ontheedge
http://i.hizliresim.com/Nk1BAO.png

seçtiğim parçalar bunlar. doğru seçim mi diye tartışmak istediğim konu.

ekran kartına yüklenmemin sebebi zaten oyun demek grafik değil midir sorusuyla harcamayı ekran kartına ondan biraz fazla tuttum.

akıl vermenize ihtiyacım var 2.500 tl ye bu sistem iyi midir iş görür mü merak ediyorum?

bir kere para vericez bari sormadan etmeden yapmayalım bir hata.
yokoylekararliseyler
gidiyorum.
mantheman
4 pc arasinda kaldim
http://m.n11.com/hp-notebook-x5w84ea-a1016gb1tb8gbssd4vgados-P120763560

http://m.n11.com/dell-laptop-i5-6200u-8gb-1tb-2gb-r5-m335-ekartli-win10-notebook-P85962897

http://m.n11.com/asus-x556uf-xx113t-i5-6200u-12gb-1tb-2gb-gt930-vga-156-w10-P123575945

http://m.n11.com/asus-k555ub-xo098t-i7-6500u-8gb-2tb-2gb-940m-win10-156-P16135969?cid=604001&gclid=CKqRhryVgs8CFcW4GwodJTgNPg&gclsrc=aw.ds

Hangisi daha iyi sizce ?
sadikhane
bu enstruman yerine ağızlarından çıkan sesle söylüyorlar ya hani. 5-6 kişi ne deniyor du buna ?
mor pikacu
Gta'yı ara ara oynar ve Online zımbırtısına çok bulaşmazdım son bi kaç gündür günlerimi çaldı zalım. Neyse efendim fleece heisttayım şimdilik kimse gelmiyor. Arkadaş listesinde 5-10 kişi var bi türlü denk gelemedik.
limonlu portakal
Arkadaşlar merhaba.

Aylar öncesinde de yine burada benzer bir duyuru açmıştım, hatırlayanlar olacaktır. Ancak aramıza yeni arkadaşlarımızın katılmış olma ihtimali ile duyurumu yenilemek istedim.

Deniz Humması adı altında bir genel kültür sayfamız var. Geçtiğimiz Şubat'tan bu yana ciddi emekler vererek ilerlettik, büyüttük ve halen büyümeye devam ediyoruz. Bu süreçte gerek kötü sözlük'ten, gerekse başkaca mecralardan pek çok arkadaşımız aramıza yazar olarak katıldı, katılmaya devam ediyor.

Deniz Humması'nda siyaset, din gibi vasat tartışmalara çok müsait konu başlıklarından tamamen uzak; sadece sanat, bilim, tarih, edebiyat, müzik ve benzeri onlarca konuda tamamen özgün yazılarımızı paylaşıyoruz. Ortalıkta dolaşan onlarca hit avcısı sayfaya, kirli ve özensiz sunulmuş bilgi kaynaklarına, tamamen gelir hedefiyle hareket ederek bu kirliliğe isteyerek/istemeyerek katkı sağlayan mecralara karşı bir 'şey' yapmış olmak ve temelinde tamamen bir hobimizi gerçekleştirebilmek adına böyle bir projenin içerisinde yer alıyoruz.

Eğer Deniz Humması'nın bahsettiğimiz çizgisi sizlere de uyuyorsa ve şayet sizler de yazmaktan, yazdıklarınızı tamamen kendi isminiz ile yayınlamaktan keyif alıyorsanız; bize katılabilirsiniz.

Şu noktayı da belirtmekte fayda görüyorum zira merak ediliyor. Sayfanın bize hiçbir maddi katkısı bulunmuyor. Tamamen kendi cebimizden çekip çevirdiğimiz bir çalışma ve dolayısı ile yazar olarak katılan, bize destek veren arkadaşlara da herhangi bir ödeme sözümüz maalesef olamıyor. Ancak şundan emin olun ki ilk gün söylediğimiz söz de aynen bu şekildedir; şayet Deniz Humması bir gün gelir kapısı haline gelirse, bunun sağlanmasında emeği geçen arkadaşlarımızı maddi anlamda da unutmayacağız. Bunu söylüyoruz çünkü şundan emin olunmasını gerçekten istiyoruz; hiçbir suretle hiçbir arkadaşımızın emeğini sömürmek gibi bir gayemiz yok.

Eğer sizlerden de aramıza katılmak isteyen olursa benimle kötüsözlük üzerinden özel mesaj yolu ile, denizhummasi@hotmail.com üzerinden site yöneticilerimiz ile veya doğrudan www.denizhummasi.com üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Sağlıcakla kalmanız dileği ile.

Sevgiler.
parliament mavisi
10 eylül 2016, yani bu cumartesi, tüm lol severleri güneş düğün salonunda yer alacak olan etkinliğe davet ediyorum.

hemen şuraya isimlerinizi yazdırın bakim. evet yine tahmini 7-8 gibi başlarız oyuna. önce aram ile bir ısınma turu atar 10 kişiyi elde edince de rakip takımdan birileri ağlayana dek doyasıya kapışırız artık.

not: etkinliğimiz yemeklidir.

spore

· mor pikacu duyuru
mor pikacu
12 tl sevgili yazarlar. almakla almamak arasında bi arafa düştüm şu an oynayabileceğim o kadar oyun var ki. 26'sında fakülte açılıyo. ama spore...
ajan
Aranan nitelikler;

-Kendine güvenen
-Analitik düşünce becerisine sahip
-ingilizce bilen ( sövecek seviyede)
-prezentabl
-takım çalışmasına uyum sağlayabilen
-mini map takibi yapabilen

İş tanımı;

Solo, mid, adc, jungle, support pozisyonlarında deneyim sahibi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Müracaat: ajan.
don draper
Yasak mi biliyor musunuz
bira der
Cekirdekleri Coffeetopiadan alirdim hep. Gelmemis oraya henuz. Kahvesiz kaldim, cumaya kadar 200gr almam lazim, nerenin kahvesi taze ve iyidir?
phoenixgrm
Ab + Kan aranıyor Beylikdüzü Medicana Hastahanesinde yoğun bakımda arkadaşımın babası 05077113127 bypass olacağından sadece kendi kan grubu aranıyor
yokoylekararliseyler
büyük sorunsal
pardon abi niyetim kotu degildi
kendi şeyiniz hariç.
otodidakt
bir forumdonanım başlığını kabul etmekle beraber, sözlük çakal kasa sahiplerinin yorumlarını bekliyorum bu versusta.

edit: tabi açıklamalarıyla beraber. (:
  • 173
  • »