48 more entries
  • geçen haftalardaki skyler gündeminden etkilenip sitedeki kedinin adını skyler yaptım. üç tane de bebesi var ama onlara sadece kedi 1 kedi 2 ve kedi 3 diye sesleniyorum. dün akşam parkta mekanın ileri gelenleri ile bi oturum yaptık. skyler için basketbol formalı çocuklar tamam dedi de kaydırak tarafı ve tekerlek çetesi olmaz diyor. aq size mi sorcam lan bu kedinin adı skyler dedim. biri diyor kar tanesi, biri diyor pamuk, biri diyor oylama yapalım. beyler bu kedinin adı ya kedi olacak ya skyler. abi pokemon ismi gibi diyor birisi. ananın ismini versene delikanlı. gizli gizli minnoş falan diyorlar.    buna dicle ismini verdim. diğerleri bihter ve eyşan.

    kemalist teyze ve valilikte çalıştığı için kendisini vali sanan ablayla mama konsorsiyumu kurmuştuk. çocuklarla istişare yaparken üçlü masa da patladı. biri markasına takıyor, diğeri içeriğine. hanımlar bunlar sokak kedisi. biraz sakin olalım derken yönetici mesaj atmış, thebelljar bey pati grubunuza katılmak isteyenler var diye. sitede de anonim takılıyorum bu arada. öncelikle pati grubu diye bişey yok. iki tane bunak karıyla dört kediyi doyurmaya çalışıyorum. isteyen küspe getirsin aq dökün istediğiniz yere. aynen böyle dedim. kedilerden rahatsız olanlar da var diyor. yavrular büyüsün atarız diyorum, mama ne alsınlar diyor. davar nasıl yöneticisin sen. karar ver aq mamayla mı atacam sokağa bunları.

    şimdi eve gelirken yavrulardan biri atladı üstüme. her yerime tırnak attı. elek gibi oldum delik deşik gövdem. can havliyle bacağımdan silkelerken bir miktar uçtu. asansörde gördüm, site grubuna o anın resmini atmışlar. hayvan düşmanı yazıyor büyük harflerle. bi kaç saate twitter'a düşerim.

2 more entries