ettik ama giriş yapamazsın." diyorlar. Yaşar, ne yaşar ne yaşamaz gibiyim.

Teşekkürler.
sherleinstein
Adreslerini falan verebilme şansınız var mı özelden mesaj atabilirsiniz.
araftakimahluk
Sayın ve sevgili ks yazarları bendenizciginiz müşkil bir durumda kendisi yeni bir diziye başlamak istiyor ama tam karar verebilmiş değil. Kendisine aşağıda belirtmiş olduğu diziler dışında güzel kaliteli ve zevke uyan(aşağıda ki dizilerden anlayabilirsiniz) önerilerinizi sunarsanız size minnettar kalacaktır... :)))

İzledikleri:
-game of thrones
-walking dead
-prison break
-forever
-the mentalist
-person of interest <3
-revelation
-Vikings
:)
hicbi fikrimyok
Merhabalar.
string fonksiyonun (pek bilmiyorum yanlışım var ise affola) en fazla alabileceği boyutu arttırmak için ne yapabilirim?
adetadonjuan
ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce, konu alanı fark etmez, çeviri ihtiyacı olanınız ya da çevresinde çeviri ihtiyacı olanınız var ise, bir öm kadar yakındayım.
cizgili pijama
sizce hangisi?
chicqo
merhaba arkadaşlar,

kendisine verilen konular hakkında özgün içerikler üretebilecek, ilgili web sitelerini güncelleyebilecek bir editör arayışımız var.

iş yeri istanbul - avcılar da, ilgilenen arkadaşlar özel mesaj yolu ile bana ulaşabilir.

edit: evet arkadaşlar, ofiste çalışabilecek birini arıyoruz, kadın ya da erkek fark etmiyor, maaş 1400 - 1500 civarında olacak (günde 20'den fazla içerik üretebilirseniz daha yüksek olabilir ancak) sigorta da mevcut. arayışımız en çok temmuz ortasına kadar sürecek.
  • 150
  • »