22 more entries
  • bizim milletin profil olarak ak parti secmenini daha çok andıran kesmi erdoğan'dan sonra yeni bir mehdi arayışında olduğu için kılıçdaroğlu'nun adaylığı manasız geliyor onlara. bu kitleye bi'şeyleri izah etmek kolay değil. çakılı ak parti seçmenine neyi ne kadar izah edebiliyorsan bunlara da o kadar izah edebiliyorsun işte.

    halkın geniş kitlesi ekonominin iyiye gitme hayalleri ile mehdilik kavramlarının paralellik arz etmediğine ikna oldu. zaten sosyal medyadaki yalnızca muhalefete muhalif ergen çobanı yayıncıların salak salak paylaşımlarından kafayı kaldırıp azıcık yandaş medyanın ve cumhur ittifakının söylemlerine göz atıldığında hükümetin eski seçimlerdeki havalarına sahip olmadıkları açık ve net şekilde farkediliyor.

    halihazırda başarısız tercihlerle milletin anasını ağlatmış seçim kazanmaya hiç de hevesli gibi görünmeyen bir hükümet ve bu gidişatı değiştirme heveslisi elini taşın altına koymuş bir muhalefet ve onların destekçileri varken ucuz siyasi söylemlerle ak parti'nin borazancıbaşılığını yapan güruhu geçim derdinde olan güruhun zerre bi'taraflarına takmadığını ifade etmemiz lazım.

    kızımın senelik okul ücretine yüzde 400 zam yapıldı. bana bu işi çözecek fikri ortaya koysunlar. sokturmasınlar seçime kimin girmesi gerektiğine...

9 more entries