35 more entries
  • spor camiasının hayretler içerisinde kalıp takdirle karşıladığı onca kaliteli transferimiz sonrası kayserispor maçında çıkan onbire bakıyoruz; necip uysal, salih uçan, kartal kayra yılmaz. oyuna sonradan takımdan ayrılmak istediğini söyleyen müzmin sakat georges-kevin n'koudou giriyor.

    sezona hazırlık kampında tüm planlar 3-4-3'e göre yapıldı. ligin başlamasına bir hafta kala anlamsız şekilde 4-3-3'e dönüşümüz nedeniyle emrecan uzunhan, arthur masuaku, jackson muleka gibi isimler bir anda gereksize çıktı. üzerine rıdvan yılmaz ve emirhan ilkhan gibi as kadroda oynatabileceğimiz yerli statüsündeki iki çok önemli ismi kaybettik. 4-3-3'te asla fayda sağlayamayacak welinton, francisco montero, tyler boyd, ajdin hasic ve belki georges-kevin n'koudou gibi isimlerle de yolları ayırıyoruz. kenan karaman'ı üçlünün sağ kanadında kullanabilirdik, o da şimdi yalan oldu.

    yönetimdeki hangi gerizekalının teknik direktöre baskı kurarak aldırdığını anlayamadığım aptalca bir karar yüzünden 10-11 oyuncuyu öteleyip yeni bir düzene geçmek zorunda kaldık. hoca profesyonel teknik direktörlük kariyerinde dörtlü dizilişteki ilk maçına kayserispor maçıyla çıkmış. olacak iş değil mına kodumun yerinde! bu adamın üçlü oynattığını hepimiz biliyorduk. madem dörtlüye zorlayacaksınız, neden getiriyorsunuz? aylardır üçlü oynayan takım, şu salaklık yüzünden mal mal koşturdu bütün maç sahada! wout weghorst kariyerinin en iyi maçını oynadı belki de ancak az kalsın bi'sikime ferman olamıyordu.

    ligin ilk haftası bitmiş, transferleri yeniden yapıyoruz. nokta transferlerle güçlenen kadroya şimdi biri yerli olmak üzere (onlar da çöp koray günter ya da söylentilerinden illallah ettiren kaan ayhan olur) en az iki stoper, biri yerli olmak üzere en az iki merkez orta saha ve bir sol kanat yapmak zorunda kalıyoruz. bu saatte yapılacak iş mi? bu transferlerden biri mi nemalanacak? sizin iş bilirliğinizi sikeyim. bıraksanız da ben ilgilensem kulübün borcunu bitirmiştim. analarınızın ta amlarına koyayım.

14 more entries