Uykum yok

· duyuru
narin2
Konu yok yazın Dertleşelim..bir umut.
narin2
İyileri çileden çıkarmayın..zaten zar zo tutunuyolar hayata..itlik yapmayın..
fuckyourfeelings
aras kargonun müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum şikayet bile edemiyorum şirketi aradım en son yine hiç bir yere ulaşamadım sanki yok böyle bir firma. şunlara ulaşabilen konuşabilen var mı çok merak ediyorum.
redrum
Twitterdan yardırın şikayet durumlarında. Çok takipçiniz varsa köppek gibi geri sönüş yapıyorlar hemen
omegledaki stranger
günümüzün en büyük problemi kargo! ben 10 gün önce falan hepsiburada'dan sipariş verdim. iki parçaydı ikisini de farklı kargolar gönderiyordu. biri aras biri de hepsikargo diye hepsiburada'nın sikimsonik, hiç bir sistemi olmayan kargo "şeysi". evet şeysi, çünkü firma, kuruluş, topluluk falan bile olamamışlar.
neyse işte aras kargo ile gelen sipariş 2-3 güne geldi. aynı adrese sahip hepsikargo telefonuma bile ulaşma tenezzülü etmeden hatalı adres deyip iade yapmışlar asşgak kafayı yiyor insanlar şu kargo firmaları yüzünden
aras kargo'ya ulaşım imkansız ya bu arada, unut sen onu. dağıtım yerlerindeki personellerin falan da acayip atarlı olmasının nedeni bu. şikayet edemiyorsun adamları asgşsgşdlk
fuckyourfeelings
Bu yüzden bu kadar rahatlar demek ki adama şikayet edicem seni dedim lütfen et dedi ama edemiyorum tabi. Bu hafta 8. Kargo olayım yıldım yani eve teslim kargomu adam eve getirmiyor gidip soruyorum geldi mi diye geldi alabilirsiniz diyor taşıyamam ben bunu o yüzden eve teslim ve acelem var ne zaman getirirsiniz evde genelde evde olmuyorum diyorum o zaman bekleyin getirecek eleman yok şu an diyor sonra getirdik siz yoktunuz gelin alın yapıyorlar ya böyle bir iş etiği olabilir mi üsluplarına hiç girmiyorum bile. Kimliğim yok pasaport gösteriyorum kimliğiniz yoksa telim edemeyiz dediler ya bunu resmen duydum bence bir şekilde tüm kargolar benden nefret ediyor.
vandal savage
ya allah aşkına. tamam kargo falan kanayan yaramız ama narin'in duyurusu altında olmuş mu hiç bunlar. narin ne yapsın sizin kargo derdinizi. kaynına aşık olan yok mu ? baldız falan ?
fuckyourfeelings
Derteleşelim demiş dert işte sorun ne?
vandal savage
narin sevmez böyle dertleri.
narin2
Ben baldızım..
pzel
Yengesine yürüyenler yazsın...
fuckyourfeelings
Yazarlar mı?
vandal savage
yazmazlar mı ?