3 more entries
  • yok, benim de beğendiğim bazı 7bin euroluk çaketler oldu, alamadım, bunu anlıyorum. fakat tarzı benimsemek, onu birebir kopyalamak değildir. bu şekilde bir bakış açısıyla bi yere varamayız sevgili olly. aaaaaa. illa karşı argüman üreteceğiz diye ayaklarınızı yere vuracaksınız vurun, biz kareli şort üstüne alev desenli tişört giyeceğiz diyorsanız da giyin. ben zevksiz derim ama, alınmaca gücenmece yok.

    frante, moda olmak zorunda değil. şu an kadife gömlek çok moda, koşarak almalıyım demek durumunda değilsiniz. ben klasik, şık, düz bi tarz paylaştım, ama siz kendi tarzınızla da aramızda olabilirsiniz. herkes bu beyden olacak değil ya? siz renkli ve rahat giyinmeyi seven birisinizdir, öyle yaparsınız, kimi rapçi kardeşlerimiz gibi giyinmek ister, öyle yapar. ama bunların belli bir zevki yansıtması, belli bir kendini yansıtma olması güzel hissettiriyor. turuncuyu pembeyle ve maviyle karıştırırsın, ama dönüp deriz ki, başkası giyse nebiçim kötü olur ama böyle tam bi frante olmuş, ne tatlı görünüyo. çıfıt çarşısı gibi giyinen ama bunu layıkıyla yapan kimselere de sözümüz böyledir.

    fakat tüm bunların ötesinde, sokakta korkunç görüntüler görüyorum. hem de her skime dair fikri olan bi güruhtan bahsediyoruz, ağzımızı açıp soru sormadan "ben sana niye söyliyim mi" diye kafa ütüleyen bir ekip. giyinemiyorlar. en iyisi düz tişört giyiyor en azından, iyi diyoruz. oldu.

5 more entries