64 more entries
 • günaydın o/

  sevgili frante selam. nasılsın inşallah? biraz uzun bir yazı olacak durumun yoksa okumamanı rica ederim.

  dün entry silmiş olmandan kayışın koptuğunu anlamıştım. piyango kime çıkacak derken bana ve olly'e çıktı. bana çıkması beklediğim bir durumdu ama olly'i de meselene karıştırmış olmana bir miktar şaşırdım. ekseriyetle bahsettiğin diğer nickleri bekliyordum açıkçası.

  şunu bilmeni isterim ki seni sözlükten attırmak benim için veya herhangi bir yazar için zor bir şey değil. kolayca manipüle oluşun buna zaten zemin hazırlıyor ve sana gönderme yapan tek bir entry dahi girmediğimi bilmeni isterim. 'ucuz ırkçı' başlığına pirimitif bir duygudur yazmış olmam seni bağlayan bir durum değil. bilimsel bir tespit. istediğim başlığa istediğimi de yazarım ayrıca. sırf sen öyle düşünmüyorsun diye sana yönelik olmazdı.
  şu sıralar değil olly ve ben başka bir yazarı da seni manipüle etmeye çalışırken görmüyorum ama sen herkesi dürtüyorsun bunu görüyorum.

  sana gönderme yapmıyor oluşumun sebebi de seninle muhatap olmak istemeyişim. saat ikide acilden geldiğim bir gece mide bulandırıcı mesajlarını gördüğümden beri sana tiltim.engellendiğin halde sürekli bana gönderme yapman hatta manipülasyonla tacizi karıştıracak kadar salça olman canımı sıkan bir durum. yaratmaya çalıştığın algı da keza öyle.

  o geceden önce sana tilt olmuyordum. gayet keyifli goygoy yaptık güldük eğlendik. bunu suistimal etmen ve sürekli bana atıf yapan entryler girmen artık hoş karşılamadığım bir durum.


  seni defalarca uyardım ve nihayet engelledim.
  beni bırakmanı rica ediyorum. yoksa sözlükte olay çıkaranın atılacak olması şahsımı çok da fazla frenleyecek bir unsur değil. kendimi biraz tanıyorsam olmayacağını öngörebilirim. ve sana da garanti edebilirim.

  naçizane önerilerim bunlar.

  hoşçakal.

70 more entries