falcon
Kantinden ne alsam yerler. Bisküvi, çikolata vs yerler mi?
senyor
tatlı şeyler vermeyin. severler ama katarakt yapar ve zamanla körlüğe sebep olur
falcon
Aç gibiler.
senyor
süt verin içerler. kraker falan da yerler. bisküvi de verebilirsiniz. söylediğim gibi süreklilik olmayacaksa bir defalık çikolatadan da bir şey olmaz.
karamel makiyato.
bittersweet
et döner yerler ciddiyim benim köpeğim et dönere bayılırdı ayranla yumuşatıp verirdim. dene bi bence
phoenixgrm
mama al yanında getir çantanta
nymphe
fransız usulü tütsülenmiş bıldırcın füme.

başka şey verme sakın.

anka
sol ayak bileğimi yerler. ama en son bir tane karabaş yedi kalmadı. beşinci ve son programı ayın dördünde uygulattım. ondan sonra da ortaya çıktı it oğlu it. güzel de bir şey. şekerli bir şey vermeyin. et verecekseniz de azıcık haşlayın öyle verin.
falcon
Sorunu çözdüm Pötibör bisküvi ile sütü karıştırıp verdim, yediler afiyetle. Duyuru altında sacmalayan arkadaşlar umarım açlıkla imtihan olmazsınız...
nymphe
amin
atomic kitten
bu soğukta hayvanlar donuyor! daha demin iki pisiciği yağan sulu kar altından kurtardım. çok ağlıyorlardı. göremediğimiz nice hayvancılar var tir tir titreyen. böyle bir gerçek karşısında da utanmazca taşak geçmişsiniz. dilerim öyle bir açlık yaşarsınız ki, götünüzde fümelenmiş etler uçuşur. hadsizler!
nymphe
oo kavga alırım bi dal...

köpeğin ne yediğini bilmeyen birini ciddiye mi alacaktık amk... aç bir hayvan kuru ekmek bile yer, bunu herkes bilir. ama bu vesileyle yaptığınız iyilik dolu şeyleri de gözümüze sokma fırsatı buldunuz. ben yine de yazmayacağım. kaç gündür kaç hayvan beslediğim kimseyi ilgilendirmez ( aa yazmış oldum dimi aahaha) evet ben de bir iyilik meleğiyim. herhalde götümde füme et uçuşmayacak.
atomic kitten
hayvanlara karşı zaafımı ve sonsuz sevgimi üstüne basa basa belirtmekten gocunmuyorum. onlar için yaptığım her şeyi de haykırırım herkese. bununla sükse yapmaya çalışacak kadar aciz değilim! keşke herkes hayvanlar için bir şey yapsa da haykıra haykıra anlatsa.!!!

durum ve mekan şartları, bilemeyebilir çok normal. insani bir biçimde danışıyor... trollenmiş bir duyuru dahi olsa biz burada sıcaklar içinde yaşarken, görmezden gelinen hayvanlar hatrına bildiklerimiz paylaşılabilir değil mi?!!

nymphe
şu an kendimden utandım, biraz ağlayıp geliyorum (:::::::::

yine de bidahaki sefere, ne kadar harika bir insan olduğunuzu anlatırken başkalarına hakaret etmemenizi önereceğim.
atomic kitten
bu saçma önerini dikkate almıyorum.

nymphe
ok.
mor pikacu
Herşeyi yiyorlar da bizim bolumdekiler çok seçici.
baruun
Mahmut sen haksızsın ibne
sergerdan
Benim favorim haşlanmış tavuk. Kediler de köpekler de bayılır. Tavuğu ona veremem diyorsanız etini siz yiyin kemiğini derisini filan verin bari çöpe atmayın.
laf ebesi
Benim köpeğim canlı koyun yemeye çalışıyordu, çünkü benim köpeğim
anarsik coban
tadım'ın bol tuzlu çekirdeği de eski kalitede değil yahu artık