marlas
arkadaşlar meyve kabukları hava geçirir mi muz kabuğu mesela muzun içinde ojsijen var mıdır acil bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen
flea
merhabalar. kedisinde sistit ya da idrar yolları enfeksiyonu problemi ile karşılaşmış olan var mı? eğer varsa bana özel mesajdan ulaşabilir mi lütfen? tabi aranızda veteriner olan varsa da mesaj bekliyorum. kedim bu hastalıktan dolayı 1 haftadır tedavi görüyor, ben aşırı endişeliyim. herhangi bir yanlış adım atmak istemediğim için süreç ile ilgili tecrübeli birilerine danışma ihtiyacı hissediyorum. teşekkür ederim şimdiden.
phoenixgrm
Genşçer site 1 adet random steam oyun keyi veriyor :) 30 saniye bir şey sürüyor zaten linke tıklayın Login With Facebook > Facebookta sayfayı beğenin > Share ile paylaşımı yapın sadece ben gizliliği yaparak > Survey > mail adresi girin Sonra key geliyor bunlar hepsi toplam 30 saniye :D
http://bit.do/steamkodu
kahkahaizleri
beyler bayanlar istanbul kağıthanede bir site içerisinde yaşıyorum ve alt komşum ileri derecede bir çomar benden önce o evde kalan bekarlar galiba çok sorun çıkarmış vs ama bizim şuan öyle gürültü gibi sorunumuz yok zaten sabah çıkıp akşam geliyorum eve. evde bir adet kedim var. az önce bizim eve gelmiş kadın ve kedi gece yürüyor yerleri tırmalıyor rahatsız oluyoruz oğlum ygsye hazırlanıyor ders çalışamıyor vs demiş ulan biz o evde ölü gibi yaşayamayız akşam olunca ben telefonda biri ile de tartışabilirim yada ne billiyilm arkadaşımla muhabbette edebilirim bunu gece saat 12 1 de yapmıyorum saat 9 da yapıyorum hayır napmamızı bekliyorsa amk karısı! kediyi evden atın demiş rahatsız oluyormuş yoksa ev sahibime söyleyecekmiş. ev arkadaşım gayet korkak olduğundan bunu şimdiden kabullenmiş. öneriniz nedir napabilirim ? haklarım nelerdir bu konuda ? başına gelmiş yaşamış olan var mıdır bu durumu
kimsesiz panda yavrusu
Mecidiyeköy-Beşiktaş civarında önerebileceğiniz dişçi var mıdır?

csgo &doom

· tenchu duyuru
tenchu
Doom'u multiplayer olarak oynayanınız varsa steamden etkileşime geçebilir miyiz acaba ara sıra belki oynarız.cs go'yu neredeyse her gün oynuyorum onda da aynı şekilde etkileşime geçebiliriz takım olarak oynaması daha iyi oluyor.
Saygılar.

Maraş

· dexamethasone duyuru
dexamethasone
Kahramanmaraşlı birisi bana ulaşabilir mi acaba

Burs

· dexamethasone duyuru
dexamethasone
Bir aylığına burs verebilecek bir tanıdığını olan var mı (bana değil bir arkadaşa lazım )
antisilence
arkadaşlar, dostlar, romalılar! sektöre yeni giren biri olarak şu afacanın stabilizasyonu konusunda yardıma ihtiyacım var. internetten baktığım kadarıyla user manual var ama kullanma klavuzu yok. ingiliççe de olmadığı için dral dedenin düdüğü gibi ortada kaldım. şunu stabilize etmek konusunda bana yardımcı olabilecek ya da ingiliççesi su gibi akan kimse yok mu ki acaba?
yokoylekararliseyler
var mı yiğidolar açalım server takılalım.
anarsik coban
mr robot, westworld tarzı istemiyorum. daha tarihi, daha fantastik bir şeyler yok mu?
mesela salem gibi mesela vikings gibi
rookie poine
oynayan var mı ?

Telefon Hk.

· hunnic raider alım/satım
hunnic raider
Gençler net soruyorum:

HTC 10 mi yoksa Sony xperia XZ mi?
flea
herkese merhaba. 5 yaşındaki kedim 2 gündür mama yemiyor, su da içmiyor. 2 gün önce 2 defa kustuktan sonra hiçbir şey yemedi.
veterinere sordum, yaş mama verin onu yemezse getirin dedi. verdim, yedi ama normalde gömülüp tüm tabağı bitirirdi yarısını yedi bıraktı. mama yedikten sonra ben zorladığımda azıcık su içti. veterinere kalsa sorun yok diyor. eğer kusmaya devam ederse getirin bakalım dedi.
internette böyle problemler çok ciddi hastalıkların belirtisi olarak anlatılmış, ama benimkine tıpa tıp benzeyen bir durum bulamadım. örneğin halsizlik falan yok yani gayet normal hayatına devam ediyor. eğer bir bilgisi olan veya başına böyle bir şey gelmiş olan varsa iletişime geçsin lütfen. ona göre başka veterinere götürmeyi planlıyorum.
duzeniduzenadam
Eskiden kota aşımı olduğunda hızı 98 kpbs'e düşen tarifeler vardı. Güncel eslenigi nedir bu paketlerin? Yaklaşık bi' aylık ihtiyacım var, WhatsApp, Messenger ve etc. İçin. Faturasız bi' paket onerebilecek var mıdır?
  • 103
  • »