4 more entries
  • cevap veremiyorsun ki bana ayıp olmasın diye cevap vermek isteyesin franteciğim? varsa yoksa hamaset? ne cevap verdin ki sabah beri? van değil wan dedin? alman dalgasına oturanlardan öğreniyormuşum herşeyi, onu dedin? sana akp'lisin dememem gerektiğini söyledin? kaçırdığım bir analizin var mı? yok, değil mi? e, cevap vermesen de olurdu zaten?

    ha ama pardon! "ben bin kere okudum bunları," şeklindeki yaklaşımını unutmayayım. twitter'daki çoluk çocuğa provokasyonla yanaşma mesainden zamanında bahsetmiştin. aşağı yukarı bundan bahsediyorum ben de işte? sendeki maksat cevap vermek değil ki? verecek komik olmayan bir cevabın yok ki? mesele provoke etmek?

    haliyle neden bazı şeyler garibine gidiyor ki?

    sen sığınmacı sorunu başlığı altında başa, "insanlar bunları anlattığında, türkiye'nin en büyük sorununun bu itler olduğunu söylediğinde 'ama enflasyon' diyorlar, hay sokayım enflasyonuna," ibaresini tutturan adamsın. sen, "bu işin suçlusu chp demiyorum," desen ne, demesen ne franteciğim? ama yine de senden direkt olarak suçlunun mevcut iktidar olduğuna dair cümleler (eh normal olarak) alamasam da, endirekt olarak itiraf ettiğini görmek güzeldi.

15 more entries