birbiyomuhendis
şimdi benim çalıştığım bir şirket var, o şirkette ekip başıyım ben. çeviri yapıyoruz ve ekibe yeni adam alıcam. ilgilenenler dm den yürüsün piliiiz.

katil kim?

· peterpan duyuru
peterpan
varsa cebinizde bir katil kim filminizi rica edebilir miyim? ne kadar klişe olursa o kadar sevinirim. ama şu film bambaşka bir bakış açısı getirmiş mevzuya diyeceğiniz filmleri de keyifle izlerim. şimdiden teşekkürler.
carmensita
Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım bir kitaptan bahsetmişti. Hangi arkadaşım olduğunu hatırlayamadığım için iki üç kişiden "hıhh ben değilim o" diye atar yedim. Burada bilen vardır belki.

Yazarı polonyalı. Distopik bir roman. İnsanların artık haplarla yaşadığını anlatıyor. Mesela kitaplar hap şeklinde. Hapı alınca kitabı okumuş oluyorsunuz. Bunun gibi birçok örneği var.

Nolur yardım edin :(
notron
Berbat bir oyuncuyum ya sürekli ölüyorum içime oturuyor sonra kendimi banyolara kitleyip saatlerce ağlıyorum. Ben de contur strikde saatlerce oynayıp millete headshot yapmak istiyorum ama hep ölüyorum. Napim ben oynamayı bırakim mi? intihar mı edim?
flighter
xiaomi mi4 16gb,asus zenfone 2 32 gb,lg g4 32 gb,huawei g8 hangisi iyidir neden iyidir? bi telefonu ölene kadar kullanan biriyim güncelleme istemesinden,donmasından,bişeyler yükleyememekten sıkıldım bunlardan birini alacağım.. teknolojiden de pek anlamam.. bilen biri yardırırsa sevinirim
okuyanimyok
arkadaşlar merhaba. birinci sınıf, iktisat öğrenciyim. lanet bir "iktisat tarihi" adlı dersimiz var ve hoca yine gıcık bir ödev verdi. vizemi ve finalimi etkileyecek fakat ben kaynak bir türlü bulamadım. ödev konum: ilk islam döneminden orta çağ islamına kadar para.

arıyorum arıyorum sonuç yok, istediğim şeyi bulamıyorum. yardım etseniz çok iyi olur valla..
archangelo
Arasindaki farki ve hangisinin daha iyi ya da kotu oldugunu detayli aciklayabilecek olan var midir.
kacakkat
türkiye dışında interaktif sözlük formatı var mı yoksa ilk türkiyeye mi özgü?
laerrof
excel benim işim diyebilen mesaj kutuma ses edebilecek yazarlar aranıyor.

YGS 2016

· innuendo soru
innuendo
Bu senenin zorluk kolaylık seviyesini de hesaba katarak ortalama ygs-5 sıralamamı söyleyin lütfen.
Türkçe 31
Sosyal 24
Mat 28
Fen 11 net
parliament mavisi
atar mıyız, çıkar mı 10 kişi? bakın ciddi ciddi 10 kişi çıkacak, hz.musa'ya söyledim, bizi ikiye ayırmayı kabul etti. sonra hep beraber kapışırız artık.

asil liste

duzeniduzenadam
monte cristo kontu
anarsik coban
parli
marlboro red
valsarith
ferbringer
behzat
ev seksisi

haydi son 1 kişi.
sahadakiadam
Artık istanbulda toplu taşımalardaki mülteci, torbacı, hırsız, dilenci vb insan fazlalığından ötürü ehliyet alarak meşhur trafiğimize bir darbe de ben vurmak istiyorum. Ucuz sürücü kursu varsa cevapları bekliyorum.
cloudt
G. Childe'ın "Kendini yaratan insan" ve "tarihte neler oldu" kitaplarından herhangi biri ya da ikisini de okuyan var mı? Okuduysanız eğer kısa bir tanıtım alsam... Sağda solda özetlenmiş hâlini bulabilirim ama kişisel fikirleri alırsam daha iyi olur. Okuyacak çok şey var ve bazen bazı eserlere öncelik tanıyabiliyorum. Childe'ın bu iki önemli kitabını okumadım ve merak ediyorum.
kacakkat
aranızda first blood oynayan var mı?

youtube

· tersyuruyen duyuru
tersyuruyen
youtube'da videolar açılmıyor, sizde aynı sorun var mı ?
  • 118
  • »