en yakın arkadaşla kedi köpek gibi olmak

 • laf ebesi

  bir gün iyi olabilmek için yedi gün savaş veriyoruz. birbirimizi o kadar yıpratırken birbirimize bir biz iyi geldiğimizden vaz geçmiyoruz da birbirimizden. ama ben onla aram bozuk olunca uyku uyuyamıyorum, hiç bir şeyden tat alamıyorum. ben çok değer veriyorum, o bunu biliyor; ama bu gün ağır bir şekilde sorguladı. ben sürekli sorgulardım, bana değer verdiğine inanmazdım, hoş hala inanamıyorum; onun tek sorgusu canımı nasıl yaktı! it gibi dövüşüyoruz. eşek gibi tepiyoruz birbirimizi. çok ağır laflar ediyoruz, kırılıyoruz. ikimiz de zor zamanlardan geçiyoruz ama bu farklı. o ne insan o! çok fena yalanları var, hele inanmak isteyen bir ben için. kandıracak gibi, arkamdan vuracak gibi sürekli. silah arkadaşıma gard almak benimki. ama hiç bu kadar olduğunu hatırlamıyorum.
  beni bırakacak biliyorum. bana bazen öyle tiksintili bir nefretle bakıyor ki. sorunlarımızı dışa belli etmemek için yaptığımız mutluluk numaralarına bile öyle sert tepkiler veriyor ki. birbirini tanımayan iki insana döndük. birbirimize toleransımız yok. katolik nikahımız var da, ondan ayrılamıyor gibiyiz. bitmesinden korkuyorum. onun yüzünden yeniden yazamaz bile oldum ama onu seviyorum. hayatıma dair güzel ne varsa bitti bir şekilde, bitecek misin sende?
  bitecek, hatta bir aya bu şehirden bile gidecek, beni terk etmesi hep kolay oldu

  1
 • fuckyourfeelings

  istisnasız her allahın günü parliament mavisi ile yaşadığım durum. her iki insanın da dünyanın en gıcık insanı olup arkadaş olması tam olarak bu işte.

 • esimnebilsin

  biz eskiden böyleydik ya ama 1-2 yıldır biçok şey değişti. kaç gündür arıyo, mesaj atıyo dönüş yapmıyorum. çünkü bi süredir arkadaşlığını samimi bulmuyorum. sanırım artık bazı şeyleri yenileme vakti geldi.

  1
 • ugurkaradeniz

  (bkz: özlenir)

  1