307 more entries
  • sayın sir demagoji,

    ben bu muhtemelen şu an en eskiyim. 1. nesilim. birisi de çıkıp benimle kavga ettiğini söyleyemez. şu ana kadar tek tartıştığım kişi keskin'dir. o da geldiği ilk zamanlar. o zamanlar apır sapır konuşmadığını söyleyebilecek biri var mı? ne kavgalar döndü hiçbirinde ben yer almadım. bunda niye varım? frante kimmiş, kiminle kavga etmiş ben bilmiyordum bile. sadece dc'de olduğum ve geyik yaptığım için bir baktım sevgisiz büyümüş, muhtemelen hasta, minnoş kafanın biri bana sümüklerini çeke çeke sözlükte laf ediyor.

    hiçbir zaman kimseyle canciğer olmadım burada. sümüğüm aka aka "yaa sen böyle dedin, ben de böyle dedim, siz böyle dememiş miydiniz" yapmadım. canciğer olsam avane de olurdum ama kime ne aq? ben sevdiğim insanın yanında olurum. isterse haksız olsun yanında olacağım insanlar var ve bu davranışım sevgisiz, desteksiz kalmış insanları çıldırtıyor. bunu seni baz alarak söylemiyorum. benim düşüncem bu.

    ikisini de engelledim zaten. sevgisiz insanlara tahammülüm kalmamış. şurada iki keyfimiz var kendini joker sanan minnoş kafanın entryleri kaplıyor her yanı.

77 more entries