entrylerden profil fotoğraflarının kaldırılması

 • chicqo

  öncelikle kademeli olarak profil fotoğraflarını sözlükten kaldırmayı düşünüyoruz. bunun ilk adımı da entry alanlarından profil fotoğraflarını kaldırmak.
  bu konuda oy kullanarak ve aynı zamanda neden ötürü o şekilde oy kullandığınızı belirterek karar vermemizde yardımcı olabilirsiniz.
  (bu aynı zamanda bir tartışma başlığı olduğu için rahat rahat yazabilirsiniz.)

  Profil fotoğrafları sözlükten kaldırılsın mı ?

  179 Oy · 23103 saat kaldı
 • crimewave

  kaldırılmasın çünkü ben buna değerim.

 • interizm kusurlari

  profillerden fotoğraf kalkmasına gerek yok. insanlar burayı sosyal medya olarak görüp bir profile sahip olmayı isteyebilir. başlık sayfalarında görünmesine gerek yok ama yazarların sayfasında görünmeli. hatta uludağ sözlükteki gibi kapak fotoğrafı da eklenebilir.

  4
 • gelecegiolmayanadam

  kaldırılmasın çünkü çok yakışıklıyım.

  3
 • pobeda

  kaldırılmasın çünkü,
  çok yalnızım. ;(
  en azından bağzı kızları stalklayabiliyorum. ;(

  bir zararı yok. ayrıca, foto da nick'e ek olarak bir tanıma şekli.

  4
 • neyaptinasuman

  milletin ekmeğiyle oynama reis, kızlara nasıl yürüyecek sözlüğümüzün delikanlıları

  t: entry alanından kaldırılmasını yeterli gördüğüm oylama

  5
 • rayli sistem

  "yazarın bilgisi olmadan yazılar facebook ve twitter'de yayınlanabildiği için foto olayının tamamen kaldırılması en mantıklısı." diye argüman sundu muhittin topalak . Sanki suç teşkil eden bir yazı olunca bilişim suçları ip adresinden değilde profil resminden belirleyecek,sözlükten ip numarası istemeyecek.

  (bkz: muhittin topalak kill him)

  Oyum profil fotoğrafkarının tamamen kaldırılmasından yana oldukça göz yorucu.

  Edit: hakaret olduğu iddia edilen ifade ikame edilebilecek kelimelerle değiştirildi. Kaldı ki hakaret olduğunu söyleyenler ornitoloji kitaplarını biraz kurcalasınlar. Lütufta bulunduğumu anlarlar.

  5
 • parliament mavisi

  verilen örneğe uygun şekilde entry girdiği için öncelikle rayli sistemi tebrik etmek gerekiyor. keza hakaret suçu işleyip peşine de bilişim suçları ve ip adresi bilgilendirmesi ile bizi fazlasıyla aydınlattı sağolsun.

  ben de oyumu kaldırılmamasından yana kullanıyorum. kimse size fotonuzu zorla profilinize koymayı dayatmıyor sonuçta. ona bakarsanız ben de süper yakışıklıyım ama koymuyorum görüyorsunuz. rentboy'la idare ediyorum şimdilik. yoksa gerekli argümanı sunup "zötön söç öşlösök öp'dön bölörlör" diyip de fotoğrafların kaldırılması asıl büyük embesillik olur. zira zaten ip alınacaksa niye foto kaldırılıyor? demek ki argümansız güç güç değilmiş. teşekkürler.

  5
 • wat kutt dat kutt

  entrylerden kaldırılması yeterli. profil sayfalarında kalabilir.

 • valsarith

  abestir. bence direkt entryleri kaldıralım, fotolar kalsın. nasıl ama? sekse alenen teşvikten ufaktefek ile ciddi münakaşalar yaşama riskine rağmen bunu yazma gereği duydum. çünkü bağzı şeyler için değer. okumadan favlamak diye bi şey var sonuçta. bu pencereden daha havadar lan. biraz da buradan bakın.

  4
 • nymphe

  Entri alanlarında olması hakikaten komik. Çocuk muyuz ayol biz.

  Bu konudaki fikrimi daha önce belirtmiştim ama hangi başlıkta belirttiğimi hatırlamıyorum. Dolayısıyla bakınız veremiycem. Hatırlasaydım verirdim. Hatırlayamadığım için veremiyorum. Ama yazdım ve söyledim. Keşke hatırlasaydım. Aslında hangi başlıkta belirttiğimin hiç bir önemi yok. Ehe...

  Neyse konuya dönelim.

  Resmini göstermek isteyenleri üzmemek adına tamamen kaldırılması mantıksız.

  Ama entri alanında foto olması çok gereksiz. Hatta nickler bile girdinin sonunda olmalı.Aslında daha önce de belirttiğim gibi...

  Neyse...

  2
 • justiceforeverybody

  kaldırılmasın çünkü profil fotoğrafları bir nevi imza oldu adamın nickini okumak yerine profil remine bakıp anlıyorsun chicqo başkan. ben senin nickini okumasamda profil fotoğrafından seni tanıyabiliyorum veya başka biri içinde geçerli. imza gibi bişey oldu kaldırılmasın fakat nick yeri ve boyutu profil fotoğrafı ve boyutu geliştirilebilir.

 • fuzuli biri

  kaldırılsın yerine avm yapılsın.

 • fuhrer

  Kaldırılmasın çünkü bizim farkımızda bu olsun.

  2
 • ozeus

  görüyor ve arttırıyorum. kaldırılsın ve yerine 12 katlı avm yapılsın.
  beni %50 zor tutuyor çırılçıplak pozlar vericem şimdi o olucak aaaaaa!!

  2
 • nymphe

  Aslında tekrar düşündüm de kaldırılmasa daha mı iyi acaba...

  Mesela Biri entry girdiği zaman 'yaa ne kadar da saçmalamış du bakiim kimmiş' deyip, resmine bakıp ergen mi değil mi hemen anlıyoruz. Adeta şıp diye. Dolayısıyla cevap yazmaya tenezzül etmiyoruz.

  Şimdi cevap yetiştiricez onlara...

  kalsın abi kalsın.uğraştırma bizi....

  6
 • pobeda

  kaldırılsın çünkü yazılarımın face'den ve twitter'da paylaşıldığına inanıyorum. ayrıca, 1 mart 2016'dan itibaren sözleşme şartlarını değiştireceğini ilan eden ;
  kötü sözlük'ün yeni kullanım koşullarına cevaben, tarafıma ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) bana ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır!
  Mevcut tebliğ uyarınca bunların ifşası, kopyalanması, dağıtılması, yayımı ya da bu profil ve/veya içeriği temel alınarak aleyhime diğer herhangi bir faaliyette bulunulmasının kesinlikle yasak olduğunu kötü sözlük'e bildiririm. Bahse konu yasaklar, kötü sözlük'e yönlendirmesi ya da kontrolü altında çalışan personel, öğrenciler, temsilciler ve/veya diğer her tür çalışan için de geçerli olacaktır. işbu profil içeriği özel ve gizli bilgi niteliğinde olup, gizliliğimin ihlali yasalar kapsamında cezai işlem gerektiren bir durumdur (UCC 1 1-308-308 1-103 ve Roma Yönetmeliği

 • sazan

  kaldırılmasın çünkü , beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar.

  kaldırılmamalı, hayır yani kaldıracaktın niye koydun? kime battı?
  bırak orda hem insanlar beğendikleri fotoğraflarla kendi karakter ve güzelliklerini dışa vursun, hemde kaldırma amk, sana ne?

  4
 • ben yildim birader

  kaldırılsın çünkü; tüm gününü sözlükte geçiren vıcık karılara, bir beyni olmadığı halde tedaviyi fitness salonlarında arayan dallamalara yok yere belleğimizde yer açıyoruz.

  kaldırılsın, belki atom parçalarız aq.

 • abestle ishtigal

  profil fotolarının kaldırılması, yazarların yarısının sözlüğe ilgisini kaybettirecektir. girdilerden ziyade profil için sözlüğe takılan yazarların olduğu açıktır. bu da sözlükten çok lokal gibi bir ortam oluşmasına sebebiyet vermektedir.kaldırılsın, profiller değil fikirler çarpışsın.

 • Ev seksisi

  kaldırılsın, bazılarınız çok çirkinsiniz. bazılarınız bi boka benzemediği için kendi resmini bile koyamıyor. orospuluk resimde değil aslında beyinde.

  eşitlik olsun. kız mı erkek mi diye millet çözsün birini yazışarak.

 • at avrat braveheart

  kaldırılmaması mantıklı. Çünkü, kötü sözlük zaten kötü twit ile aldı başını gitti. kötü twitten alma bir alışkanlık olduğundan, insanlar sözlüğün bu yapısını sevdiler. kalması da sözlük yararına olacaktır.

  1
 • djmurat

  saçma bir düşünce profil olayı bu sözlüğe özel olan bir durum, bunun memleket sorunu yapılması saçma buluyorum açıkcası...

  1
 • pobeda

  singerbobv2 gerçek fotosunu bizimle paylaşana dek kaldırmayın.

  1
 • olmaz abi donla sevişicek

  aslında bundan aylar önce milletin profil fotolarını çalarak sisteme yönelik eleştirimi yaptığımda bunu kimse anlamamıştı. gerçi ben de anlamamıştım. neyse bunlar karışık işler. şimdi ben birkaç defa profil resmimi koymuştum sözlüğe. sanırım beni bir tek keskin nisanci üstad gördü. adama görünmüş oldum. görücü usulü gibi. nereden nereye geldik, muhabbet açtı devam edelim. hehehe. daha ne okuyon amk nasıl saçmalayacağımı şaşırdım :)