fener'in ezeli rekabette beşiktaş'a meyletmesi

 • olly

  zât-t âllerimi olağanüstü rahatsız eden durumdur.

  - "fenerbahçe'nin büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte... adı konamaz!"

  allah rahmet eylesin. bahsetmişken, islam çupi'yi analım.

  ne yazık ki vardır böyle bir karikatür... ezelden beridir edirne'nin bu yöresinden ötesinde hiç bir baltaya sap olamamış bir camianın adı konamayan büyüklüğü türküsüdür, tutturulur.

  şampiyonluksuz ve kupasız fenerbahçe büyüklüğü'ne iki beden bol gelen şampiyonluklu ve uefa kupalı galatasaray büyüklüğü'nü uluslararası alanda daha da büyümekten uzak tutarak, yurtiçindeki ikili rekabete hapsetmelerini evvelden de anlatmıştım.

  şimdi baktılar ki bir zamanlar ama fetö terör örgütünün desteğiyle, ama haluk ulusoy federasyonun desteğiyle, ama mehmet ağar siyasetinin desteğiyle 2000'li yıllarda fırtına gibi esmiş şampiyonluklu ve uefa kupalı galatasaray büyüklüğü'nün yerinde ostersunds yelleri esiyor, heriflere gelen vuruyor giden vuruyor; bu şampiyonluksuz ve kupasız fenerbahçe büyüklüğü de rekabet edecek bizi buldu tabii...

  ayağımıza bulaşan bu çamurdan iğreniyorum, tiksiniyorum yem'n'ederim. bu mikrop yuvası ortamla senede iki, bilemedin dört kez muhattap oluyoruz, şampiyonluklu ve uefa kupalı galatasaray büyüklüğü'nün düştüğü gerzekliğe düşmeyelim; bizim yolumuz belli, uzayalım, dünya devi olma yolundaki uğraşımıza devam edelim.

  tek büyük beşiktaş camiasının en iyi beşiktaşlısı olarak, beşiktaş taraftarına ricamdır.

 • parliament mavisi

  Beşiktaş ile ezeli rakip olmayı seçtiği içindir. Beşiktaş ney laaa!

 • diko

  allah göstermesin. bizim ezeli rakibimiz galatasaray kardeşim. 30 sene önce de böyleydi 30 sene sonra da böyle olacak.