fuckyourfeelings
Sağ parmaklarımdan biri önce baya kızardı. asit yaktı sandım fakat gittikçe şişmeye başkadı şu an bir şey battı içinde kaldı ve iltihaptan ötürü şişti diye düşünüyorum. İçin açıp bakmalı mıyım?
president
Geçmiş olsun. İçini açıp bakarsan hayal kırıklığına uğratır. Önemli olan dışardan içini görmen. bence yakınlarda bir acile git danış. bir şey battıysa zamanla geçecektir. sadece geçene kadar acıtır. sonrasında parmağını yeniymiş gibi hissedeceksin. batan şey gözüküyorsa kendin çıkarabilirsin, elini dezenfekte ederek.
isis
asit nedir ya hu. doktora gitsene kafayı mı yedin o.0 burdan yardım mı beklenir. dua mı edelim geçsin diye n'apalım? koş. ölcen.
pzel
deşmeseydin iyiydi -_-
konsul basgani
Ne yaptığını çok merak ediyorum, kesin müdahale ettin o parmağa. Foto pls
fuckyourfeelings
@presidet içinin açıp baktım ve hayal kırıklığına uğradım bir cisime rastlamadım sıvı aktı sadece.
@isis asit bazlı pregan isimli bir kimyasalla çalışmak zorundayım o yüzden. Gece bir anda farkedince sorup anlık çözüm bulmak istedim çok fazla acıyordu:( doktora gideceğim zaten. Gece de oynadığım için şu an çok fazla görsel deformasyon var.
@pzel deştikten sonra söyledin:(
@konsul ettim tabi öyle mi uyuyacaktım

https://tinyurl.com/y9696dn5
donmeyen at
geçmiş olsun.........
konsul basgani
Fakir hastalığı olan siğil zannettim. Degildir umarım. :d
fuckyourfeelings
@donmeyen teşekkür ederim
@konsul yok zihil değilmiş
iman sovalyesi
içini açıp bakma. sanki elektronik eşya... dr a git.
fuckyourfeelings
@iman Pek fark göremediğimden öyle yazdım ya
president
damar damar üstüne binmiş.. :) geçmiş olsun off.. baya acıyordur. mikrop kapmış o. temiz tut. kolonya vs sil arada bir. doktora tabi göster. pregan isimli şeyle ne yapıyorsun peki?