fenerbahçe kumpası

 • olly

  dillere pelesenk yeni bir akımdır.

  ya günlerdir akılalmaz bir söylenti var, "skor avantajı elinde olan fenerbahçe taraftarı, rakip 10 kişi kalmışken neden sahaya çakmak atsın," şeklinde?

  ulan bu cümleyi şu olaylardan sonra kurmayı akıl eden zihniyet, kupanın ilk ayağındaki maçta, skor 1-2 fenerbahçe lehine iken, ricardo quaresma oyundan atılmış ve beşiktaş 10 kişi kalmış iken, maçın momentumu tamamiyle fenerbahçe lehine dönmüş iken; kendisini oyundan saçmasapan şekilde oyundan attıran volkan demirel hakkında neden söylenmedi? bu kumpassa, o değil miydi amk?

  ya, bin kere söyledim.

  kumpas mumpas aramayın kardeşim. fenerbahçe dediğin, fenerbahçe taraftarı dediğin, volkan demirel dediğin enikonu bu! profesyonelliği seneler evvelinde kalmış bir kulüptür fenerbahçe! mevcut yönetimleri vesilesiyle psikolojik açıdan tahrip olmuş durumdalar. gergin atmosferlerde olgun davranışlar sergilemeyi beceremiyorlar.

  biz galatasaray'ı iki sezondur deplasmanda yeniyoruz. golü attığın anda çıt çıkmıyor stadyumda anasını satayım? adamlar akıllılar... gidin biraz kardeşinizden profesyonellik öğrenin...

  yarıda kalan maç sonrası etrafımda yer alan hemen hemen tüm fenerbahçeliler, o gün stadyumda sahaya yağmur gibi yabancı madde fırlatan taraftarla aynı fikirdeydi. sözlükte bile bunun bir örneği olan maçtan 2,5 saat önce yazılmış entriye işaret ettim; alın, yine göstereyim.

  maçta kumpas mumpas yok arkadaş! fenerbahçe taraftarı dediğin bu işte? zor değil? kabul edin?

  1
 • parliament mavisi

  ahmıoermheaoıhmaeıohom frikikten gol atamayacağını anlayan beşiktaş taraftarı da bu yüzden mi indi sahaya :d

  (bkz: beşiktaş kumpiri) :D :D :d

  1