emre bol

 • kabul

  ağla az daha ağla. mikrofonlu holigan cinsinden. umarım birgün kazara semtten geçer de diri diri derisini yuzerler. bu kadar sağlam yalayıcı görmedim. zaten leş olan aspor ve fotomac medyası, sayesinde leş × leş oluyor.

  1
 • olly

  yayıncı kuruluşun canlı yayınına bağlanıp;

  - "şenol güneş'in bazı hareketlerine anlam veremiyorum."
  - "küfürler ediliyor, bize de ediliyor."
  - "taraftar küfür eder, sen kulağını tıkayacaksın."
  - "ilk defa yaşanan şeyler değil bunlar. birçok statta bu olaylar yaşandı."
  - "10 kişi kaldıktan sonra acaba bu maç nasıl bitmez diye düşünen beşiktaşlı oyuncu grubu vardı."
  - "şenol güneş'e geçmiş olsun ancak şenol güneş'in nedense fenerbahçe fobisi yıllardır devam ediyor. trabzonspor'dan kalan acısı herhalde. sürekli fenerbahçe düşmanlığını körükleyen şenol hoca görüyoruz."


  gibisinden ruh sağlığı yerinde olmayan beyanlarda bulunmuş yorumcu eskisi... yorumcu eskisi diyorum, zira olaylar sonrası turkuvaz medya'nın bu amigoyu kanalda bir dakika dahi tutmayacağına kesin gözle bakıyorum. yaşananların cumhurbaşkanlığı kademesinde dahi takip edildiği şu ortamda 6222'den yargılanması gerektiği de çok açık elbette...

  beşiktaş ve şenol güneş düşmanı erman toroğlu'nun dahi,

  - "emre bol'un saçmasapan yorumlarını duyunca bu kafada gidilirse daha çok olaylar olur, emre'ye bakılınca şenol güneş'i kurşunlamak lazımmış, şenol güneş konuştu diye kafasına balyoz mu indirmek lazım, hasta mısınız siz," şeklinde dikkatini çekmeyi başarmış.

  içine ettiğiniz türk futbolundan bu gerizekalılığınızla kendiniz çıkacaksınız.

  1