uyku kaçırma teknikleri

 • blackred

  uykuyu uzak tutmaya yönelik tekniklerdir. malum final döneminde öğrencilerin çoğu gece çalışmak için uyumaz ya da final zamanı nette takılıp ders çalışmamak orgazmdan zevkli anlar yaşattığı için uykuyu tercih etmez. işte bunun için değişik teknikler var, uykumuzu siktir etmek için hemen bakıyoruz;

  - kahve + kola karışımı: dinç tutan formüldür. ancak tadı afedersiniz ama bok gibidir. aşırı kafein yüklemesi ile uykunuzu sizden bayağı bir uzak tutabilir. bardağa koyarken dikkat edin köpürüyor, ayrıca dileyen ayrı ayrı içebilir. midesi hassas olan bünyelerin uzak durması gereken karışımdır, sonra midemin amına koydun demeyin bana.

  - redbull: en bilinen yöntemdir. bir redbull sizi ayakta tutar, iki redbull zıplatır, üç redbull afedersiniz ama amınıza koyar. iki taneden fazlası zararlıdır bir günde. bu sebeple bir tane yeterlidir.

  - su tabancası yöntemi: bu yöntem için su tabancanız olması gerekir. su haznesine soğuk suyu koyuyorsunuz ve uykunuz geldikçe 'neden geldin ulan' diyerekten kendinize büyük bir hışım ile sıkıyorsunuz, uzun zaman rahatsız etmiyor sizi.

  - eller havaya yöntemi: bu yöntemde ise ankara oyun havaları eşliğinde bir iki oynayın, sesi fazla açmayın, kesinlikle etkisi vardır uykuyu kaçırmada ancak kısa sürelidir.

  - buz değdirme yöntemi: buzdolabından buzları alıyorsununuz, küçük bir poşete koyup ağzını bağlıyorsunuz ve bunu uykunuz geldikçe gözünüze, bacağınıza ve en etkili olarak göbeğinize değdiriyorsunuz ve uyku koşar adımlarla kaçıyor şahitlerim var.

  - düşünerek kaçırma yöntemi: okulunuzu,derslerinizi,notlarınızı falan düşünüyorsunuz. umutsuzluk havası uykunuzu kaçırıyor. ha eğer notlarınız iyiyse siktirin gidin uyuyun adamın asabını bozmayın!

  - mevzu yöntemi: netten bir eleman bulup tartışıyorsunuz,sövüyorsunuz.. bırakın laf koysun yediğiniz lafın altında ezilin ki bunu düşünüp uykunuz kaçsın. narsist pezevenkler ise karşıdakini ezsin ve nasıl ezdiğini düşünerek orgazmdan zevkli anlar yaşasın.

  bomba yöntem ise;

  - resimlere bakma: yılmaz morgül, bülent ersoy, ajdar resimlerine bakın, direkt kaçıyor. örnek verelim;

  görsel

  bakıp da uyuyan psikoloğa gitsin, beni de engellesin. *

  - müzik dinleme yöntemi: müzik dediysek müzik dünyasında isim yapmış dünya starlarını playlist'e alıp sabaha kadar hafiften dinlemektir. nihat doğan, ajdar, cansever gibi.


  evet şimdilik bu kadar. ha bu arada çok özel not;

  - şimdi yatayım sabah erken kalkar çalışırım diyenin ağzını kırarım, kulağına bağırırım. o işi geçin kalkamıyoruz oğlum işte, kendinizi kandırmayın amk.

... tümü ...